Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

Sveikos mamytes... mirksiukas.gif
Padėkite prašau....norėčiau gauti atsiliepimų apie Pelėdos pradinę mokyklą....mano mažiukas rudenį keliaus i pirmą klasę..tad būtų idomu sužinoti ir apie mokytojas...kiek žinau...kitais metais turės naujas grupes mokytojos: Gražina Kizalienė, Ginta Gerdvilienė, bei Marija Ratavičienė
Gal kokios mamytės yra su jomis "bendradarbiavusios" ir patartų kurią pasirinkti....
iš anksto dėkoju visoms rašančioms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evole @ 2012 12 17, 13:12)
Sveikos mamytes... mirksiukas.gif
Padėkite prašau....norėčiau gauti atsiliepimų apie Pelėdos pradinę mokyklą....mano mažiukas rudenį keliaus i pirmą klasę..tad būtų idomu sužinoti ir apie mokytojas...kiek žinau...kitais metais turės naujas grupes mokytojos: Gražina Kizalienė, Ginta Gerdvilienė, bei Marija Ratavičienė
Gal kokios mamytės yra su jomis "bendradarbiavusios" ir patartų kurią pasirinkti....
iš anksto dėkoju visoms rašančioms ax.gif


Jusu isvardintos mokytojos dabar pirmokus gavo, nuo rudens turetu kitos buti, matyt suklydot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 17 gruodžio 2012 - 13:21
sveikos mamytes, mes norim rayst parsyma i sia mokykla, ar zinot kokios mokytojos bus 2013-2014 mm? g.gif gal galima atsilepimu?
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2012 04 24, 23:42)
Kokie atsiliepimai apie dabartiniu trecioku (tai jau kitais metais sios mokytojos tures pirmokiukus)

maryte asmenskiene



Apie sia mokytoja, prisimenu tik bloguoju sad.gif tokios prastos pedagoges po pradiniu klasiu baigimo aciu dievui as nesutikau doh.gif .
Atsakyti


Kiekvieno atsiliepimai yra skirtingi, ji man, kaip pedagoge paliko prastus atsiminimus. Ji manes neparuose tolimesniam gyvenimui, tuo labiau mokymuisi biggrin.gif , tik savo asmeninemis pastangomis pabaigiau m-kla ir istojau i aukstasias biggrin.gif , o ne jos prognozuojama profesine m-kla biggrin.gif .
Ne, jos tikrai neprisimenu schmoll.gif , kaip draugiskos, bendraujancios, malonios, linksmos, rupestingos, nuosirdzios, tuo labiau gerai isaiskinancios net sudetingiausius dalykus lotuliukas.gif doh.gif , ypac prasciau besimokantiems lotuliukas.gif . Kiek ja matau visada buna susiraukus ir paniurus, galva nuleista, tokia buvo ir pries n metu cool.gif . Mane pamacius tikrai neapsidziaugia, net sypsenos neisspaudzia lotuliukas.gif ka kalbet apie pasisveikinima. Kiti mano mokytojai, kurie mane moke visada pasisveikina ir nusisypso, pakalbina, ne paisant to kokia as buvau mokine 4u.gif .
Gal ji ir pasikeite per nepriklausomybes laikotarpi, nes pas ja mokiausi tarybiniais/post tarybiniais laikais, bet nepedagogiskas elgesys su vaikais, isskyrus pirmunus, kurie nieko blogo jai gyvenime nera padare yra neatleistinas cool.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 11 liepos 2015 - 21:41
Kas dabar turi ketvirtokus, kokios mokytojos? Renkamės mokyklą (dar tik po metų lankyti pradėsim), tai svarbiausia - kas mokys (svarbiau turbūt nei pati mokykla) 4u.gif

Gal pasidalintumėte mamytės savo atsiliepimais? Labai lauksime. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moxe: 02 rugsėjo 2013 - 15:29
QUOTE(Moxe @ 2013 09 02, 16:29)
Kas dabar turi ketvirtokus, kokios mokytojos? Renkamės mokyklą (dar tik po metų lankyti pradėsim), tai svarbiausia - kas mokys (svarbiau turbūt nei pati mokykla)  4u.gif

Gal pasidalintumėte mamytės savo atsiliepimais? Labai lauksime. Ačiū  4u.gif

Jeigu reiktų rinktis, tai vienareikšmiškai Jurgita Sizovienė -> kūrybiška, iniciatyvi, mėgsta dalyvauti įvairiose veiklose, maloni, ganėtinai griežta. Vaikai ją labai myli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Letalė @ 2013 10 09, 14:29)
Jeigu reiktų rinktis, tai vienareikšmiškai Jurgita Sizovienė -> kūrybiška, iniciatyvi, mėgsta dalyvauti įvairiose veiklose, maloni, ganėtinai griežta. Vaikai ją labai myli  thumbup.gif


Ar ji turės pirmokus 2014/2015 m.? 4u.gif
Atsakyti
Kokios mokytojos šiuo metu moko ketvirtokus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moxe @ 2013 11 16, 20:43)
Kokios mokytojos šiuo metu moko ketvirtokus?  4u.gif

Atsakyti
Jų tinklapyje paspaudus tvarkaraščiuose ant ketvirtų klasių rodo mokytojų pavardes 4u.gif
čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smagurė: 06 sausio 2014 - 20:37
QUOTE(Smagurė @ 2014 01 06, 20:35)
Jų tinklapyje paspaudus tvarkaraščiuose ant ketvirtų klasių rodo mokytojų pavardes  4u.gif
čia


Oi, aš net nepagalvojau ax.gif Labai Jums ačiū 4u.gif
Atsakyti