Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko barimas

QUOTE(Limcamca @ 2007 09 20, 16:09)
Butinai parasyk kaip sekesi. Labai idomia tema uzvedei, labai idomi situacija. Bet kam gali pasitaikyti  mirksiukas.gif

pabandysiu smile.gif , bet laukia sunkus periodas, tuoj ant dienu bus leliukas, siaip gal ji pradeda maistauti g.gif , net nezinau, ir siaip ji ziauriai aktyvi ir su charakteriu.
Atsakyti
QUOTE(tukyte @ 2007 09 22, 19:12)
pabandysiu  smile.gif , bet laukia sunkus periodas, tuoj ant dienu bus leliukas, siaip gal ji pradeda maistauti  g.gif , net nezinau, ir siaip ji ziauriai aktyvi ir su charakteriu.


Visi vaikai su charakteriu. Gimus mažiukui kuo daugiau bendrauk su dukra, kuo daugiau ją myluok, šnekink. Jei pati tam neturėsi laiko, paprašyk, kad tėtis kuo daugiau su ja užsiimtų. Kai vaikas jaučia, kad jam trūksta dėmesio, jis pradeda jo reikalauti visokiais būdais...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 22, 19:11)
Žinai, kai turėjau tik vieną vaiką, mąsčiau panašiai, bet kai turi tris, išmoksti ramiai su jais tvarkytis...Vaikui reikia skirti daug dėmesio ir daug ramiai su juo kalbėtis. Niekada bendraudama su vaikais nepakeliu balso...



o ar nebūna, kad išveda iš kantrybės? tada juk natūraliai pabari. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2007 09 22, 20:18)
o ar nebūna, kad išveda iš kantrybės? tada juk natūraliai pabari. g.gif


Kantrybė auga kartu su vaikais...
Atsakyti
Nu nezinau, nelabai man tikisi, kad yra tokius, kurios VISAI ir NIEKADA nepabara savo vaiku g.gif Kosmosas kazkoks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2007 09 23, 13:14)
Nu nezinau, nelabai man tikisi, kad yra tokius, kurios VISAI ir NIEKADA nepabara savo vaiku g.gif  Kosmosas kazkoks g.gif


Pagalvok, ar tau patinka, kai tave bara?
Pagalvok, kaip barimas žemina vaiką.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 23, 16:42)
Pagalvok, ar tau patinka, kai tave bara?
Pagalvok, kaip barimas žemina vaiką.

Jeigu vaikas kazka padare tycia zinodamas, kad taip daryti negalima ir padare tai ne viena karta, uztai yra pabaramas, tai cia skaitosi zeminimas??? blink.gif nesamone...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 22, 20:11)
Žinai, kai turėjau tik vieną vaiką, mąsčiau panašiai, bet kai turi tris, išmoksti ramiai su jais tvarkytis...Vaikui reikia skirti daug dėmesio ir daug ramiai su juo kalbėtis. Niekada bendraudama su vaikais nepakeliu balso...


Man ir trijų vaikų nereikia, kad žinočiau, jog su vaiku reikia kalbėtis, o ne šaukti. Tikrai, pasižiūrėkit į save iš šono, jeigu pastoviai rėkiat, tai rezultato tikrai nebus. Atrodot kaip isterikės ir tiek. Nepykit ant manęs, gal tai skamba kaip įžeidimas, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lane: 23 rugsėjo 2007 - 15:47
QUOTE(Lane @ 2007 09 23, 15:45)
Man ir trijų vaikų nereikia, kad žinočiau, jog su vaiku reikia kalbėtis, o ne šaukti. Tikrai, pasižiūrėkit į save iš šono, jeigu pastoviai rėkiat, tai rezultato tikrai nebus. Atrodot kaip isterikės ir tiek. Nepykit ant manęs, gal tai skamba kaip įžeidimas, bet...


Pritariu.
Lengviau yra vaiką aprėkti, nes tingisi išsiaiškinti, kodėl vaikas daug kartų elgiasi netinkamai.
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2007 09 23, 16:45)
Jeigu vaikas kazka padare tycia zinodamas, kad taip daryti negalima ir padare tai ne viena karta, uztai yra pabaramas, tai cia skaitosi zeminimas???  blink.gif nesamone...

vaiku elgesys (ir netinkamas!) visada turi tam tikras priezhastis, kuriu pats vaikas (ypach mazhas) dazhniausiau ne nesuvokia. jam tiesiog bloga, todel bando atkreipti demesi - tachiau vietoj to gauna eline bumbejimo ir priekaishtu doze, todel jauchia tik pykti ir nusivylima ir pirmai progai pasitaikius vel daro savo...

bent jau temos autores atveju, vaikas galbut jauchia nerima del artejanchiu pasikeitimu namuose - greitai gimsianchio brolio ar seses. joks barimas su tokiais jausmais susitvarkyti nepades... vienintelis budas mamai pasikalbeti su vaiku apie savo ir vaiko jausmus...


ribos vaikams brezhiamos ne barimu ir priekaishtais, o ish anksto aishkiai pasakant, ko ish ju yra tikimasi.
Atsakyti
Mano mazylis dar tik pusantru metu,pasikalbeti dar neina,o bartis irgi nesinori..kartais buna,kad uzsaukiu,kai jau visai is proto isveda,bet stengiuosi,kad taip butu kuo reciau.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 09 23, 18:53)


bent jau temos autores atveju, vaikas galbut jauchia nerima del artejanchiu pasikeitimu namuose - greitai gimsianchio brolio ar seses. joks barimas su tokiais jausmais susitvarkyti nepades... vienintelis budas mamai pasikalbeti su vaiku apie savo ir vaiko jausmus...



Ir aš apie tai pagalvojau. Mama nerimauja, o vaikas jaučia mamos nuotaikas...
Atsakyti