Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

sveiki, kažkaip nutrūko susirašinėjimas apie Pelėdos mokyklą. Nerandu jų puslapyje, kokios mokytojos ruošiasi turėti pirmokus 2015/2016 metais: http://www.peledos.v...p...6&Itemid=55

gal kas turite informacijos, kurios mokytojos atsilaisvina?

dėkoju,
Atsakyti
ir mus domintu...
Atsakyti
šiandien buvau "Pelėdos" mokykloje ir palikom prašymą. Sužinojau, kad deja mokytoja Gita Krikščiūnienė nebedirbs, vietoj jos bus kita mokytoja (dar nežino kuri). Minėjo,kad atvirų durų dienabus kovo mėnesį. Taip pat apsilankiau ir "Vyturio" mokykloje. Vyturio mokykla neorganizuoja atvirų durų dienos, todėl su mokytojomis susipažinti nebus galimybės, neturi sporto salės - yra sporto klasė. Buvau užėjusi į vieną Vyturio klasės patalpą - gan mažytė klasė man pasirodė, o vaikų būna minimum 24 ar dar daugiau. Vieną mokytoją tai matėm - tikrai faina, jauna, netiesiogiai ją pažįstu, nes vaikystėje mokėmės vienoje mokykloje. Jautėsi, kad Vyturio mokykla nepergyvena dėl vaikų trūkumo -jau virš 100 prašymų priimta, o dar nepateikė prašymų tie, kam priklauso pagal gyvenamą vietą.

Pelėdos mokykloje nepakeisti langai, todėl girdėjau, kad ten būna šalta. Bet ten kovo mėn bus atvirų durų dienos ir bus galima susipažinti su mokytojomis.

Taip pat užėjau ir į Taikos progimnaziją - ji panašiausia į mokyklą. Jie irgi organizuoja atvirų durų dienas kovo mėn pabaigoje. Formuos tik 2 pirmokų klases, vieną - iš dabar lankančių priešmokyklinukų (kurie jau turi savo mokytoją), ir dar vieną klasę, kurių mokytoja bus Antanina Skučienė (vyresnio amžiaus mokytoja), kuri išleidžia dabar ketvirtokus.
Man atrodo pradinukui svarbiausia ne sienos, o mokytoja. Nežinau kurią mokyklą mes pasirinksime unsure.gif
Atsakyti
Siemet atsilaisvina mokytoja Erika Langviniene. Nepakartojama mokytoja. Labai daug pastangu deda i mokiniu mokymasi, labai kurybinga ir isradinga. Rekomenduoju.
Atsakyti
Sveiki,

siemet atsilaisvina mokytoja Alma Tunaityte - nereali mokytoja !!! Sugeba suvaldyt vaikus, atskleidzia vaiku talentus, patys negalvojom, kad musu vaikas toks gabus :-)
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Gal kas iš lankiusiųjų šią mokyklą galėtų pakomentuoti ką nors apie mokytoją Gražiną Kizalienę?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, mano trys vaikai mokesi Peledoje. Likome patenkinti . Labai jauki mokykla .
Turejome mokytojas Maryte ir Gita . Mokytojos labai skirtingos , bet nuo abieju liko silti prisiminimai smile.gif

Mokytoja Grazina zinau , bet mano vaikai pas ja nesimoke . Geriausia nueikite pokalbiui ir susidarysite asmeniska ispudi . Man pasirode ji - tokia motiniska smile.gif silta ir draugiska , bet jei reikia ir sudrausmina .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitamaria: 15 birželio 2015 - 09:31
Sveikos, mamos,
Noriu pasiteirauti- kokios mokytojos perims busimuosius 2016/2017 metu pirmokus? Kadangi vesiu pirma vaika, nieko nepazystu:(
Dar klausimas-kaip mokytojos dalinasi klases? Ar jau yra is anksto aisku kuri toliau dirba su boruziukais ir bitutemis is paruosiamuku? Busiu labai dekinga uz informacija.
Atsakyti
QUOTE(Dairana @ 2015 10 06, 12:24)
Sveikos, mamos,
Noriu pasiteirauti- kokios mokytojos perims busimuosius 2016/2017 metu pirmokus? Kadangi vesiu pirma vaika, nieko nepazystu:(
Dar klausimas-kaip mokytojos dalinasi klases? Ar jau yra is anksto aisku kuri toliau dirba su boruziukais ir bitutemis is paruosiamuku? Busiu labai dekinga uz informacija.


ketvirtokus turi mokytojos Ginta Gerdviliene ir Marija Ratavičienė. Kaip ten dalinsis tai nėra aišku, nes buvo ir trečia klasė šioj laidoj, bet ją šiemet išformavo dėl per mažo mokinių skaičiaus.. Paprastai tai po 3 klases laidoj būna.
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2015 06 15, 10:30)
Sveiki, mano trys vaikai mokesi Peledoje. Likome patenkinti . Labai jauki mokykla .
Turejome mokytojas Maryte ir Gita . Mokytojos labai skirtingos , bet nuo abieju liko silti prisiminimai smile.gif

Mokytoja Grazina zinau , bet mano vaikai pas ja nesimoke . Geriausia nueikite pokalbiui ir susidarysite asmeniska  ispudi . Man pasirode ji - tokia motiniska smile.gif  silta ir draugiska , bet jei reikia ir sudrausmina .

Gal galite plačiau apibūdinti abi mokytojas?
Nes pokalbis su mokytojomis bus tik kovo mėn, o rinktis reikia jau dabar (jeigu apskritai į pageidavimus bus atsižvelgta).
Atsakyti
Sveikos mamytes. Ar si mokykla turi priesmokyklines klases? Kadangi nerandu apie tai jokios informacijos ju puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Aisy @ 2016 01 20, 12:54)
Sveikos mamytes. Ar si mokykla turi priesmokyklines klases? Kadangi nerandu apie tai jokios informacijos ju puslapyje.


Yra dvi priešmokyklinės klasės 4u.gif
Atsakyti