Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

Pasmalsausiu blush2.gif gal kokius augaliukus is uzsienio siunciates? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2007 10 02, 14:30)
merginos help.gif ,gal kuri turit GINTARO KLIMAIČIO telefono nr.
i el.laiškus neatsako g.gif ,
siuntinio negaunu verysad.gif ir ner kaip su juo susisiekt verysad.gif

duomenys
Atsakyti
QUOTE(as mamyte @ 2007 10 02, 14:28)
Turiu galvos skausma, si savaitgali ruosiasi atvaziuot uošvis, jau seniai sakė, kad labai nori pasodinti pas mus ąžuoliuką,


Suauges azuolas "padaro" 30 metru spinduliu pavesi 4u.gif
Lazdyna tai siulyciau raudonais lapais, graziai atrodo, galima pageneti, kaip sakant ji valdyti, kokiam sklypo kampe tiktu, o ir riesutu butu.
Atsakyti
Raudonalapis lazdynas gražią spalvą išlaiko pusiau ar pilnai pavėsyje. Saulėkaitoj lapai pažaliuoja ir nebeatrodo taip dekoratyviai schmoll.gif

Nesu garantuota, bet kažkur skaičiau, kad ąžuolo šaknys gilyn eina, o ne paviršiumi driekiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 02, 13:00)
...štai kaip jie atrodo kai subujoja:

user posted image

Sodinau siemet ir baltus ir ruzavus.Ruzavi atrode daug graziau, nes buvo zemesni. O balti tankiai suago bet aukstis ju nepatiko schmoll.gif buvo pasodinti salia ruzavu, tai del aukscio skirtumo makaline gavosi wacko.gif Ir jau kokia liepa teko ishrauti (gal paskubejau g.gif ) nes nuzydejo ir atrode nekaip unsure.gif Pas kaimynkas maciau auga ir zydi iki dabar g.gif
Atsakyti
SRAUNIAU,didelis didelia ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 10 02, 14:27)
Gal zinot tikra plastakeles pavadinima? Tokia sukulentine lauko gelyte. Buna bordiniais ir baltais ziedeliais, kurie issiskleidzia tik kai sauleta. Gvau seklyciu, tai maga tikra varda issiaiskint.

Pagal apraymą būtų DARATĖLĖ
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 02, 13:00)
ir serenčiukai galioja, o mano neblėstanti meilė - pajūriniai laibeniai. Tavo atveju prie pilkšvų akmenėlių kokie rausvų atspalvių labai gražiai įrėmintų visą kampuką. ir kitiems metams prisisėja tik prarauti kurie nereikalingi ir išsodinti tvarkingai kur reikia telieka smile.gif  štai kaip jie atrodo kai subujoja:

user posted image

Vasaros antroje pusėje jie nužydi ir tikrai atrodo nekaip. Maždaug rugpjūčio mėn. raunami lauk.
Papildyta:
QUOTE(as mamyte @ 2007 10 02, 14:28)
Turiu galvos skausma, si savaitgali ruosiasi atvaziuot uošvis, jau seniai sakė, kad labai nori pasodinti pas mus ąžuoliuką, jis toks romantikas, svajotojas, tai tas ąžuoliukas jam matyt simbolizuos mūsų šeimos tvirtumą ar panašiai, man gal irgi "simbolizuotų" jei turėtume kokius 50 arų, bet kai turim tik 6, tai aš nežinau kur jį ir dėti ir plius - iš jo jokios naudos ir dar mama sakė, kad šaknys baisinės, o pas mus geoterminis išvedžiotas, tai ryškiai yra grėsmė, kad tuos vamzdžius su savo šaknim gali sudraskyt  blink.gif nu ir apskritai man kokio puošnesnio norėtųsi medelio  verysad.gif pakalbėjau su MB tai sako - nebutinai tas ąžuoliukas, manau, tėvui nesvarbu, svarbu, kad ką nors pasodint iš medelių... tai gal galit ką nors patarti? Pasakyčiau, kad laabai labai norim ir nebereiktų ažuoliuko?  unsure.gif Gal koki riešutmedį, ar sausmedį (tik kaip radau, tai čia krumas, ar ne  g.gif ), kad ir naudos būtų ir prasmė būtų suteikta  blush2.gif

Nagi svyrantis šermukšnis gerai, raudonlapis bukas tiktų, šiaurinė katalpa, svyrantis berželis ir t.t.
Atsakyti
kas dėl lazdynų,tai pas mano uošvius auga 5 ar 7 lazdynai,taip paeiliui-raudonas,žalias...nu ir visai raudoni jie ten,dideli,12 metų gal auga.... g.gif nors pavėsio ten nei žiburiu nerastum.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 10 02, 14:56)
Sodinau siemet ir  baltus ir ruzavus.Ruzavi atrode daug graziau, nes buvo zemesni. O balti tankiai suago bet aukstis ju nepatiko  schmoll.gif buvo pasodinti salia ruzavu, tai del aukscio skirtumo makaline gavosi wacko.gif Ir jau kokia liepa teko ishrauti (gal paskubejau  g.gif ) nes nuzydejo ir atrode nekaip  unsure.gif Pas kaimynkas maciau auga ir zydi iki dabar  g.gif



QUOTE(Knifofija @ 2007 10 02, 15:18)
...Vasaros antroje pusėje jie nužydi ir tikrai atrodo nekaip. Maždaug rugpjūčio mėn. raunami lauk....


neįtikėtina blink.gif pas mane žydi pilnu pajėgumu, ir pernai žydėjo praktiškai iki šalnų blink.gif labai įdomu nuo ko tai priklauso g.gif pernai kai kepino vasarą krštis tai buvo netgi taip, kad išvažiavom kelioms dienoms, grįžusi radau juos pakepusius, bet paliejau ir ne visi, tačiau didžioji dalis grįžo į vėžes kaip niekur nieko... tikrai keista, kad apie juos tokia teorija dėl nužydėjimo... gal nuo žemės priklauso - pas mane jie auga apysunkiame dirvožemyje, gal jis drėgmę geriau laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 02, 12:00)
ir serenčiukai galioja, o mano neblėstanti meilė - pajūriniai laibeniai. Tavo atveju prie pilkšvų akmenėlių kokie rausvų atspalvių labai gražiai įrėmintų visą kampuką. ir kitiems metams prisisėja tik prarauti kurie nereikalingi ir išsodinti tvarkingai kur reikia telieka smile.gif  štai kaip jie atrodo kai subujoja:




nu nuotraukoj tai super atrodo wub.gif O kada juos set? Tiesiai i dirva ar i lovelius? Nes man su tuo sejimu amziais nelabai kas gaunas blush2.gif

QUOTE(Norima @ 2007 10 02, 12:44)
Melodi, labai labai gražu thumbup.gif Aš irgi ties įėjimu pavasarį kažką labai panašaus planuoju daryt blush2.gif


Aciu 4u.gif Nu tai lauksm ir tavo meno fotkiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2007 10 02, 15:28)
nu nuotraukoj tai super atrodo wub.gif O kada juos set? Tiesiai i dirva ar i lovelius? Nes man su tuo sejimu amziais nelabai kas gaunas blush2.gif
Aciu 4u.gif Nu tai lauksm ir tavo meno fotkiu blush2.gif

pernai sėjau į dėžutes, o šiemet kai supranti jau nebereikėjo biggrin.gif
tačiau su sėja galima neskubėti, nes gana greitai dygsta, visvien reikia tik po šalnų išsodinti lauk. Šiaip jau galima ir tiesiai į dirvą sėti, tik jei vėliu pasėsi aišku vėliau sužydės, o jei anksčiau - teks gal su kokia plėvele nuo vėlyvesnių šalnų pasaugoti.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 10 02, 14:40)
Raudonalapis lazdynas gražią spalvą išlaiko pusiau ar pilnai pavėsyje. Saulėkaitoj lapai pažaliuoja ir nebeatrodo taip dekoratyviai  schmoll.gif


Mano tėvai pasisodinę raudonlapį kaštoną. Jų sklypas kalno papėdėje, rudeniop, kai trumpesnė diena, tai ir saulytės mažiau būna, ypač toj vietoj, kur lazdynas auga. Vasarą jis buvo ryškiai raudonas, o dabar lapai pažaliavo, todėl, kad gauna mažiau saulės. Ir šiaip, mano pastebėjimu, augalai raudonuoja nuo saulės, o ne atvirkščiai.
Pas mane kobėja lipikė auga saulėtoj vietoj ir lapai tapo ryškiai bordo blink.gif , nors niekur nemačiau, kad kobėja būtų raudonais lapais schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 02 spalio 2007 - 15:21