Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dingo Utenos Trikotažas

Labai sunkei isilaiko utenos trikotazas del to dauk pardziu uzsidare g.gif
Papildyta:
Labai sunkei isilaiko utenos trikotazas del to dauk pardziu uzsidare g.gif
Atsakyti
Atsidarė nauja parduotuvė UT ogmios centre, Verkių gatvėje 29, korp. 17, šiaurės mietelyje, šalia "Parko" prekybos centro. Prekiauja vyriškais, moteriškais ir vaikiškais drabužėliais, o taip pat ir defektinėmis prekėmis už labai gera kainą. Man labai patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 04, 23:46)
girdejau kad basanaviciu gatveje jau nera pard.

Gal prieš savatę ar dvi buvau Basanavičiaus g., tai dar dirba parduotuvė, bet užėjusi nebuvau ax.gif pasirinkimas nekoks, kai buvo daugiau parduotuvių, tai ir prekių galima buvo įsigyti visai gražių, man patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2009 12 14, 18:45)
Atsidarė nauja parduotuvė UT ogmios centre, Verkių gatvėje 29, korp. 17, šiaurės mietelyje, šalia "Parko" prekybos centro. Prekiauja vyriškais, moteriškais ir vaikiškais drabužėliais, o taip pat ir defektinėmis prekėmis už labai gera kainą. Man labai patiko.  smile.gif



o kurioj vietoj konkreciau? gal kur pigios sauskelnes?
Atsakyti
man sitos pardes irgi truksta, radau maximos bazeje kaune du bodziukus UT tai labai faini, gerai apgalvoti ir kaina liux, tai nupirkau savo antragimiui, bet deja tai viskas ka radau, mielai dar kazka nupirkciau. reiks kai busiu vilniuje uzlekt, paziuret i siaures miesteli smile.gif tuolabiau, kad ten varau ir i kitas pardes kai bunu vilniuje smile.gif
Atsakyti
O kur Kaune šitų parduotuvių dar yra? Man irgi UT labai trūksta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Butė @ 2010 11 16, 12:17)
O kur Kaune šitų parduotuvių dar yra? Man irgi UT labai trūksta unsure.gif


kaune dar yra vienintele likusi UT Laisves alejoje, netoli soboro
Atsakyti
Na sveikos.As Vilniuj gyvenu, tai pamenu UT drabuzeliai pasaka budavo.gaila, kad sumazejo pasirinkimas.bet kadangi vyro tevai palangoje gyvena, mes per visas atostogas ten lekiam.Tai ten pasakiska UT parduotuve yra.tiesa, rubeliu vaikams sumazejo, bet kas liko, tai irgi labai puikus rubeliai.Jei kas planu turit i Palanga vaziuoti, tai siulau uzsukti ten wink.gif
Atsakyti
O Klaipėdoj jų parduotuvė "Big"-e antram yra. Tikrai nemažas pasirinkimas ir ne tik vaikiškų rūbelių thumbup.gif
Atsakyti
Vilniuje Šiaurės miestelyje yra OXOX parduotuvėje 4u.gif
Atsakyti
Dar viena UT parduotuve yra Vilniuje, Jasinskio g. berods 8, prie stoteles i centro puse mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linuce: 24 rugsėjo 2011 - 14:05
Panevezyje,Babilone galima isigyti UT mirksiukas.gif
Atsakyti