Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko barimas

sveikos mamytes, kaip jus elgiates, aisku jei jums tai buvo ar yra, kai vaikas neklauso, ji bari - o jis juokiasi. doh.gif mano dukrai 5,5 metu, kai as ja baru, ji ziuri i akis ir juokiasi, mane tai varo i nevilti, kad neimanoma susikalbet, ko prasau, to negaunu. plius dar nestumas eina i pabaiga ir manau , kad nuo to kyla spaudimas, o tai negerai man ir leliui. nebezinau kaip su ja besielgtis. gal kas pasidalins mintimis, kaip elgiasi panasiose situacijose.
Atsakyti
Pabandyk atvirkstini dalyka: kai ji nores ka nors tau pasakyti, pradek juoktis. Ir po to graziai paaiskink, kas cia kaip del ko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 20, 10:19)
Pabandyk atvirkstini dalyka: kai ji nores ka nors tau pasakyti, pradek juoktis. Ir po to graziai paaiskink, kas cia kaip del ko  4u.gif

thumbup.gif toks variantas dazniausiai pasiteisina manau, kaip sauksi taip ir atsilieps wink.gif
arba dukryte maistauja pries leliuko atsiradima
Atsakyti
Tik nereikia ant vaikelio pykti, kai jis juokiasi. Reikia tiesiog ramiai paaiskinti kas negerai ir viskas. viena kita karta, ir gal bus geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz patarimus, reiks pabandyt atvirkstini varianta. smile.gif
Atsakyti
Vakar kaip tik apsnekejom su drauge visus tuos barimus ir padarem isvada, kad mes, lietuviai (kaip ir daugelis kitu Rytu Europos tautu), per daug ant vaiku staugiam. Tai va, o vaikas prie to pripranta ir jam tik juokinga.
As pati ne is sventuju, megstu balseli pakelt, susimasciau, tik kai teko menesi pagyvent rusiskoj aplinkoj (siaip gyvenam amerikietiskoj). Nueini i vaiku zaidimo aikstele, o ten is visu pusiu pakelti suaugusiuju balsai sklinda. O vaikai lyg tai nieko blogo nedaro - tiesiog zaidzia sau. Zodziu, didziuosius ir protinguosius cia reik aukleti, o ne maziukus
Susimasciau, kaip as pati kartais is sono atrodau...
Mano drauge tokia pat isvada padare, po 5 metu grizus i Lietuva.
Ir ka, mokomes dabar graziai vaikams isaiskinti, kas ne taip, o "susikaupusi gara" ant vaiku isleisti.
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2007 09 20, 16:49)
Aciu visoms uz patarimus, reiks pabandyt atvirkstini varianta. smile.gif


Butinai parasyk kaip sekesi. Labai idomia tema uzvedei, labai idomi situacija. Bet kam gali pasitaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebaru savo vaikų. Kai jie ką nors negerai padaro, ramiai su jais pasišneku.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 21, 18:47)
Nebaru savo vaikų. Kai jie ką nors negerai padaro, ramiai su jais pasišneku.


Nelabai kas cia klause, ka tu darai unsure.gif klause nuosirdaus patarimo kaip elgtis konkrecioje situacijoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 09 22, 11:08)
Nelabai kas cia klause, ka tu darai  unsure.gif klause nuosirdaus patarimo kaip elgtis konkrecioje situacijoje  4u.gif


Taigi daviau patarimą- nesvarbu, kiek vaikui metų, reikia su juo kalbėtis. Kaip kitaip suprasi, kodėl jis taip reaguoja?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 21, 15:47)
Nebaru savo vaikų. Kai jie ką nors negerai padaro, ramiai su jais pasišneku.

nesuprantu kaip galima nebarti, juk turi buti nubreztos tam tikros ribos, kas galima, o kas ne, jei viska leisi, tai ant galvos uzlips, o paauglystej, dar na...ui pasius smile.gif , cia mano nuomone, atleisk kad taip grubiai, taip buna jau siam gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2007 09 22, 19:09)
nesuprantu kaip galima nebarti, juk turi buti nubreztos tam tikros ribos, kas galima, o kas ne, jei viska leisi, tai ant galvos uzlips, o paauglystej, dar na...ui pasius smile.gif , cia mano nuomone, atleisk kad taip grubiai, taip buna jau siam gyvenime.


Žinai, kai turėjau tik vieną vaiką, mąsčiau panašiai, bet kai turi tris, išmoksti ramiai su jais tvarkytis...Vaikui reikia skirti daug dėmesio ir daug ramiai su juo kalbėtis. Niekada bendraudama su vaikais nepakeliu balso...
Atsakyti