Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 6

biggrin.gif Na po visu zodziu pasijutau nevykele.
Reikia susiimti ir ziureti i preki drinks_cheers.gif
Sia savaite zadu apsikirpti, nes mano plaukai ilgi ir po operacijos nelabai graziai jau atrodo, tai padarysiu kokia modernia sukuosena brunette.gif
O skarele visvien noriu nusipirkti kokia nors stilinga.
Labai lauke grazu ir silta, buvom su vyru ir dukra parke. Taip smagiai pasivaiksciojom.
Atsakyti
Sveikos visos wub.gif
Noriu palinkėt visoms stiprybės ir svarbiausia - sveikatos wub.gif
Saugokit save, jūs reikalingos jūsų vaikučiams, artimiems žmonėms wub.gif

QUOTE(romantikė @ 2007 09 30, 16:40)
O skarele visvien noriu nusipirkti kokia nors stilinga.

O kaip angliškai skarelė unsure.gif blush2.gif ? O šalikėlis gal irgi visai nieko būt koks neblogas g.gif ? Pamąstyk mirksiukas.gif brunette.gif
Va šalikėlių neblogų mačiau čia ir čia galima rast blush2.gif .
Atsakyti
Romantikei, nesi nevykėlė, tai mes pergyvenom visos.Mane visai gerai nuteikia kokio papuošalo pirkimas.Kai nusiperki naują drabužį, tai atrodo, kad kažkas tavyje atsinaujina ir su liga lengviau gyventi.Pinigais nesimėtau, nes jų reikia vaistams ir dar dauk kam, bet mažas daiktas atrodo kaip ženklas , kad ateityje viskas bus gerai.Tegul tai bus ir skarelė.Gerai , kad eisi į kirpyklą.Šaunuolė laikykis taip ir toliau.
Neužsisklęsk savyje Romantike rašyk.
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2007 09 30, 06:42)
Dar tik viena chemo turejau ir pas mus tik baltos spalvos kitokiu spalvu nebuna. Dar vaistus kasdien geriu tad mazyte chemo kasdien. Jau greit i plikiu  mirksiukas.gif draugija stosiu kaip plaukai slenka  rolleyes.gif  prisipirkau kepuryciu, skareliu  biggrin.gif .


Guoskis ta mintimi ,kad po viso gydimo ataugs laaabai grazus ir veslus plaukuciai,jei as nebuciau gavusi chemijos,vargu ar kada buciau turejusi tokius veslius plaukus,stai jums ir nauda nr.1 is aibes patirtu nemaloniu akimirku smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2007 09 30, 21:31)
Guoskis ta mintimi ,kad po viso gydimo ataugs laaabai grazus ir veslus plaukuciai,jei as nebuciau gavusi chemijos,vargu ar kada buciau turejusi tokius veslius plaukus,stai jums ir nauda nr.1 is aibes patirtu nemaloniu akimirku  smile.gif .


As tokius veslius plaukus turiu dar, o kai ataugs tikiuosi gal blondine busiu biggrin.gif svajone biggrin.gif . Dar nusipirkau didelius akinius nuo saules kai nebus nei blakstienu nei antakiu nors pasleps netektis mirksiukas.gif . O kaip su prikliuojamom blakstienoms gal kas bande lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2007 09 30, 22:44)
As tokius veslius plaukus turiu dar, o kai ataugs tikiuosi gal blondine busiu  biggrin.gif svajone  biggrin.gif . Dar nusipirkau didelius akinius nuo saules kai nebus nei blakstienu nei antakiu nors pasleps netektis  mirksiukas.gif . O kaip su prikliuojamom blakstienoms gal kas bande  lotuliukas.gif .


As nelaukiau kol man nuslinks plaukai visiskai,atsisedau viena diena i kede ,idaviau dukrai i rankas kirpimo masinele ir liepiau nuvaryti plikai.Prisimenu ,mano mazieji labai juokesi pamate ''nuogo visciuko " vaizda ,tik septynmetis vyresnelis tyliai ,be zodziu prislinko ir stipriai apkabino, as jam ,nuemiau jo akinukus ,uzsidejau sau sakydama paziurek i veidrodi,kokie mes dabar panasus... juokiausi ir tyliai ,verkiau ,labai skaudu buvo matyti ,ji suprantanti,kad cia kazkas negerai ... Man blakstienos ir antakiai nekrito,tik prisimenu malonu jausma kai pradejo lysti nauji plaukuciai wub.gif ,as ir dabar kai pamatau moteri su ataugancia sukuosena , man labai grazu ,jie tokie svelnuciai smile.gif .
Atsakyti
Sveikos,..
As irgi gerai ta laika prisimenu,kai slinko plaukai..Antakiai ir blakstienos liko vietoje,nors gavau tikrai stipria chemija.....kai jau stiprokai isslinko plaukai-nusikirpau su masinele..Pati! Tik po to daviau vyrui palygint...Prisipazinsiu-drebejon rankos,savo vesliu ,storu plauku buvo gaila..Turejau peruka-bet ji nesiot nepripratau jauciausi,kad su juo mano liga greiciau pastebes,nei be jo.Rysejau skarele-buvo karsta vasara,atostogavau Londone-tad nebuvo svarbu,kad kas ka apie mane pagalvos..
Atauginet plaukai pradejo gal po menesio...Pradzioje galva igavo spalva..veliau-eme matytis plaukuciai. Kai jau paaugo pora cm.-jie eme suktis..Emiau panaset i avinuka.Plaukai ataugo tokios pat spalvos,tokie pat stiprus,tik kol nuaugo chemijos paveikti plaukai ,buvau labai garbanota...
Tad nepergyvenk..Jei idomu kaip as atrodziau-keletas nuotrauku yra mano albume "Vyturelio pieva"...
O dabar idesiu vieno is zmoguciu,del kuriu gyvenu,nuotrauka..kai tai vyko mano gyvenime-jai tebuvo 1 metukai!

user posted image
Atsakyti
Aš privalau nešioti peruką dėl mamos net namie.Jei ji suvoktų , kas man yra būtų baigta. Mano senelis ir tėvas mirė nuo vėžio, jai 83 metai .Meluoju kad atostogos.Ji žino tik vieną vėžio požymį, tai plika galva.Jei jos sveikata atlaikytų šią žinią , tai mane klausimai apie mano savijautą ,kurie kartotusi be galo , išvestų iš proto.Tai jau pajutau, kai budavo labai bloga.
Skarelė man netinka, bent taip sako mano akys.Ir dar blogai, kad gyvenu kaime.Tai irgi kai visi pamatytų , prasidėtų kalbos, smalsūs žvilgsniai ir laidojimas.
Gerai, kad mano artimiausia kaimynė nemėgstanti bendrauti, iš tolo pasisveikinam, tai ir peruko nepastebi.
Darbe jau visus įpratinau prie savo ligos, o klasės susitikime, fiziškai jaučiau, kad žmonės nežinojo kaip su manim bendrauti, jautėsi nepatogiai.Aš irgi paskui ilgai depresavau.Todėl man dabar geriausia savam rate, gamtoje.
Dirbti liko dvi dienos ir vargu ar begrįšiu.Trečiadienį gulu 5 valandoms ir pradedu atostogauti.
Atsakyti
Sėkmės ir stiprybės visoms besigydančioms.

Skareles labai gražu kam tinka nešioti. O plaukai po chemijos tikrai atauga labai gražūs ir vešlūs.

Tegu gražaus saulėtas ruduo prašviesina Jūsų kasdienybę...

Atsakyti
Laba diena.
Kaip gi siandien smagu lauke thumbup.gif Su mazaja dukryte isbuvome ten net 4 valandas. Pavargau. Ranka patino, bet nuotaika ...tiesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Norejau pasiteirauti ar kas nors is jusu buvo apsidraudes papildomu draudimu nuo kritiniu ligu? Man dabar reikia tvarkyti dokumentus draudimo bendrovei. Nezinau nuo kuo pradeti.
Rytoj paaiskes pas kuria daktare eisiu del chemoterapijos. Gal jau 3dieni pirma ir suleis unsure.gif
Kazkaip pradedu po biski iseiti pasizmoneti.
Niekaip negaliu apsispresti ka sakyti zmonems del savo bukles. Del ligos. Kolkas zino labai artimi. Bet salis musu maza biggrin.gif... Nesudeliojau dar visu tasku ant I: sakyt ar nesakyt. Tiesiog nenoriu uzuojautos ir apkalbu man uz nugaros.
Vyras sako, kad nieko cia tokio nera. Kaip tik reikia pasakoti, kad kitoms taip neatsitiktu. Kad reikia isitraukti i bendruomenes veikla. O man kazkaip nedrasu.
Na gal laikas - geriausias daktaras ir patarejas g.gif
Atsakyti
labas vakaras

noreciau jusu pasiteirau. blush2.gif Pries menesi padare galvos operacija,10 dienu svitino o dabar geriu kazkokius vaistum man atrodo kad tai hormonines g.gif bet labai nuo ju stambeju ir dustu. Ar taip ir turi buti gal kas galite paskyti verysad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturelis @ 2007 09 30, 23:29)
Sveikos,..
As irgi gerai ta laika prisimenu,kai slinko plaukai..Antakiai ir blakstienos liko vietoje,nors gavau tikrai stipria chemija.....kai jau stiprokai isslinko plaukai-nusikirpau su masinele..Pati! Tik po to daviau vyrui palygint...Prisipazinsiu-drebejon rankos,savo vesliu ,storu plauku buvo gaila..Turejau peruka-bet ji nesiot nepripratau jauciausi,kad su juo mano liga greiciau pastebes,nei be jo.Rysejau skarele-buvo karsta vasara,atostogavau Londone-tad nebuvo svarbu,kad kas ka apie mane pagalvos..
Atauginet plaukai pradejo gal po menesio...Pradzioje galva igavo spalva..veliau-eme matytis plaukuciai. Kai jau paaugo pora cm.-jie eme suktis..Emiau panaset i avinuka.Plaukai ataugo tokios pat spalvos,tokie pat stiprus,tik kol nuaugo chemijos paveikti plaukai ,buvau labai garbanota...
Tad nepergyvenk..Jei idomu kaip as atrodziau-keletas nuotrauku yra mano albume "Vyturelio pieva"...
O dabar idesiu vieno is zmoguciu,del kuriu gyvenu,nuotrauka..kai tai vyko mano gyvenime-jai tebuvo 1 metukai!


Vytureli, o kur galeciau rasti ta albuma? ax.gif
O mergyte tavo NUOSTABI wub.gif

QUOTE(pupa66 @ 2007 10 01, 18:55)
labas vakaras

noreciau jusu pasiteirau.  blush2.gif  Pries menesi padare galvos operacija,10 dienu svitino o dabar geriu kazkokius vaistum man atrodo kad tai hormonines  g.gif  bet labai nuo ju stambeju ir dustu. Ar taip ir turi buti gal kas galite paskyti verysad.gif                                    sad.gif

Deja, nieko patart negaliu. Bet, man rodos, jei jauti, kad kazkas negerai, reiketu kreiptis i gydytoja.
Atsakyti