Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

Taip, su Mirena iš karto priaugau keletą kilogramų, ir noras smileysex.gif kažkodėl išnyko g.gif
nieko gero man ta Mirena schmoll.gif
o su paprasta varine spirale tai mm... tesdavosi po 14 dienų doh.gif

vis galvoju, kodėl moterys turi tiek kankintis, kaip būt gerai vyrui tą mazgelį kaip nors užrišti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juoda/kava: 18 rugsėjo 2011 - 11:41
QUOTE(juoda/kava @ 2011 09 18, 12:39)
Taip, su Mirena iš karto priaugau keletą kilogramų, ir noras  smileysex.gif  kažkodėl išnyko  g.gif
nieko gero man ta Mirena  schmoll.gif
o su paprasta varine spirale tai mm... tesdavosi po 14 dienų  doh.gif

vis galvoju, kodėl moterys turi tiek kankintis, kaip būt gerai vyrui tą mazgelį kaip nors užrišti  lotuliukas.gif



Nu gal jie neiesko to mazgelio lotuliukas.gif . O koks pavadinimas tos varines? pigesne nei mirena? Sako dar injekcijas jau kazkokias daro, tik jau jos turbut ir svori duoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kondr @ 2011 09 18, 15:28)
Nu gal jie neiesko to mazgelio  lotuliukas.gif . O koks pavadinimas tos varines? pigesne nei mirena? Sako dar injekcijas jau kazkokias daro, tik jau jos turbut ir svori duoda  doh.gif

Mirena kainuoja gal 700 lt. doh.gif
O varinė tai nebloga spiralė yra Nova T apie 100 lt. man atrodo kainuoja mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(protinga_blondine @ 2011 07 29, 23:48)
Gal galite plačiau papasakoti apie spiralę su aukso dulkėmis? g.gif Koks jos pavadinimas ir kaina bent apytiksliai? Ar ji turi hormonų?

be harmonų, bet man ginė sakė, kad jei rinktis tarp auksinės, sidabrinės ar varinės tai vistiek geriausia yra varinė g.gif

su harmonu tik mirena yra.
Atsakyti
Sveikos, man gydytoja sake jeigu netinka pigesne spirale tai ir brangi gali netikti. O as turiu ne Mirena ir jokio svorio nepriaugau, ir tesesi kaip normalus ciklas . Tai cia dar nuo organizmo priklauso negali patarti tokia detis ar kitokia , bet pabandyt verta .
Atsakyti
Pigiausiai Mirena galima nusipirkti www.vaistine.lt ,ji ten siuo metu 488 Lt, arba Eurovaistineje 499 Lt + siuo metu gali pritaikyti 5 % nuolaida su medaus kortele...
Atsakyti
laba diena 4u.gif norejau paklausti gal kas naudoja spirale Gyneplus 380 normal?kokie atsiliepimai?as snd isidejau ja ir nerandu jokios info apie sia spirale doh.gif labai bijau kad mm nebutu gausios ir ilgos,labai nenoreciau schmoll.gif ar pas visas kurios naudoja paprastas spirales problemos su mm? smile.gif
Atsakyti
o as pirma spirale mirena isnesiojau 5 metus. Po to ji jau isaugo todel isimant oi kiek bedos buvo.
Nepagalvojus nusipirkau antra mirena
ir ka po 2 nesipojimo metu truko mano kantrybe ir nebenoriu taikytis su visisku klimaksu. issiemiau ir desiu paprasta varine.
Su Mirena man gavos tikras klimaksas, plius labai hortmonai isbalansavo man hormonine pusiausvyra net per skydliauke/. budavau pavargusi pikta liudna. Zodziu. O isemus jau po 5 dienu gryzo man sekso dziaugmas noriu jauciu ir vel naujai matau viska.
taip kad keikvienai turbut sirtingai ir kikeviena turi kitokiu patirciu.
Atsakyti
g.gif as jau nusipirkau Mirena, dabar laukiu blush2.gif , kaip ten bussss.... g.gif doh.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyyte @ 2011 11 11, 19:59)
g.gif  as jau nusipirkau Mirena, dabar laukiu blush2.gif , kaip ten bussss.... g.gif  doh.gif  g.gif  doh.gif


Bus gerai ax.gif Nereikia taip is anksto nusiteikti kazkokiam baisiam skausmui, taip-bus kiek nemalonu bet tik lb trumpai. Jei labai bijai ir pastoviai apie tai galvoji tai tik stiprini savo skausmo pojuti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos moterytes smile.gif as 'mirena' isidejau lygiai pries pusantru metu, man pasirode, tai pati tinkamiausia ir patikimiausia apsaugos priemone, po pirmojo vaikelio. Taciau vis dazniau pagalvoju, kad noreciau ja issiimti, nes labai daznai skauda nugara, duria i pilvo apacia, pilvas labai sunkus, daznai issiputes... o noras myletis visiskai isnykes... verysad.gif nemanau, kad tai tik sutapimai, nes be jos, nieko panasaus nebudavo. Tikriausiai mano organizmui jinai nelabai tinka ir patinka.. schmoll.gif
o del idejimo, pamenu tiek bijojau, kad man net uz rankos ginekologes padejeja laike lotuliukas.gif , taciau tikrai neverta tiek bijot, nes suskauda tik akimirka ir viskas! sekmes, kitom, kurios ruosiasi jas detis.
Atsakyti
QUOTE(snowlady @ 2011 11 18, 02:19)
Sveikos moterytes smile.gif as 'mirena'  isidejau lygiai pries pusantru metu, man pasirode, tai pati tinkamiausia ir patikimiausia apsaugos priemone, po pirmojo vaikelio. Taciau vis dazniau pagalvoju, kad noreciau ja issiimti, nes labai daznai skauda nugara, duria i pilvo apacia, pilvas labai sunkus, daznai issiputes... o noras myletis visiskai isnykes...  verysad.gif  nemanau, kad tai tik sutapimai, nes be jos, nieko panasaus nebudavo. Tikriausiai mano organizmui jinai nelabai tinka ir patinka..  schmoll.gif 


pritariu, kad ji nera tinkama priemone Jums, nes neturetu buti jokiu pasaliniu reiskiniu, ypatingai skausmo unsure.gif reiktu i savo ginekologe kreiptis drinks_cheers.gif

mano nemazai draugiu, pazystamu isidejusios Mirena - nei vienai jokiu pasaliniu reiskiniu, dziaugiasi, kad labai patogu drinks_cheers.gif zinoma, geriausia, jei ginekologe pries dedant spirale ar israsant KT nusiustu atlikti hormonu tyrimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 11 18, 22:59)
pritariu, kad ji nera tinkama priemone Jums, nes neturetu buti jokiu pasaliniu reiskiniu, ypatingai skausmo  unsure.gif reiktu i savo ginekologe kreiptis  drinks_cheers.gif

mano nemazai draugiu, pazystamu isidejusios Mirena - nei vienai jokiu pasaliniu reiskiniu, dziaugiasi, kad labai patogu  drinks_cheers.gif zinoma, geriausia, jei ginekologe pries dedant spirale ar israsant KT nusiustu atlikti hormonu tyrimus  drinks_cheers.gif

aciu, uz patarimus, butinai pasinaudosiu jais 4u.gif
Atsakyti