Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis protezavimas ar plombavimas?

QUOTE(Reflexe @ 2009 07 27, 16:10)
o as rytoj keliauju i eok konsultacijai pas gydytoja gina, nes pas ivanciute per brangu pasirode  ax.gif


irgi papasakokit kas ir kaip ) mane kaina domina nes man visi breketus siulo o as nenoriu ju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Reflexe @ 2009 07 27, 16:10)
o as rytoj keliauju i eok konsultacijai pas gydytoja gina, nes pas ivanciute per brangu pasirode  ax.gif


Saunu thumbup.gif apie ja geru atsiliepimu girdejau, vat ir as ten ir nusprendziau daryt, tik ne pas ja, nes tam laikui kai as ejau jos nebuvo, praneskit kaip seksis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(KaZantipA @ 2009 07 27, 16:12)
irgi papasakokit kas ir kaip ) mane kaina domina nes man visi breketus siulo o as nenoriu ju  schmoll.gif


Galiu parasyt kaip jie kainas skaiciuoja: http://www.eokdens.l...x.php?page_id=7

tai jei mato kad reiks puse danties slifuot (kreivas, sena plomba gana nemaza buvo) tai iskarto nusiteikite 700 lt uz viena sumoket, o jei tik koks krastelis tai dazniausiai ima 300 lt.
tai vat.

O dantukai su plombytemis? jai taip, tai tikrai rinkciausi estetini, o jei visai sveiki, tai gal gaila blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natka: 27 liepos 2009 - 15:26
QUOTE(KaZantipA @ 2009 07 27, 16:12)
irgi papasakokit kas ir kaip ) mane kaina domina nes man visi breketus siulo o as nenoriu ju  schmoll.gif



man irgi siulo breketus visi doh.gif bet tiek metu vargti, o po to turbut vistiek reikes estetini daryti, nes pas mane ir taip jau plombuoti, tai as nenoriu doh.gif jei kaina bus priimtina ir rezultatas akivaizdziai skirsis nuo dabartiniu dantu, tai tikrai darysiuosi estetini. Ir galesiu tada daug sypsotis biggrin.gif
Papildyta:
[quote=Natka,2009 07 27, 16:20]
Saunu thumbup.gif apie ja geru atsiliepimu girdejau, vat ir as ten ir nusprendziau daryt, tik ne pas ja, nes tam laikui kai as ejau jos nebuvo, praneskit kaip seksis ax.gif


butinai pranesiu kaip sekesi, dar rugpjuciui ir i pilenes klinika uzsirasiau konsultacijai, kazkaip noriu isgirsti keliu gydytoju nuomone ir pasiulymus g.gif
Atsakyti
Vat ir man norejosi breketu, tai man uzdainavo tooooookia sumele blink.gif
ir nesiot ispradziu minimum 2,5 metu, o paskui 5 metus naktine plokstele doh.gif
nu kosmaras, tai vat vienintelis priimtinas variantas estetinis, nes po breketu visvien tektu darytis, nes plombuoti, tai net ortodonte sutiko kad neapsimoka man breketu ax.gif

Tai vat ir sakau kad jei plombuoti, tai anksciau ar veliau reks tvarkyti, tai breketai neapsimoka cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Reflexe @ 2009 07 27, 16:36)
butinai pranesiu kaip sekesi, dar rugpjuciui ir i pilenes klinika uzsirasiau konsultacijai, kazkaip noriu isgirsti keliu gydytoju nuomone ir pasiulymus g.gif


Lauksim ziniu thumbup.gif

beje kazkur tai perskaiciau kad pati Gina dirbo Pileneje, o paskui cia atsikrauste.
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 07 27, 16:39)
Vat ir man norejosi breketu, tai man uzdainavo tooooookia sumele  blink.gif
ir nesiot ispradziu minimum 2,5 metu, o paskui 5 metus naktine plokstele  doh.gif
nu kosmaras, tai vat vienintelis priimtinas variantas estetinis, nes po breketu visvien tektu darytis, nes plombuoti, tai net ortodonte sutiko kad neapsimoka man breketu  ax.gif

Tai vat ir sakau kad jei plombuoti, tai anksciau ar veliau reks tvarkyti, tai breketai neapsimoka  cool.gif



as irgi pritariu, kad estetinis geriau tokiu atveju, svarbiausia, kad nereikes tiek metu kankintis su jais, o pas mane dar ir defektas dantu nemazas, tai dar ortodonte uzsimine, jog gal ir breketai idealiai nebepadarytu... doh.gif ir dar tiek pinigu butu i bala ismesta

o del gydytojos ginos tai teisybe, ir as skaiciau, jog ji dirbo pileneje, o veliau savo klinika atsidare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reflexe: 27 liepos 2009 - 15:47
QUOTE(Reflexe @ 2009 07 27, 16:43)
as irgi pritariu, kad estetinis geriau tokiu atveju, svarbiausia, kad nereikes tiek metu kankintis su jais, o pas mane dar ir defektas dantu nemazas, tai dar ortodonte uzsimine, jog gal ir breketai idealiai nebepadarytu...  doh.gif  ir dar tiek pinigu butu i bala ismesta



Tai vat, kad ortodontai sako kad dantu lanka gali istiesinti, sakandi, bet ne dantu forma doh.gif tai ir iseina kad sumoki ispradziu uz breketus laaaabai apvalia suma, o paskui likes nepatenkintas eini ir sumoki dar ir uz estetini.
Kai apie tai kalbejau ortodontei, tai ji pati pasake kad taip buna labai daznai, tik kai istiesintas dantu lankas, buna mazesne invazija su estetiniu, bet visvien teks moket frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 07 27, 17:01)
Tai vat, kad ortodontai sako kad dantu lanka gali istiesinti, sakandi, bet ne dantu forma  doh.gif  tai ir iseina kad sumoki ispradziu uz breketus laaaabai apvalia suma, o paskui likes nepatenkintas eini ir sumoki dar ir uz estetini.
Kai apie tai kalbejau ortodontei, tai ji pati pasake kad taip buna labai daznai, tik kai istiesintas dantu lankas, buna mazesne invazija su estetiniu, bet visvien teks moket  frusty.gif



tai jau taip, tada gaunasi vos ne dviguba kaina blink.gif ir vistiek paskutinis etapas lieka estetinis ax.gif
as tik nerimauju del to, jog man reikes namazai nuslifuoti danties, nes reikia istumti juos i vidu, bet is kitos puses ziurint, tai pas mane ir taip jau jie buvo plombuoti g.gif tai gal nera cia ko tu dantu gaileti?
Atsakyti
QUOTE(Reflexe @ 2009 07 27, 17:12)
tai jau taip, tada gaunasi vos ne dviguba kaina  blink.gif  ir vistiek paskutinis etapas lieka estetinis  ax.gif
as tik nerimauju del to, jog man reikes namazai nuslifuoti danties, nes reikia  istumti juos i vidu, bet is kitos puses ziurint, tai pas mane ir taip jau jie buvo plombuoti  g.gif  tai gal nera cia ko tu dantu  gaileti?


Buna kad dar jei laaabai daug slifuoti reikia, tada siulo estetiskai ta dantuka suproteziuoti, na labai lauksiu ziniu kaip jums seksis,
linkiu geru naujienu console.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 07 27, 17:19)
Buna kad dar jei laaabai daug slifuoti reikia, tada siulo estetiskai ta dantuka suproteziuoti, na labai lauksiu ziniu kaip jums seksis,
linkiu geru naujienu console.gif



na ziuresiu, ka cia man rytoj patars. labai nekantrauju. butinai pranesiu visas naujienas ir ispudzius. iki smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš esu už ortodontinį dantų tiesinimą tais atvejais, kai yra dantų padėties anomalijos ne tik priekyje, bet ir šoninių dantų grupėje, kai yra dantys labai susigrūdę arba labai dideli tarpai tarp jų (įvairios priežastys, pavyzdžiui, danties palinkimas į seniai ištraukto danties vietą ir t.t.). Taip pat kai yra sąkandžio sutrikimai kaip gilus sąkandis (didelis dantų perdengimas) ar atviras sąkandis (dantys nekontaktuoja), kryžminis sąkandis (apatinio žandikaulio dantys sukandus būna išorėje (norma - viršutinio žandikaulio dantų gumburai turi būti išorėje sukandus)). Na čia būtų galima vardinti ir daugiau situacijų, kada ortodontinis gydymas geriausia išeitis.
Trūkumas - didelė kaina, ilgas gydymo laikas (ne visuomet).
Privalumai - išlyginamas dantų lankas. Susitvarko sąkandis (geriau ir apatinio žandikaulio sąnariui). Geriau periodontui (dantenoms, kaului, esančiam apie dantis). Kartais, esant netaisyklingam sukandimui, kai kurie dantys gauna per didelį krūvį kramtant maistą, krūvis nėra gerai paskirstomas. Ateityje tokie dantys greičiau pradeda klibėti (ypač jei dar sunkiau juos išvalyti dėl jų netaisyklingos padėties), greičiau jų netenkama. Jei dantys labai atsikišę į priekį ar labai pasvirę į liežuvio pusę, didesnė tikimybė, kad ateityje greičiau pradės nuslinkti dantenos nuo jų ir apsinuogins šaknis. Taigi, tokiu atveju dažniausiai ortodontinis dantų ištiesinimas padeda išvengti minėtų komplikacijų.
Dar prie privalumų galėčiau paminėti tai, kad saugomi danties kietieji audiniai. Nereikia jų šlifuoti (kas būtų daroma estetinio plombavimo ar protezavimo metu.

Daug visko prirašiau smile.gif Aišku, ortotodontinis gydymas dantų formos nepataisys. Vis tiek reikės, kaip ir rašėte, atlikti estetinį plombavimą. Kita vertus, dantis reikės nugręžti minimaliai, atliekant estetinį plombavimą. Ir plombavimas bus mažesnės apimties (pavyzdžiui, gali tekti tik kampučius paplombuoti, formą pataisyti šiek tiek). Kuo mažesnė plomba, tuo mažesnė rizika wink.gif

Jei dantukai priekyje nedaug pasisukę apie savo ašį, jei yra labai nedidelis tarpelis tarp dantų, jei šoninių dantų grupėje nėra ortodontinių problemų ar jos nereikšmingos, geriausia išeitis - estetinis plombavimas, mano nuomone.
Jei priekiniai dantys silpni - su didelėmis plombomis (ypač jei "plomba ant plombos" ir dar yra gydytas kanalas), geriausia - protezavimas.
Atsakyti
Visiskai jums pritariu, kad kaip jus ir minejot, jei problemos ne tik kad kreivi dantukai bet ir sakandis, tai as irgi tik uz breketus, nes tai tokia problemele kuri atsilieps dar po kiek laiko. Pati norejau breketu, bet mano atveju jie nera tokie butini, nes ir taip reiks estetiskai tvarkyti (senos plombytes ir jos jau pakeitusios spalva) ir problema ne kreivi dantukai, o pasislinkes dantu lankas del israuto iltinio verysad.gif tad ir invazija su estetiniu nera didele.
Todel as manau kad yra atveju kur pades tik breketai, o yra tokiu, kai be estetinio neapseisi ax.gif

Ir siulau visiems pries pasirenkant radikalu metoda pasikonsultuoti ir su odontologu ir su ortodontu, kad isrinkti savo dantukams geriausia buda juos pasitvarkyti.
Atsakyti
tai va, as jau po konsultacijos. Siaip ispudziai tikrai geri, gydytoja patiko ir kainos daug prieinamesnes nei vivadens klinikoje, manau ir technologijos nelabai turetu skirtis. dabar beliko apsispresti kada pradeti tvarkytis dantukus smile.gif
Atsakyti