Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

QUOTE(Ugniažolė @ 2011 02 22, 13:22)
Nesuprantu, juk nekainuoja idejimas. Na bent jau man poliklinikoj nieko nesake  unsure.gif

Jei eini privačiai - įdėjimas kainuoja ir nemažai, apie 60-100Lt
Atsakyti
rolleyes.gif laba gal ir paveluotai, bet aš pirkau Euro vaistinei, sausio 25d. už 515 lt. su medaus kortele rolleyes.gif . Džiaugiuosi ja jau mėnesį thumbup.gif
Atsakyti
įdomu, kiek camelijoj ir gintarinėj vaistinėj kainuoja? su nuolaidų kortelėm?
gal kas sužino? ax.gif
Atsakyti
sveikos
gal kas zino kiek ivairiose vaistinese kainuoja spirale NovaT ax.gif
as turejau ja pries pastojant su antru leliu man buvo thumbup.gif bet paziurejau kaina per 6m pakilo ant viso 100 blink.gif ir dar kazkokios naujos atsirado Cooper ir Cooper200 ka apie sias zinot gal kas?
Atsakyti
QUOTE(Ugniažolė @ 2011 02 22, 11:22)
Nesuprantu, juk nekainuoja idejimas. Na bent jau man poliklinikoj nieko nesake  unsure.gif

Taip, ejau privaciai
Atsakyti
QUOTE(Ugniažolė @ 2011 02 22, 11:22)
Nesuprantu, juk nekainuoja idejimas. Na bent jau man poliklinikoj nieko nesake  unsure.gif

na o pas mus poliklinikoj kazkodel kainuoja ax.gif
Atsakyti
vakar isidejau nova t spirale poliklinikoj, idejimas kainavo 16,40lt. 4u.gif
jei poliklinikoj turit gera gydytoja, tikrai neikit privaciai ir nekiskit pinigu i bala, taciau jei poliklinikoj gydytojai ne kokie tada tik privaciai...... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2011 03 11, 10:02)
vakar isidejau nova t spirale poliklinikoj, idejimas kainavo 16,40lt.  4u.gif
jei poliklinikoj turit gera gydytoja, tikrai neikit privaciai ir nekiskit pinigu i bala, taciau jei poliklinikoj gydytojai ne kokie tada tik privaciai......  smile.gif


o kiek nova T kainavo, ir ar jums rekomendavo gydytoja ją, ar reikia prieš tai pasirodyti gydytojai? ar tik nusiperki ir eini dėtis:hm gal yra kurios netinka visoms?
Atsakyti
kadangi man cia pirmas kartas buvo su ta spirale as irgi nieko nezinojau. pasiskaiciau sm apie spirales, nuejau pas ginekologe, pasakiau kad noriu detis, rekomendavo nova t, paeme tepineli, viskas gerai. tada nusipirkau spirale. siaip vaistinese jos kainuoja apie 150lt, bet as internetu is vienos moters pirkau uz 100lt, sulaukiau mmm, antra diena ir idejo. dabar liepe ateit pasirodyt po kitu mmm, reiskia kai bus pirmos mmm kai uriu spirale, joms pasibaigus ateit. tai va tokia mano patirtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2011 03 11, 10:55)
kadangi man cia pirmas kartas buvo su ta spirale as irgi nieko nezinojau. pasiskaiciau sm apie spirales, nuejau pas ginekologe, pasakiau kad noriu detis, rekomendavo nova t, paeme tepineli, viskas gerai. tada  nusipirkau spirale. siaip vaistinese jos kainuoja apie 150lt, bet as internetu is vienos moters pirkau uz 100lt, sulaukiau mmm, antra diena ir idejo. dabar liepe ateit pasirodyt po kitu mmm, reiskia kai bus pirmos mmm kai uriu spirale, joms pasibaigus ateit. tai va tokia mano patirtis  mirksiukas.gif


ir aš bandau skaityti sm, kuo daugiau sužinoti, tik kaip suprantu nova T be hormonu, ar klystu? ir koks jos veikimo principas, keliems metams ją idėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėdebesy: 11 kovo 2011 - 13:27
QUOTE(saulėdebesy @ 2011 03 11, 14:26)
ir aš bandau skaityti sm, kuo daugiau sužinoti, tik kaip suprantu nova T be hormonu, ar klystu? ir koks jos veikimo principas, keliems metams ją idėjo?

na, man spirale idejo kai mmm buvo trecia diena...pries tai paeme tepineli, kai viskas gerai deda spirale smile.gif kol kas as ja nesiskudziu, mmm nei gausios nei lb ilgos...tik vat pateplioja, bet tai normalu, kol spirale adaptuojas...o gyd liepe ateit po mmm, tai eisiu kita sav..kadangi as esu pries hormonus, tai dziaugiuos varine nova t, nes man atrodo nenormalu, kai moteris neserga..
man sake, kad veiks 5 metus, myletis leido iskart po idejimo...veikimo principas paprastas
Varinė GP saugo nuo nėštumo trukdydama apvaisinti. Ji slopina spermos ir kiaušinėlio judėjimą ir (arba) spermos gebėjimą apvaisinti kiaušinėlį. Tai įvyksta dėl citotoksinio ir fagocitinio poveikio prieš kiaušinėliui patenkant į gimdos ertmę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruduoke: 11 kovo 2011 - 15:39
QUOTE(Ingabi @ 2011 02 25, 19:33)
rolleyes.gif laba gal ir paveluotai, bet aš pirkau Euro vaistinei, sausio 25d. už 515 lt. su medaus kortele  rolleyes.gif . Džiaugiuosi  ja jau mėnesį thumbup.gif


nieko sau kaip atpigo! as pries 2 metus pirkau universiteto vaistineje (nes tada joje buvo pigiausiai) uz 680.00 Lt. doh.gif
Atsakyti