Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(ew_a @ 2007 10 16, 19:08)
vasar svente ten vestuvves drauge, jinai buvo sveciu tai sake viskas faina,tik maistas lewas buvo,bet maista jie savo dare, savo seimininkeles,bet dabar kaip su idomia moteriske kalbejau tai jie turi savo virtuve
zinai nete maciau dar telefona i kuri galima skambinti tai tu pabandyk kitu kad tik vel tai paciai nepapultum
o nebandei i klimkyne skambintis, jie dabar nauja sodyba turi tai ten visai faina turetu buti svesti, man ten irgi netilpo, nes ten iki 80 zmoniu



nu jo domejausi ir as apie karvio dvara, neperseniausiai buvau nuvykusi mazdaug pries menesiuka, apziureti kaip ten kas, na viduj tai man tikrai patiko viskas super super, bet kai suzinojau kainele kad vien sodybos nuoma 7000 litu dbr, o dar kitai vasarai dar kiltu,. o kur dar seimininkes rasti kur dar gerimai, saldus stalas. kosmines kainos. man pasirode per brangu :-(
Tai va panasaus stiliaus sale radau Kernaves bajoryneje, gal kas ka girdejote apie ja?
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2007 10 18, 23:42)
nu jo domejausi ir as apie karvio dvara, neperseniausiai buvau nuvykusi mazdaug pries menesiuka, apziureti kaip ten kas, na viduj tai man tikrai patiko viskas super super, bet kai suzinojau kainele kad vien sodybos nuoma 7000 litu dbr, o dar kitai vasarai dar kiltu,. o kur dar seimininkes rasti kur dar gerimai, saldus stalas. kosmines kainos. man pasirode per brangu :-(
Tai va panasaus stiliaus sale radau Kernaves bajoryneje, gal kas ka girdejote apie ja?

kernaves bajoryne irgi zinok kainom nelepina, as kaip domejausi tai jie man pasake kaina tai man ent akis issiziojo
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 19, 07:45)
kernaves bajoryne irgi zinok kainom nelepina, as kaip domejausi tai jie man pasake kaina tai man ent akis issiziojo

O jeigu ne paslaptis, kokią kainą pasakė ?
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2007 10 19, 09:31)
O jeigu ne paslaptis, kokią kainą pasakė ?

vakare parasysiu,namie yra kazkur uzrasyta, tai paieskosiu ir imesiu
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 19, 07:45)
kernaves bajoryne irgi zinok kainom nelepina, as kaip domejausi tai jie man pasake kaina tai man ent akis issiziojo


jo tikrai nelepina, siandien buvau dar karteli ten nuvykus ir jauciu teks nuleisti rnaaks. del kainu nieko konkretaus nesneka, viskas tik po nauju metu, na bet siai dienai apie 120-150 Lt zmogui (priklauso koki meniu pasirinksi)...be to pirmenybe teikia zmonem kurie uzsisako visus sveciu nakus kurie talpina 28 zmone sir kainuoja dar jie 3400 Lt, o as kadangi esu is netoliese, maniskiai daug kas galetu grysti i namus, tai va pries meneis kazkur buvau ju knygoj uzrasyta pirmu ir vieninteliu numeiru, siandien jau buvo dar kazkas :-( o sutarci unesudaro kol kas taip anksti nes laukia vis geresniu klientu kurie pamokes duagiua, ir ims viska ka jie siulo :-(
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2007 10 19, 14:05)
jo tikrai nelepina, siandien buvau dar karteli ten nuvykus ir jauciu teks nuleisti rnaaks. del kainu nieko konkretaus nesneka, viskas tik po nauju metu, na bet siai dienai apie 120-150 Lt zmogui (priklauso koki meniu pasirinksi)...be to pirmenybe teikia zmonem kurie uzsisako visus sveciu nakus kurie talpina 28 zmone sir kainuoja dar jie 3400 Lt, o as kadangi esu is netoliese, maniskiai daug kas galetu grysti i namus, tai va pries meneis kazkur buvau ju knygoj uzrasyta pirmu ir vieninteliu numeiru, siandien jau buvo dar kazkas :-( o sutarci unesudaro kol  kas taip anksti nes laukia vis geresniu klientu kurie pamokes duagiua, ir ims viska ka jie siulo :-(

tai va kaina susidaro jei su nakvyne reikia, grizus namo butinai susirasiu kokias jie kainas man sake 2008 metams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 19, 14:46)
tai va kaina susidaro jei su nakvyne reikia, grizus namo butinai susirasiu kokias jie kainas man sake 2008 metams  smile.gif


jo papasakok butinai ka jie tau sako nes man labai idomu, nes zinokit kiek apziurejau sodyby niekur manes netruakia, tik i bajoryne arba karvio dvaras, bet kaineles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2007 10 19, 14:59)
jo papasakok butinai ka jie tau sako nes man labai idomu, nes zinokit kiek apziurejau sodyby niekur manes netruakia, tik i bajoryne arba karvio dvaras, bet kaineles  doh.gif

as tai irgi labai ieskojau,bet pas mane situacija,kad galiu ir nebutinai vilniuij tai pasirinkau MEDZIOTOJU SOSTINE www.gerasodyba.lt man jinai iskarto i aki labai krito,aisku buvo ir kernaves bajorine ikritusi,bet kaip ikrito taip ir iskrito lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 19, 16:17)
as tai irgi labai ieskojau,bet pas mane situacija,kad galiu ir nebutinai vilniuij tai pasirinkau MEDZIOTOJU SOSTINE www.gerasodyba.lt man jinai iskarto i aki labai krito,aisku buvo ir kernaves bajorine ikritusi,bet kaip ikrito taip ir iskrito  lotuliukas.gif


ka rase is kernaves bajorynes
Malonu, kad domites "Kernaves bajoryne".
Maloniai kvieciame apsilankyti pas mus "Kernaves bajoryneje".

Mes turime sveciu namus, kuriuose talpiname apie 40 zmoniu, bei rastiniuose
namukuose talpiname apie 80 zmoniu.
Sveciu namu kainos (su pusryciais):
Standartinis kambarys (dvivietis) - 220Lt.
Liukso kambarys (dvivietis) plius galima talpinti papildomas lovas - 250Lt.,
papildoma lova 50Lt.
Apartamentai - 320Lt.

Rastiniu namuku kainos (be pusryciu):
5 vietu namukas - 500Lt. plius talpiname papildomas lovas, 1 lova 30Lt., 5
vietu namuku yra 6.
7 vietu namukas - 700Lt. plius talpiname paipldomas lovas, 1 lova 30Lt.

Del meniu restorane galima tartis.

Laukiame Jusu atsakymo su Jusu pasiulymais.
P.S: galite apsilankyti musu internetiniame puslapyje www.kernavesbajoryne.lt

Geros dienos,
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 19, 18:03)
ka rase is kernaves bajorynes
Malonu, kad domites "Kernaves bajoryne".
Maloniai kvieciame apsilankyti pas mus "Kernaves bajoryneje".

Mes turime sveciu namus, kuriuose talpiname apie 40 zmoniu, bei rastiniuose
namukuose talpiname apie 80 zmoniu.
Sveciu namu kainos (su pusryciais):
Standartinis kambarys (dvivietis) - 220Lt.
Liukso kambarys (dvivietis) plius galima talpinti papildomas lovas - 250Lt.,
papildoma lova 50Lt.
Apartamentai - 320Lt.

Rastiniu namuku kainos (be pusryciu):
5 vietu namukas - 500Lt. plius talpiname papildomas lovas, 1 lova 30Lt., 5
vietu namuku yra 6.
7 vietu namukas - 700Lt. plius talpiname paipldomas lovas, 1 lova 30Lt.

Del meniu restorane galima tartis.

Laukiame Jusu atsakymo su Jusu pasiulymais.
P.S: galite apsilankyti musu internetiniame puslapyje www.kernavesbajoryne.lt

Geros dienos,


jo nakvojimo kainos tokios ir gaunas, tai jai sveciai is toliau ir lieka nakvoti visi tai sumele gaunasi ohoho, o jie is nakvojimo pagrinde bizni ir daro. Nors man ten vistiek labai grazu ir vis dar liudziu kad ten neiseis man nieko.. uztat nuvaziavau dar siandien moletu rajone i ilankos sodyba, seimininke maloni, ir vietike visia nieko, atokiai nuo zmoniu, aplink daug vietos, prasiplete jie dabar, vienu zodziu uzrezervavau ten preliminariai, nes kur benuvaziuociau, nirks nesudaro sutarciu, rimta kalba tik po nauju metu, nes keinos baisiai keicias, kila..
ew_ata medziotoju sostine visai grazi, pasiziurejau dbr puslapi ju thumbup.gif
o kada tavoji svente? mano rugpjucio 9 laiko atrodo daug, bet viskas isgraibstyta masiskai, fotografai, sodybos...
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2007 10 19, 20:00)
jo nakvojimo kainos tokios ir gaunas, tai jai sveciai is toliau ir lieka nakvoti visi tai sumele gaunasi ohoho, o jie is nakvojimo pagrinde bizni ir daro. Nors man ten vistiek labai grazu ir vis dar liudziu kad ten neiseis man nieko.. uztat nuvaziavau dar siandien moletu rajone i ilankos sodyba, seimininke maloni, ir vietike visia nieko, atokiai nuo zmoniu, aplink daug vietos, prasiplete jie dabar, vienu zodziu uzrezervavau ten preliminariai, nes kur benuvaziuociau, nirks nesudaro sutarciu, rimta kalba tik po nauju metu, nes keinos baisiai keicias, kila..
ew_ata medziotoju sostine visai grazi, pasiziurejau dbr puslapi ju  thumbup.gif
o kada tavoji svente? mano rugpjucio 9 laiko atrodo daug, bet viskas isgraibstyta masiskai, fotografai, sodybos...

mano tai svente birzelio 14 diena, tai po biski stengiuosi viska organizuotis,kad maziau rupestelio liktu ant pacio galo. labai jau daug jegu ir laiko vestuvems reikia, bet paskui tai atsiperka jei gerai viska susiorganizuoji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 20, 13:44)
mano tai svente birzelio 14 diena, tai po biski stengiuosi viska organizuotis,kad maziau rupestelio liktu ant pacio galo. labai jau daug jegu ir laiko vestuvems reikia, bet paskui tai atsiperka jei gerai viska susiorganizuoji  lotuliukas.gif


jo suprantu tavo rupestelius, nes as pati jau dbr irgi visokias smilkmenas rankiojuos ir visur ir ieskaus... cool.gif
o tai su MEDZIOTOJU SOSTINE jau sutaret, sutartele daret?
Atsakyti