Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dingo Utenos Trikotažas

Laba diena,

aš taip pat visada tiek sau, tiek savo šeimai perku utenos trikotažo drabužėlius. Apatinius dažniausiai, nes plačiausias asortimentas. Kiek žinau, Lietuvoj didžiausią UT asortimentą siūlo Faustė ir TrikotažasLT., turi parduotuves Šiauliuose (Saulės miestas ir Akropolis), Klaipėdoje (BIG2), Panevėžyje (Babilone) ir Vilniuje (BIG). Buvau kažkada užsukus į jų puslapį, buvo adresai surašyti, kur galima rasti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ar kas bandėte prekes pirkti internetu? smile.gif bandau pirkti antra diena, bet niekaip nepavyksta, ivedus savo visus duomenis, rodo kad reikia ivesti namo ir buto nr. (nors as ji ivedusi), paspaudus tęsti-niekas nevyksta ir neaktyvus apmokėjimo bei patvirtinimo laukas... g.gif gal kazka darau ne taip? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynruge @ 2013 11 19, 20:42)
Sveikos smile.gif

Ar kas bandėte prekes pirkti internetu?  smile.gif  bandau pirkti antra diena, bet niekaip nepavyksta, ivedus savo visus duomenis, rodo kad reikia ivesti namo ir buto nr. (nors as ji ivedusi), paspaudus tęsti-niekas nevyksta ir neaktyvus apmokėjimo bei patvirtinimo laukas... g.gif gal kazka darau ne taip? doh.gif




As esu pirkusi, tai viskas sklandziai buvo. Gali paklausti tiesiogiai konsultantu, jie buna prisijunge ir siulo pagalba
Atsakyti
QUOTE(WildWildWest @ 2012 11 30, 23:04)
Maximoje didesnis pasirinkimas, nei internetinėje parduotuvėje  doh.gif

g.gif Man tai Maximoje teko ciupineti UT trikotazo moteriskus apatinius rubelius,tai asortimentas ir kokybe kita pasirode ,nei rubeliu ,pardavinejamu UT trikotazo parduotuvese.
Atsakyti