Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio draudimas UK

Parsisiusti no clime bonus is lt. Tas labai sumazina kaina.
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2013 02 27, 23:27)
Parsisiusti no clime bonus is lt. Tas labai sumazina kaina.

Jau lietuviski bonusai ne galiuoja, dariau draudima pries savaite , apskambinau beveik visus draudimus, ir ka jus sau galvuojate, lt bonusus ne be priima jau, nes paaiskino kad zmones labai padirbineja, kad juos perka ir t, t, tai va, likai ant 0:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotrynazo: 03 kovo 2013 - 01:00
QUOTE(MergyteUogyteM @ 2013 02 27, 02:36)
Labas, prieš menesi atvykau UK, nusipirkau mašinyte, ir ji stovi kieme, kadangi nera draudimo.. Padekit kas nors.. Niekaip nerandu pigaus draudimo, man per tuos tinklapius gocompare moneysupermarket nesamones rodo, kita diena išvis kainos išaugo.. Per kur jus draudžiates? visi kalba kad 500 i metus moka, o kaip ir kur draužiasi nieks ir nepasako. Gailiuosi kad pirkau automobili.



QUOTE(giega @ 2013 02 27, 18:31)
Del to,kad Audi mirksiukas.gif Pirma masina pirkit kokia angliska-vaukhali,forda,nisan kazkoks modelis.Nedidesne nei 1,6l variklio.Pamatysi,kad kaina tikrai ne 2000 gaunas lotuliukas.gif O paskui ir kitu masinu draudimai pigesni bus mirksiukas.gif



QUOTE(MergyteUogyteM @ 2013 02 28, 00:17)
Pas mane monedo 2003 metu, 1.8 benzinine.., vairuoju beveik 5 metus, bet čia anglijoje neturiu nei jokiu bonusu, ir pirma karta noriu drausti. labai daug meta man. Patarkit koki puslapi kur pigiai jums rodo, nes man tos svetaines kiekviena diena vis kitka rodo ir labai brangiai. Gal žinote kokia specialybe irašius yra pigiau??? juk visvien ten specialybes netikrins.


Sveikos smile.gif mes minti tureti auto palaidojom jau sad.gif labiausiai kaina priklauso nuo pasto kodo kur ta masina stovi sad.gif Liverpool ir Bratford patys brangiausi draudimai visoj UK, mums irgi nuo £2000 meta, nors stazas nemazas, ne pacaniukai, o ir masina mazalitre ir turbut net nekainuotu tiek kiek draudimas.

O gal mes kazko nezinom? g.gif
Atsakyti
pabandykit gocompare cars inciurins
Atsakyti
Merginos,gal kuri zinos,pasikeitem automobili ir reikes po keliu dienu pirktis nauja draudima,bet mes poros sav begyje planuojame keisti savo teises i UK teises,kaip mum draudima pildyt ?kad turim UK teises ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Vaidilu @ 2013 04 10, 11:38)
Merginos,gal kuri zinos,pasikeitem automobili ir reikes po keliu dienu pirktis nauja draudima,bet mes poros sav begyje planuojame keisti savo teises i UK teises,kaip mum draudima pildyt ?kad turim UK teises ar kaip?


Draudima turite pirkti su tokiais dokumentais, kuriuos turite dabar. Kai pakeisite teises, paskambinsit i draudima, ir pranesit naujus duomenis. Jeigu nuo to, keiciasi draudimo suma, jie is karto perskaiciuoja 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz informacija 4u.gif
Atsakyti