Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

QUOTE(jovana @ 2012 02 23, 14:58)
Akcija prekei, kurio nėra  doh.gif



Tai , kad yra
http://www.camelia.l...x...308&filter=
Atsakyti
QUOTE(vigai @ 2012 02 27, 14:45)

jau mačiau šiandien, kad atsirado.
Atsakyti
as labai gundausi isideti spirale,bet galvoju apie ta paprasta g.gif ar labai skiriasi ji nuo mirenos,gal apsisaugojimas ne toks uztikrintas g.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2011 12 09, 18:43)
drinks_cheers.gif tikrai taip,ir nuo tablečių tas pats,mano draugės sesei,kuri daug metų gėrė kontraceptikus,gydytoja pasakė,kad pas ją gimda pasidarė kaip 80 metų bobutės blink.gif  unsure.gif o jai 33 metai

lotuliukas.gif lotuliukas.gif na man tik 36 stuktels ir jau 2 mirenas atnesiojus, tai tureciau buti kaip 100m wink.gif
na reiks pasidometi vyriskio, nes kazkaiptai da nesiskunde blush2.gif
o del potraukio stokos galit kaltinti ka tik norit: visada bus ka apkaltinti tik ne save.
nebvo mirenos ir netrauke vyras nors tu ka, paprasciasiai itemtai gyvenom ir pastoviai psichologinis diskonfortas buvo....
siai dienai nors ir mirena 5m atnesioti nu uztenka pagalvoti ko vakare galima tiketis is mylimo ir geidziamo zmogaus jau zandukai ir kaista 4u.gif
tai kaip sakoma ieskkit bedos ne ten kur jos nera bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(s@l@ @ 2012 02 28, 12:06)
as labai gundausi isideti spirale,bet galvoju apie ta paprasta g.gif ar labai skiriasi ji nuo mirenos,gal apsisaugojimas ne toks uztikrintas g.gif

mirena 99 % o paprasta 95% apsaugo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2012 03 03, 20:37)
mirena 99 % o paprasta 95% apsaugo ax.gif


Pazystu tris moteris pastojusias su MIRENA doh.gif Tai jau sakyciau nemazai.

As pati turiu isidejusi Nova T, bet jau vargstu su ja verysad.gif Mmm trunka dvi savaites ir buna laaaaabai gausios doh.gif . Buvau pas ginekologe, apziurejo, viskas atrodo tvarkoj. Spirale isistaciusi gerai, jokio uzdegimo nera g.gif Tai vienintele iseitis issiimti ta varine ir pakeisti kita. Bet kai tiek pazystamu mano aplinkoje pastojo su Mirena, o vienai draugei, ja idejus uzejo tokie tarsi "saremiai" (matyt organizmas bande salinti svetimkuni), jau kazkaip nesizaviu as ta Mirena.
Atsakyti
Papasakosiu jums savo istorija. Mano patirtis nesiojant spirale Mirena gana liudna. 2011-08-28 ginekologe man idejo Mirena. Po keliu menesiu ,neskaitant kitu salutiniu pozymiu (pykinimas ,itin gausus kraujavimas po 14 dienu is eiles ,nuotaiku svyravimai , agresija ,lytinio potraukio isnykimas ir t.t.) ,man eme slinkti plaukai. Is pradziu po nedaug ,paskui tiesiog kuokstais po 500 plauku vieno sukavimo metu . O plaunant galva kaskart uzkimsdavau vonia. Per kelis menesius netekau daugiau nei 50% plauku . Ne iskart supratau kad tai del Mirenos . Pasidariau visus imanomus tyrimus (kraujo ,hormonu ,plauko tyrima ), buvau pas dermatologa, endokrinologa. Niekas negalejo rasti priezasties , visi tyrimai geri . Geriau brangiausius vitaminus ,valgiau sveikiausia maista , viskas veltui ... plaukai krito pilnom saujomis ,uztekdavo ranka perbraukti plaukus ,ir rankoje likdavo maziausiai 50 plauku su svoguneliais. Pradejau mastyti ka netaip darau, ir vienintelis pasikeitimas buvo spirales idejimas . Emiau per Google ieskoti Mirena ir plauku slinkimas ,bet nieko konkretaus neradau. Tada ivedziau anglu kalba "Mirena and hair loss" ir pakraupau - tukstanciai moteru visame pasaulyje neteko plauku del Mirenos kaltes . (http://www.womenshairlossproject.com/hair-loss/bad-mirena-call-to-action/#comment-212825)

(http://classactionlawyernetwork.com/class-action/hazards-of-the-bayer-mirena-birth-control-implant-lawyers-filing-lawsuits/ )

2012-01-07 man iseme Mirena. Ginekologe nustebo ir nenorejo manim tiketi ,kad tai Mirena salygojo toki stipru plauku slinkima. Taciau as zinau kad tai ji kalta. Tiesiog sukasi labai dideli pinigai , is farmacijos daromas biznis ir gamintojams nusispjaut ,kad ne visoms moterims ji tinka. Levonorgestrel (sintetinis hormonas ,esantis Mirenoje ) yra ne kas kitas kaip nuodas ,pesticidas . Cia ne as pati sugalvojau ,chemikalu paieskoje iveskite levonorgestreli ir jums ismes jo koda ,aprasyma, kokia tai pesticidu rusis ,nuodijanti moters reprodukcine sistema.

Isemus spirale ,man tartum rukas dingo nuo akiu ,pagerejo bendra savijauta ,dingo depresiskos mintys ,gryzo noras myletis, taciau plaukai tebeslenka ... nebe 1000 per diena ,sumazejo iki 100 plauku per diena ,bet toliau slenka . Kasdien darosi vis sunkiau paslepti praplikusi virsugalvi . As nebesuskaiciuoju kiek sykiu verkiau del to .... Ne vienai nelinkeciau tokio kosmaro ,kuri man tenka isgyventi .

Bukit protingos ir nesidekit tos chemijos sau i kuna .
Papildyta:
as jums imesiu nuoroda biomedicinos mokslu daktaro docento Algimanto Paulausko straipsni ,ten ne tik apie Mirena ,ten aplamai apie visus kontraceptikus parasyta teisybe - http://www.mokslai.l...puslapis12.html .
Ir dar kas skaito angliskai , straipsnis apie tai ,kad Levonorgestrelis (sintetinis hormonas ,esantis Mirenoje) , yra pesticidas ,kuris senais laikais buvo naudotas holokausto metu sunaikinti europiecius,tik zinoma didesnemis dozemis ,negu spiralej - http://www.assatasha...lants-pill.html .
Atsakyti
Nešioju Mirena jau metus laiko, pripratimas prie jos truko pusmetį, pareikalavo kantrybės, jau kilo minčių ją išssiimti, tačiau organizmas nusileido ir dabar nejaučiu jokių šalutinių poveikių ir nejaučiu net kad ją turiu. Mano mėnesinės neišnyko kol kas, bet jos trumpos ir negausios, reguliaros. Kol kas aš su visais plaukais ir jų slinkimas man nė kiek nepadidėjo, jokios agresijos nėra, jokių spuogų ar plaukuotumo, ir potraukis neišnyko, tarkim aš ta viena iš daugelio kuri labai patenkinta šia spirale 4u.gif
Beje, iš mano pažįstamų su Mirena nėra pastojusių, o va su paprasta varine žinau 2 atvejus, tai tik statistika iš mano aplinkos mirksiukas.gif Jeigu kas manęs paklaustų varinė ar Mirena, aš tik už Mireną 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SSDD @ 2012 02 02, 15:08)
galiausiai pasidarė taip, kad nebebuvo nuo ko ir saugotis - dingo noras bet koks absoliučiai  doh.gif nekalbant apie svorio problemas, nuolat skaudančius (.) (.), nuolatinę nuotaikų kaitą ir kt.
kai pakeičiau mireną į nehormoninę spiralę, grįžau į gyvenimą. gyvenime nenaudosiu hormonų daugiau  ax.gif


Per metus laiko kai turiu spiralę sėkmingai sulieknėjau apie 10kg, aišku ne gulėdama ant sofos ir kimšdama bandeles mirksiukas.gif Tendencingai siekiau suliekneti ir Mirena tam nesutrukdė. Aišku kai valios neturi atsisakyti tortuko ir pajudėti sporto salėje, dėl to kalčiausia Mirena ir hormonai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2012 04 14, 20:05)
Nešioju Mirena jau metus laiko, pripratimas prie jos truko pusmetį, pareikalavo kantrybės, jau kilo minčių ją išssiimti, tačiau organizmas nusileido ir dabar nejaučiu jokių šalutinių poveikių ir nejaučiu net kad ją turiu. Mano mėnesinės neišnyko kol kas, bet jos trumpos ir negausios, reguliaros. Kol kas aš su visais plaukais ir jų slinkimas man nė kiek nepadidėjo, jokios agresijos nėra, jokių spuogų ar plaukuotumo, ir potraukis neišnyko, tarkim aš ta viena iš daugelio kuri labai patenkinta šia spirale 4u.gif
Beje, iš mano pažįstamų su Mirena nėra pastojusių, o va su paprasta varine žinau 2 atvejus, tai tik statistika iš mano aplinkos  mirksiukas.gif  Jeigu kas manęs paklaustų varinė ar Mirena, aš tik už Mireną  4u.gif
Papildyta:
Per metus laiko kai turiu spiralę sėkmingai sulieknėjau apie 10kg, aišku ne gulėdama ant sofos ir kimšdama bandeles  mirksiukas.gif  Tendencingai siekiau suliekneti ir Mirena tam nesutrukdė. Aišku kai valios neturi atsisakyti tortuko ir pajudėti sporto salėje, dėl to kalčiausia Mirena ir hormonai  lotuliukas.gif

Cia gali kiekvienas turbut uz save pakomentuoti,kartais valios neuztenka....Patikek lb gerau zinau kur yra sporto sale ir nuo kada pradejo svoris augti..Gal cia labiau nuo zmogaus organizmo kaip priima sita mirena...As drasei galiu kaltinti mirena ir hormonus kurie yra sutrike .Gerai kad jum sitaip pasiseke ,nezinote tikrai ka reiskia kenteti nuo hormonu pusiausvyros,tikekimes kad ir neteks ,bet nereikia taip drasei sakyti kad perdaug lengvai nurasom visas ligas i juos...
Atsakyti
QUOTE(samand1s @ 2012 04 14, 19:39)
Cia gali kiekvienas turbut uz save pakomentuoti,kartais valios neuztenka....Patikek lb gerau zinau kur yra sporto sale ir nuo kada pradejo svoris augti..Gal cia labiau nuo zmogaus organizmo kaip priima sita mirena...As drasei galiu kaltinti mirena ir hormonus kurie yra sutrike .Gerai kad jum sitaip pasiseke ,nezinote tikrai ka reiskia kenteti nuo hormonu pusiausvyros,tikekimes kad ir neteks ,bet nereikia taip drasei sakyti kad perdaug lengvai nurasom visas ligas i juos...

Pritariu tau pilnai . Kol pati neatsiduri nukentejusiuju barikadoj , tol sunku tiketi ,kad sitaip blogai gali buti . Bet tada jau buna saukstai po pietu ... Vieninteli ka skubiai gali padaryti ,tai imti ta spirale lauk ,kol nepadare daugiau zalos . O padarytai zalai atstatyti reikia laiko .... mano atveju labiausiai nukentejo plaukai ,o kaip zinot ,plaukai auga letai . As jau 3 men.kaip issiemus ,bet dar pilnai nenustojo slinkti verysad.gif . O kol prades augti tai dar kokie 3 metai praeis kol ataugs kokie buvo ... JEI ataugs unsure.gif
Papildyta:
O siaip dar po isemimo kokios problemos isliko ,kurios irgi sunkiai taisosi - miego sutrikimai (sunku naktimis uzmigti ,nors bunu pavargusi) , suaktyvejo prakaitavimas (gausiai eme prakaituoti pazastys ,net sedint), eme smarkiau riebaluotis plaukai , atsirado veriantys durimai sirdies plote , buna kojas labiau skauda per sulenkimus, issoko keletas giluminiu spuogu netiketose vietose (net ausies spenelyje doh.gif ) ... Cia ka as pastebejau neiprasto savo kailiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 04 14, 21:57)
Pritariu tau pilnai . Kol pati neatsiduri nukentejusiuju barikadoj , tol sunku tiketi ,kad sitaip blogai gali buti . Bet tada jau buna saukstai po pietu ... Vieninteli ka skubiai gali padaryti ,tai imti ta spirale lauk ,kol nepadare daugiau zalos . O padarytai zalai atstatyti reikia laiko .... mano atveju labiausiai nukentejo plaukai ,o kaip zinot ,plaukai auga letai . As jau 3 men.kaip issiemus ,bet dar pilnai nenustojo slinkti  verysad.gif . O kol prades augti tai dar kokie 3 metai praeis kol ataugs kokie buvo ... JEI ataugs  unsure.gif
Papildyta:
O siaip dar po isemimo kokios problemos isliko ,kurios irgi sunkiai taisosi - miego sutrikimai (sunku naktimis uzmigti ,nors bunu pavargusi) , suaktyvejo prakaitavimas (gausiai eme prakaituoti pazastys ,net sedint), eme smarkiau riebaluotis plaukai , atsirado veriantys durimai sirdies plote , buna kojas labiau skauda per sulenkimus, issoko keletas giluminiu spuogu netiketose vietose (net ausies spenelyje  doh.gif  ) ... Cia ka as pastebejau neiprasto savo kailiu  4u.gif

Sveikute,kazkur skaiciau kad tu tyreisi nuo skydliaukes ,bet cia skamba lb panasei kad tau skydliauke pradejo streikuoti..As su ja jau gyvenu trejus metus ir vaistus geriu kiekviena diena bet kas tris menesius man doze yra didinama tai spirale dar savo dadejo....Man visi sitie patis simptomai yra ka tu aprasei ir as juos gerai pazystu...Man prasidejo nuo prakaitavimo ir sirdies sutrikimu net nezinau kaip apibudinti,galvojau einu is proto ,,tai daug kartu buvau pas gp kol nustate tikraja priezasti tai underactive thyroid...Tai del tos priezasties as dejausi mirena nes nevisas kontraceptines priemones galima naudoti su thyrodismu,bet db pereisiu prie mini -pill nes jos man galimos bent jau sitaip daktarai teigia.
Atsakyti
QUOTE(samand1s @ 2012 04 14, 21:10)
Sveikute,kazkur skaiciau kad tu tyreisi nuo skydliaukes ,bet cia skamba lb panasei kad tau skydliauke pradejo streikuoti..As su ja jau gyvenu trejus metus ir vaistus geriu kiekviena diena bet kas tris menesius man doze yra didinama tai spirale dar savo dadejo....Man visi sitie patis simptomai yra ka tu aprasei ir as juos gerai pazystu...Man prasidejo nuo prakaitavimo ir sirdies sutrikimu net nezinau kaip apibudinti,galvojau einu is proto ,,tai daug kartu buvau pas gp kol nustate tikraja priezasti tai underactive thyroid...Tai del tos priezasties as dejausi mirena nes nevisas kontraceptines priemones galima naudoti su thyrodismu,bet db pereisiu prie mini -pill nes jos man galimos bent jau sitaip daktarai teigia.

As irgi vienu metu taip maniau ,tai dariausi skydliaukes echoskopija. Bet sake ,kad pas mane viskas tvarkoj. Na o kad butu tiksliau ,tai dar likus keliom dienom iki Mirenos istraukimo pasidariau kraujo tyrimus privaciai (tyre skydliauke- berods is t raides nepamenu kaip vadinas ,po ranka neturiu atsakymu + antikunius) ,tai atsakymai atejo taip pat geri. Taip kad cia tikrai ne ji kalta ...Be to , iki Mirenos visu situ problemu neturejau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 14 balandžio 2012 - 21:53