Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

QUOTE(rusne @ 2005 07 13, 23:05)
O kitose mokyklose nera? Statistikos, itariu, jokios nera  rolleyes.gif


Kitose tokių vaikų žymiai mažiau (bent jau Justiniškėsė ir Viršuliškėsė). Gal tai tik man taip atrodo, bet ir tam yra priežastis - Pelėdos mokykloje besimokančios mergaitės savo elgesiu sugeba šokiruoti visą mūsų kiemą. Jos, atrodo, net nežino, kad kasdien reikia praustis ir negalima šlapintis tiesiai ant savo žaislų blink.gif Man labai keista, kad šios mokyklos mokytojai visiškai nekreipia dėmesio į savo mokinių higieną ir elgesį. Kas antras žodis - rusiški matai, o mokytoja plepa sau su drauge. Šitokią situaciją teko stebėti ne vieną kartą, kai pavasarį vaikai drauge su mokytoja leido laiką lauke. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 07 13, 23:53)
Kitose tokių vaikų žymiai mažiau (bent jau Justiniškėsė ir Viršuliškėsė). Gal tai tik man taip atrodo, bet ir tam yra priežastis  - Pelėdos mokykloje besimokančios mergaitės savo elgesiu sugeba šokiruoti visą mūsų kiemą. Jos, atrodo, net nežino, kad kasdien reikia praustis ir negalima šlapintis tiesiai ant savo žaislų blink.gif  Man labai keista, kad šios mokyklos mokytojai visiškai nekreipia dėmesio į savo  mokinių higieną ir elgesį. Kas antras žodis - rusiški matai, o mokytoja plepa sau su drauge. Šitokią situaciją teko stebėti ne vieną kartą, kai pavasarį vaikai drauge su mokytoja leido laiką lauke. verysad.gif


Ir del viso sito kaltos mokytojos? Man atrodytu, kad higiena visu pirma turi rupintis ir jos mokyti TEVAI, kurie, beje, turi 1, 2 ar 3 vaikus, o mokytoja virs 20. Ir vargse mokytoja, kuri tai turi kenteti kiekviena darbo diena keturis metus. Ka beismokysi, jei i mokykla tevai atveda traumuota (psichine liga, kiemo zodynas ir pan.) vaikiuka...
Galbut kitose mokyklose vaiku zymiai maziau, nes jose prastesnes mokymosi salygos?
Kitas dalykas, rasei, kad savo atzalas leidi i kita mokykla, kurios vaikai yra ne is tavo kiemo. Tad nematai kaip jie elgiasi po pamoku, kur sisoja, kaip kalbasi...
Atsakyti
QUOTE(rusne @ 2005 07 14, 22:32)
Ir del viso sito kaltos mokytojos? Man atrodytu, kad higiena visu pirma turi rupintis ir jos mokyti TEVAI, kurie, beje, turi 1, 2 ar 3 vaikus, o mokytoja virs 20. Ir vargse mokytoja, kuri tai turi kenteti kiekviena darbo diena keturis metus. Ka beismokysi, jei i mokykla tevai atveda traumuota (psichine liga, kiemo zodynas ir pan.) vaikiuka...
Galbut kitose mokyklose vaiku zymiai maziau, nes jose prastesnes mokymosi salygos?
Kitas dalykas, rasei, kad savo atzalas leidi i kita mokykla, kurios vaikai yra ne is tavo kiemo. Tad nematai kaip jie elgiasi po pamoku, kur sisoja, kaip kalbasi...


Aš jokiu budu nekaltinu mokytojų, noriu tik pasakyti, koks kontingentas lanko šitą mokyklą. Taip pat žinau priežastį, dėl ko šiti vaikai lanko būtent Pelėdos mokyklą - ji prie pat jų namų.
Na o mano dukterų klasiokus pakankamai mačiau mokykloje ir per įvairias išvykas (lydėjau juos kaip tėvų komiteto narė). Jokių problemų nebuvo. Dažnai bendrauju ir su mokytojais, jie nepatenkinti tik dviem berniukais.
Atsakyti
Noriu dar pridurti, kad klasėje, kur mokosi mano vaikai, mokytoja kažkodėl visus "sutramdo", keiktis griežtai draudžia ir išeidama pasivaikščioti į mokyklos kiemą ji BENDRAUJA SU VAIKAIS, o ne plepa su draugėmis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 07 14, 23:37)
Aš jokiu budu nekaltinu mokytojų, noriu tik pasakyti, koks kontingentas lanko šitą  mokyklą. Taip pat žinau priežastį, dėl ko šiti vaikai lanko būtent Pelėdos mokyklą - ji prie pat jų namų.
Na o mano dukterų klasiokus pakankamai mačiau mokykloje ir per įvairias išvykas (lydėjau juos kaip tėvų komiteto narė). Jokių problemų nebuvo. Dažnai bendrauju ir su mokytojais, jie nepatenkinti tik dviem berniukais.

Dvi mergaites - tai ir visas kontingentas rolleyes.gif Ir ar jos buvo tavo vaiku klasej? Jeigu ne, tai kaip ir ve visai logiska teigti, kad toj mokykloj, kuria lanko tavo vaikai, tokiu "kontingentui priklausanciu" vaiku nera, nes, kaip pati minejai, pazisti tik dukteru klasiokus. Gal koks Pranas ar Maryte is 7c daro zymiai blogesne ytaka nei tos dvi mergaites...
Is kitos puses juk ir dabartinej tavo vaiku klasej yra du pilnai ar dalinai "kontingentiniai" berniukai doh.gif
QUOTE(ewita @ 2005 07 14, 23:42)
Noriu dar pridurti, kad klasėje, kur mokosi mano vaikai, mokytoja kažkodėl visus "sutramdo", keiktis griežtai draudžia ir išeidama pasivaikščioti į mokyklos kiemą ji BENDRAUJA SU VAIKAIS, o ne plepa su draugėmis. thumbup.gif

Ir Peledoj, tikriausiai, yra mokytoju, kur "sutramdo" vaikus tongue.gif . O mokyklos kieme vaikam gal smagiau tarpusavyje bendrauti? Svarbu, kad tik galvos nenusisuktu mirksiukas.gif

Na, bent man atrodo, kad darai is muses drambli... blush2.gif Visose mokyklose yra ir "kontingentiniu", ir "nekontigentiniu" vaiku. Susirenka ivairios klases, kuriu tramdymas yra skirtingas (vienoj paklusnesni vaikai, kitur daugiau akiplesu ir t.t.). O ir mokytojai skirtingi - nera vienoj mokykloj visi geri ar visi blogi smile.gif
Atsakyti
gal kas zino kaip ten dabar....? blush2.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temelę, net įdomu pasidarė g.gif , mano viena dukra mokinosi pas čia jau minėtą mokytoją Sakalauskienę, o kai baigė keturias klases, tai pas tą pačią mokytoją nuėjo jaunesnioji. Galiu pasakyti, kad kitos tokios nuostabios mokytojos aš iš viso nesu sutikusi. Viskas ką rašė Stirnaitė yra 100 procentų taip. Dėl asocialių vaikų, tai jų ne daugiau kaip ir bet kurioje kitoje ne prestižinėje mokykloje. Mokykla kaip mokykla, mes savo klasę po truputį patvarkom, paremontuojame, tame problemos nematau. Kai mokėsi vyresnė dukra, tai tėvelių iniciatyva buvo nupirkti suolai, sutvarkytas apšvietimas, lenta- vėl gi, tai del to, kad nuo darželio laikų tėveliai buvo susibendravę ir geranoriškai nusiteikę, nelaukėm kol valstybė pasirūpins (vis tiek nesulauksim schmoll.gif ). Dabar, kai lanko mažoji tėvai nėra tokie draugiški, bet vis tiek sutvarkėm žaidimų kambarį, atnaujinam žaislų atsargas (pirmokams antrokams per pertraukas jų dar reikia blush2.gif ), rudenį planavom rūbinę paremontuoti, aišku tik tėvelių iniciatyvumo dėka tai pavyksta padaryti renkant po nedaug pinigėlių (tikrai šimtais niekas nemokėtų schmoll.gif ). Labai šauniai tėvų komitetas paskirsto lėšas gautas iš tų 2 procentų, paremontujama pati mokykla, pernai po 1500 išskyrė kiekvienai klasei. Viena problema, kad direktorius tai tikra labai jau minkšo būdo, malonus žmogus, bet mokyklos naudai tai valdininkiškų koridorių tikrai per daug nemina.
A, del prailgintos, vyresnioji mano tos prailgintos pakęsti negalėjo, o mažoji kaifuoja joje doh.gif , ir žinok žmogau kaip ten yra blink.gif . Del valgio irgi problemos nematau, maniškės papietauja mokykloje (yra galimybė pirkti), o į prailgintą nusineša ką nors. Ir bufetas visai pusėtinas.
Mano nuomonė tokia, kad aišku tai ne prestižinė mokykla, bet kai ji prie namų ir, kai nėra galimybės leisti vaiką į privačią mokyklą ar vežioti į kokią super duper gerą, tai tikrai labai neblogas variantas. O kad tai ne darželis, kur vaikas visą laiką auklėtojos akiratį, tai be abejo, bet tai normalu, vaikas auga, jo aplinka keičiasi. Sakyčiau pirmokėliai ten dar labai ir labai šefuojami.
Uf, nu aš čia pavariau, atsibos skaityti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2006 08 10, 09:01)
Perskaičiau visą temelę, net įdomu pasidarė g.gif , mano viena dukra mokinosi pas čia jau minėtą mokytoją Sakalauskienę, o kai baigė keturias klases, tai pas tą pačią mokytoją nuėjo jaunesnioji. Galiu pasakyti, kad kitos tokios nuostabios mokytojos aš iš viso nesu sutikusi. Viskas ką rašė Stirnaitė yra 100 procentų taip. Dėl asocialių vaikų, tai jų ne daugiau kaip ir bet kurioje kitoje ne prestižinėje mokykloje. Mokykla kaip mokykla, mes savo klasę po truputį patvarkom, paremontuojame, tame problemos nematau. Kai mokėsi vyresnė dukra, tai tėvelių iniciatyva buvo nupirkti suolai, sutvarkytas apšvietimas, lenta- vėl gi, tai del to, kad nuo darželio laikų tėveliai buvo susibendravę ir geranoriškai nusiteikę, nelaukėm kol valstybė pasirūpins (vis tiek nesulauksim  schmoll.gif ). Dabar, kai lanko mažoji tėvai nėra tokie draugiški, bet vis tiek sutvarkėm žaidimų kambarį, atnaujinam žaislų atsargas (pirmokams antrokams per pertraukas jų dar reikia blush2.gif ), rudenį planavom rūbinę paremontuoti, aišku tik tėvelių iniciatyvumo dėka tai pavyksta padaryti renkant po nedaug pinigėlių (tikrai šimtais niekas nemokėtų schmoll.gif ). Labai šauniai tėvų komitetas paskirsto lėšas gautas iš tų 2 procentų, paremontujama pati mokykla, pernai po 1500 išskyrė kiekvienai klasei. Viena problema, kad direktorius tai tikra labai jau minkšo būdo, malonus žmogus, bet mokyklos naudai tai valdininkiškų koridorių tikrai per daug nemina.
A, del prailgintos, vyresnioji mano tos prailgintos pakęsti negalėjo, o mažoji kaifuoja joje doh.gif , ir žinok žmogau kaip ten yra  blink.gif . Del valgio irgi problemos nematau, maniškės papietauja mokykloje (yra galimybė pirkti), o į prailgintą nusineša ką nors. Ir bufetas visai pusėtinas.
Mano nuomonė tokia, kad aišku tai ne prestižinė mokykla, bet kai ji prie namų ir, kai nėra galimybės leisti vaiką į privačią mokyklą ar vežioti į kokią  super duper gerą, tai tikrai labai neblogas variantas. O kad tai ne darželis, kur vaikas visą laiką auklėtojos akiratį, tai be abejo, bet tai normalu, vaikas auga, jo aplinka keičiasi. Sakyčiau pirmokėliai ten dar labai ir labai šefuojami.
Uf, nu aš čia pavariau, atsibos skaityti blush2.gif

na o kaip direktorius? Sakot labai minkstasirdis? Ir dar klausimelis, aisku suzinosiu viska ateje rugsejo 1, bet taip norisi anksciau suzinoti.. ax.gif iki keliu dirba ta prailginta grupe? Ar duodat pirmokams pinigu valgiams, ar reikia juos priduoti mokytojai ir ji pati viska spres ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Memory @ 2006 08 13, 11:49)
na o kaip direktorius? Sakot labai minkstasirdis? Ir dar klausimelis, aisku suzinosiu viska ateje rugsejo 1, bet taip norisi anksciau suzinoti.. ax.gif  iki keliu dirba ta prailginta grupe?  Ar duodat pirmokams pinigu valgiams, ar reikia juos priduoti mokytojai ir ji pati viska spres ? g.gif


prailginta dirba iki 18 val, as turedavau prailgintos grupes mokytoju telefonus, pasiskambindavau jei ka bigsmile.gif ,uz pietus pinigelius atiduoti reikia mokytojai pirmadieni, mano dukra pati nunesdavo ir atiduodavo mokytojai. Pirmus kartus pasiskambindavau mokytojai, ar nepamirso dukra perduoti pinigeliu ax.gif
tik ar vaikas tuos pietus tvarkingai suvalgo, tai jau nelabai kas pasakys i valgykla, kad nueitu aisku pasirupina, bet uz nugaros nestovi ir nelaukia, kad vaikas viska suvalgytu schmoll.gif . bufetui pinigu neduodavau, nes isleis kramtoskem ir traskuciams, tiesiog idedavau i mokykla bandele, pakiuka sulciu, sureli, obuoli ar panasiai

sekmes moksluose pirmokeliui 4u.gif ir drasos mamytei tongue.gif , viskas bus OK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2006 08 17, 23:16)
prailginta dirba iki 18 val, as turedavau prailgintos grupes mokytoju telefonus, pasiskambindavau jei ka  bigsmile.gif ,uz pietus pinigelius atiduoti reikia mokytojai pirmadieni, mano dukra pati nunesdavo ir atiduodavo mokytojai. Pirmus kartus pasiskambindavau mokytojai, ar nepamirso dukra perduoti pinigeliu  ax.gif
tik ar vaikas tuos pietus tvarkingai suvalgo, tai jau nelabai kas pasakys i valgykla, kad nueitu aisku pasirupina, bet uz nugaros nestovi ir nelaukia, kad  vaikas viska suvalgytu  schmoll.gif  . bufetui pinigu neduodavau, nes isleis kramtoskem ir traskuciams, tiesiog idedavau i mokykla bandele, pakiuka sulciu, sureli, obuoli ar panasiai

sekmes moksluose pirmokeliui 4u.gif ir drasos mamytei tongue.gif , viskas bus OK smile.gif

aciu uz informacija...mazai laiko liko iki rugsejo 1..bet smalsumas didesnis uz mane mirksiukas.gif noriu dar suzinoti, ar yra Peledoj kokie bureliai? Ir dar, man pasake kad uz prailginta grupe mokesti spres patys tevai blink.gif blink.gif blink.gif cia tai kaip?????
Atsakyti
mes pas Vile Poskiene patekom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Memory @ 2006 08 31, 11:57)
mes pas Vile Poskiene patekom ax.gif


Jei jau lankote Peleda, tai rekomenduoju bureli "Sedulele" thumbup.gif
Atsakyti