Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis protezavimas ar plombavimas?

QUOTE(Reflexe @ 2009 07 29, 13:10)
tai va, as jau po konsultacijos. Siaip ispudziai tikrai geri, gydytoja patiko ir kainos daug prieinamesnes nei vivadens klinikoje, manau ir technologijos nelabai turetu skirtis. dabar beliko apsispresti kada pradeti tvarkytis dantukus  smile.gif


thumbup.gif

labai dziugu kad ispudziai kaip ir mano drinks_cheers.gif
o del technologiju, as ir manau kad jos visur vienodos ax.gif
Tai ka patare?
Estetiskai plombuos? Ar siule ta pati ka ir vivadens tik kainas priimtinesnes?
Prasom placiau ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 07 29, 15:14)
thumbup.gif

labai dziugu kad ispudziai kaip ir mano  drinks_cheers.gif
o del technologiju, as ir manau kad jos visur vienodos  ax.gif
Tai ka patare?
Estetiskai plombuos? Ar siule ta pati ka ir vivadens tik kainas priimtinesnes?
Prasom placiau  ax.gif  ax.gif  ax.gif



patare estetiskai plombuoti ir virsutinius ir apatinius priekinius dantukus, nes juos pasirodo as baigiu nukramtyti verysad.gif to vivadens nesiule, ten tik apie virsu buvo kalba. uz virsutinius 4 dantis 8000 litu (cia vivadens), o pas gina uz virsutinius dantukus apie 3000 litu. tai kaip taip gali kainos skirtis? nieko nebesuprantu g.gif be to ir laikas plombavimo skiriasi, vivadens apie 5,5 val, o pas gina 3 valandos darbo. irgi keista... bet i vivadens tikrai neisiu, nes tiek moketi man per brangu verysad.gif nezinau, gal ten ir geriau, bet zymiai brangiau. bet man labai patiko ir eok klinikoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reflexe: 30 liepos 2009 - 10:29
QUOTE(Reflexe @ 2009 07 30, 11:27)
patare estetiskai plombuoti ir virsutinius ir apatinius priekinius dantukus, nes juos pasirodo as baigiu nukramtyti  verysad.gif  to vivadens nesiule, ten tik apie virsu buvo kalba. uz virsutinius  4 dantis 8000 litu (cia vivadens), o pas gina uz virsutinius dantukus apie 3000 litu. tai kaip taip gali kainos skirtis? nieko nebesuprantu  g.gif be to ir laikas plombavimo skiriasi, vivadens apie 5,5  val, o pas gina 3 valandos darbo. irgi keista... bet i vivadens tikrai neisiu, nes tiek moketi man per brangu  verysad.gif  nezinau, gal ten ir geriau, bet zymiai brangiau. bet man labai patiko ir eok klinikoje


O kaip idomu, o man Jolita sake kad man darys 6 valandas (tai tik virsus)
o kaina tai normali, cia tik ponia I. uzsikele kaina nes tipo ji ten labai aukstos kvaifikacijos profe, nors kiek pasiklausai atsiliepimus apie ja, tai visai nelabai kokie unsure.gif
As tai ir, cia darysiuos thumbup.gif
paskui ir rezultatais pasigirsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 07 30, 15:56)
O kaip idomu, o man Jolita sake kad man darys 6 valandas (tai tik virsus)
o kaina tai normali, cia tik ponia I. uzsikele kaina nes tipo ji ten labai aukstos kvaifikacijos profe, nors kiek pasiklausai atsiliepimus apie ja, tai visai nelabai kokie  unsure.gif
As tai ir, cia darysiuos  thumbup.gif
paskui ir rezultatais pasigirsiu  mirksiukas.gif



tai idomu kodel man tik 3 valandas g.gif reikes pasiklausti kai apacia tvarkysiuos, nes pirma apatinius rekomendavo susitvarkyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Reflexe @ 2009 07 30, 22:35)
tai idomu kodel man tik 3 valandas  g.gif  reikes pasiklausti kai apacia tvarkysiuos, nes pirma apatinius rekomendavo susitvarkyti  unsure.gif


ne per viena karta darys? idomu ax.gif
na man tai apacios tikrai nereikia, bet vat kad 6 val, tik virsu g.gif
nu gal viskas bus gerai, paskui gal ir rezultatus galima butu isvysti??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 07 30, 22:40)
ne per viena karta darys? idomu  ax.gif
na man tai apacios tikrai nereikia, bet vat kad 6 val, tik virsu  g.gif
nu gal viskas bus gerai, paskui gal ir rezultatus galima butu isvysti???  blush2.gif



viena diena apacia darys, o po savaites mazdaug virsu. abu kartus po tris valandas g.gif man kazkaip jau abejones kyla g.gif dar esu i pilene uzsiregistravus konsultacijai, na paziuresiu ka ten pasakys. kaip taip gali skirtis gydytoju nuomone, viena sako reikia 6 valandu, o kita 3 valandu doh.gif sunku apsispresti kurio gydutojo nuomone pasikliauti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reflexe @ 2009 07 31, 11:47)
viena diena apacia darys, o po savaites mazdaug virsu. abu kartus po tris valandas  g.gif  man kazkaip jau abejones kyla  g.gif  dar esu i pilene uzsiregistravus konsultacijai, na paziuresiu ka ten pasakys. kaip taip gali skirtis gydytoju nuomone, viena sako reikia 6 valandu, o kita 3 valandu  doh.gif  sunku apsispresti kurio gydutojo nuomone pasikliauti  verysad.gif


Tai gal tiek jum ir reikia, gal tik krastelius apdoros, nes man tai iltini ganetinai smarkiai slifuos ir kito dantuko spalva keis su plomba, ten ir darbo yra daug.
Na jei eisit i Pilene, tai paskui praneskit, kaip ten ir ka siulo, iki Pilenes as taip ir nenukeliavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2009 07 31, 14:24)
Tai gal tiek jum ir reikia, gal tik krastelius apdoros, nes man tai iltini ganetinai smarkiai slifuos ir kito dantuko spalva keis su plomba, ten ir darbo yra daug.
Na jei eisit i Pilene, tai paskui praneskit, kaip ten ir ka siulo, iki Pilenes as taip ir nenukeliavau  ax.gif


pas mane pagrinde du priekinius vidurinius reikia tvarkyti, kitus tai nedaug, bet vistiek uz juos reikes moketi kaip uz visa danti, tai jei darbo maziau,manau, turetu buti ir kaina mazesne g.gif bet ne tame esme, svarbu, kad padarytu kokybiskai, del to ir pergyvenu, todel dar i pilene pas sandra galineviciute uzsiregistravau, gal kas kokiu atsiliepimu girdejot apie ja? po konsultacijos pranesiu naujienas, bet tas bus ne greitai, tik po dvieju savaiciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reflexe @ 2009 08 01, 22:43)
pas mane pagrinde du priekinius vidurinius reikia tvarkyti, kitus tai nedaug, bet vistiek uz juos reikes moketi kaip uz visa danti, tai jei darbo maziau,manau, turetu buti ir kaina  mazesne g.gif bet ne tame esme, svarbu, kad padarytu kokybiskai, del to ir pergyvenu, todel dar i pilene pas sandra galineviciute uzsiregistravau, gal kas kokiu atsiliepimu girdejot apie ja? po konsultacijos pranesiu naujienas, bet tas bus ne greitai, tik po dvieju savaiciu  mirksiukas.gif


labai lauksim naujienu ax.gif

Sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As labai atsiprasau - o kur jusu isgirta daktare Gina dirba? blush2.gif
Ir beje - neuzmaciau komentaru apie Justiniskese esancia estetinio plombavimo klinika - ar ten buvote? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2009 08 03, 09:07)
As labai atsiprasau - o kur jusu isgirta daktare Gina dirba?  blush2.gif
Ir beje - neuzmaciau komentaru apie Justiniskese esancia estetinio plombavimo klinika - ar ten buvote?  unsure.gif


Gina Valančienė dirba S. Nėries g. 77, LT-06304 Vilnius

O Justiniskese nebuvau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2009 08 03, 09:07)

Ir beje - neuzmaciau komentaru apie Justiniskese esancia estetinio plombavimo klinika - ar ten buvote?  unsure.gif

aš buvau Justiniškėse, S.Kiškienės klinikoj. Man visai patiko, konsultacija informatyvi, gydytoja pasirodė išmananti savo darbą. Man už viršutinius 4 ir apatinius 6 dantukus paskaičiavo 4000 litų, o darbo tiek viršui, tiek apačiai po 6 valandas. Laikas manau priklauso nuo to, kiek darbo yra konkrečiam atvejui, o kaina žinoma ir kiekvienoj klinikoj skiriasi ir nuo darbo apinties priklauso. Prieš keletą metų tvarkiausi dantis Europos odontologijos klinikoj, tai padarė gražiai, bet daktaras nuvylė, nes ne viską norėjo sutvarkyti, patingėjo. verysad.gif
Atsakyti