Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Gal, nezinau. Tiesiog dvejos skirtingos vestuves buvo, bet ir vienose ir kitose maisto buvo mazoka. Gal tiesiog taip pasitaike mellow.gif
Atsakyti
O gal kam teko pabuvoti Elniakampio sodyboje ir Elniakampio slenyje? Kuo juos skyriasi? Kokie +/-? Butu labai idomu susizinoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2007 10 24, 15:51)
O gal kam teko pabuvoti Elniakampio sodyboje ir Elniakampio slenyje? Kuo juos skyriasi? Kokie +/-? Butu labai idomu susizinoti... ax.gif


as pries pora metu draugu sodyboje buvau Elniakampio sodyboje-patiko labai.grazi vieta, pirtis, aplinka sutvarkyta. sale sokiams, atskirai desertams smile.gif ir pan
kai savo organizavau, nulekiau i elniakampio sleni-NO WAY. negristi takai aplink, stalai is neobliuotos plokstes ir pan smile.gif reiketu daug suinvestuoti,kad butu jauku. o kaina buvo 5000lt. nesamone doh.gif

geriau jau rinkis sodyba, jei mastysi
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2007 10 21, 20:05)
buvau ir i tvirtove nuvaziavus, isoriskia man ji grazi ir viduj nieko visai bet man nepatiko kad prie pat autostrados, ir viduj yra trys banketines sales, tai gali buti ir toks variantas kad visose vienu metu vyksta renginiai, nors iejimai/isejimai i jas atskriri is lauko puses, taciau visko buna, ir sveciai susimaiso, ir ne ten pakliuna, ir visokiu cirku buna kai ikause santykius pradeda aiskintis. Na vienu zodziu aplankiusi ta vieta vestuviu nepanorau ten svesti, bet ir nepeikiu jos kitom jei kas noresit  ax.gif
apie Stirneliu maluna nieko net girdejus nesu, eisiu i google paieskosiu dbr smile.gif


mes buvom nuvaziave. Kaina nuo 100 litu siais metais, kitais - brangs. Kas nepatiko - realiai vestuves gali vykti 3 vienu metu ir tai labai tiketina. Tuliku atskirai kiekvienai salei nera! Isvis sales ne uzdaros ir tarkim vieni muzikantai virsuj, kiti apacioj, tai manau garsas bus nekoks. Nebent tartis su kitais jaunavedziais ir sutaupyt ant muzikantu biggrin.gif Duda jauniesiems kambari nemokamai. Ir didziausios sales (apacioj) grindys - akmenines kaip kokioj pilies gatvej. Tai pasokt su aukstakulniais nezinau ar gausis. Isejimas i terasa - didelis pliusas, bet jei lis?
Liudna situacija su tvirtove.

Stirniu malune idomu butu kainas suzinot...
O dar yra Vilnius-Trakai toks Dvarkiemis. Kaip kainos gal zinot? Buvom sekmadieni uzvaziave, tai kazkoks administratorius ar kas ten, aiskiai nelietuvis, pasake palaukt. Pralaukem pusvalandi, niekas nepriejo. Balius ten kazkoks pas juos vyko. Grazu labai viduj, bet nezinau ka ir uz kokia kaina siulo!

QUOTE(naktine` @ 2007 10 23, 14:17)
Šventėm ten savo vestuves Kalvarijų 1 kiemelyje, tai patiko tiek maistas, tiek aptarnavimas. Dėl maisto trūkumo - tai gal mažokai buvo užsakyta? Nes mums maisto bei gėrimų dar liko, atvažiavom pasiimti.


kaina nuo 12o kitiems metams. Zadam nuvziuot, bet baisu, kad tikrai truks maisto... Vestuves pily... ax thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2007 10 24, 21:44)
as pries pora metu draugu sodyboje buvau Elniakampio sodyboje-patiko labai.grazi vieta, pirtis, aplinka sutvarkyta. sale sokiams, atskirai desertams smile.gif ir pan
kai savo organizavau, nulekiau i elniakampio sleni-NO WAY. negristi takai aplink, stalai is neobliuotos plokstes ir pan smile.gif reiketu daug suinvestuoti,kad butu jauku. o kaina buvo 5000lt. nesamone  doh.gif

geriau jau rinkis sodyba, jei mastysi


Buvau apziureti as abi sias sodybas. na tai elniakampio nera ka lyginti su sleniu...tikria ten dar daug reikia ideti kad butu jauku, morkines kedes baisios doh.gif , na vienu zodziu nieko gero, o elniakampi ir aplinka grazi, ir viduj daug vietos, na vienu zodziu super!
Atsakyti
QUOTE(Furya @ 2007 10 10, 15:30)
Gal kas turite atsiliepimų apie A.V. Rezidencija? Ar teko ten švęsti, o gal girdėjote kokių komentarų?



Aga, galiu papasakoti apie tai. Parasiau jiems email'a pasiteirauti del kainu. Parase, jog sodybos nuoma 3000 lt, o maistas zmogui nuo 100 lt. Tada paprasiau, kad atsiustu meniu pasiulyma. Tai ponas direktorius i tai atsake, jog meniu yra siunciamas tik tada, kai pasirasoma sodybos nuomos sutartis. doh.gif lotuliukas.gif Niu laba diena. Cia mazdaug taip: pirma pirk preke, o tada pasakysiu, ka nusipirkai. Niu nea.... aciu. Is kur galiu buti tikrai, kad uzsisakius sodyba man uz meniu nereikes moketi 200 lt/zm norint, kad maisto butu pakankamai. Vat ims ir pasakys, jog uz 100 lt/zm gausit tik karsta patiekala, pora silkiu ir sultis. O uz 200 lt/zm bus siek tiek daugiau. smile.gif

Na nzn, kaip kitoms sekesi, bet man taip pats ponas direktorius rase.
Atsakyti
O mes sventeme vestuves Rusu restorane Seskineje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolocka20 @ 2007 10 30, 17:30)
O mes sventeme vestuves Rusu restorane Seskineje thumbup.gif



Man irgi ten teko viena karta buti sveciu, aisku cia skonio reikalas, bet man kazkaip nelabai patiko schmoll.gif
Atsakyti
Skonio reikalas... Drauges graziai papuose sale 4u.gif Valgiai skanus buvo, vietos sokto daug... 12 val fejerverkai buvo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2007 10 30, 17:36)
Man irgi ten teko viena karta buti sveciu, aisku cia skonio reikalas, bet man kazkaip nelabai patiko  schmoll.gif


Man irgi teko pabuvot slavu restorane Seskinej. Tik sventem ne vestuves, o gimtadieni tokioj nedidelej apvalioj salej. Bent jau man patiko, grazi sale, skanus maistas. Tik gal nepatogumas tas, kad ten 2 sales salia viena kitos ir rajonas man nelabai koks. O siaip lygtais viskas thumbup.gif buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolocka20 @ 2007 10 30, 16:30)
O mes sventeme vestuves Rusu restorane Seskineje thumbup.gif


o kokia kaina ten? Busimoji anyta skatina uzvaziuot, bet nu taip negrazu man aplinkui, kad nors tu ka... Dar berods statybos salia... Fe

O del stirniu maluno - grazu ten, bet kai atsiunte meniu pasiulyma tai su 1 karstu jau po 130 zmogui - stikline sulciu 3lt, vynas po 55lt/0,75L, tortas - 300, arbata/kava - 4 lt... Butu tokia kukli vakariene uz 8000 sad.gif
ar del meniu kainu galima deretis?!

Kas dar kur buvot, ka matet? Kokios kainos ir ka siulo? Nu gi pasidalinkit....
Atsakyti
QUOTE(kriorsa @ 2007 10 30, 23:04)
Man irgi teko pabuvot slavu restorane Seskinej. Tik sventem ne vestuves, o gimtadieni tokioj nedidelej apvalioj salej. Bent jau man patiko, grazi sale, skanus maistas. Tik gal nepatogumas tas, kad ten 2 sales salia viena kitos ir rajonas man nelabai koks. O siaip lygtais viskas  thumbup.gif  buvo  smile.gif


As tai dar domejausi Bajoru uzeigoje Avizieniuose. Tai man atrase stai ka:

"Turime banketini kompleksa is 3 saliu, kuris talpina iki 60 sedimu vietu (banketine, sokiu ir atvykimo sales). Vietos yra pakankamai daug ir pasokti ir pasedeti. Taip pat yra atskiras iejimas ir uždara aikštele Jusu transportui.

Kaina 2 dienom butu nuo 180 iki 250 litu, tai butu: karstieji patiekalai, saltieji uzkandziai (idarytos zuvys, vistos, ivairiu rusiu salotos), gaivieji gerimai, saldus stalas bei alaus stalas. Taip pat aptarnavimas ir inventoriaus nuoma. Maistas yra tikrai skanus ir jo visada užtenka.

Galite atsinesti savo alkoholi ir tortus saldžiam stalui. Taciau, noriu pamineti, kad taikome labai nedideli antkaini alkoholiniams gerimams, t.y. iki 30%.

Viesbutis yra 3 zvaigzduciu ir talpina iki 56 vietu. Uzsakant banketus, vestuves ir kitas šventes, taikome nuolaida apgyvendinant 60 Lt/ 1 zmogui (kambariai yra vienviečiai, dviviečiai ir triviečiai)."

Gal kam pravers ax.gif
Atsakyti