Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek turi uždirbti supermamytė

QUOTE(maumė @ 2011 12 04, 19:41)

Nesuprantu kodėl kai kurios dirbančios moterys piktinasi sėdinčiomis namie?Tiesiog kyla labai paprastas paaiškinimas - iš pavydo ?Jeigu vyras suteikia žmonai laisvę daryti ką nori, tai čia jau kažkoks nesuprantamas dalykas kai kurioms..


Nemanau, kad kas cia piktinasi smile.gif Ir pavydas cia ne prie ko doh.gif Tarkim mano situacijoje, galeciau nedirbti ir kaip sakote atsiduoti namam, vaikam, vyrui, taciau einu i darba (zinoma neuzdirbu daug lotuliukas.gif ), bet einu del saves. Kaip gali buti idomu buti namie, virti valgyti, skalbti ir t.t. (zinoma visa tai darau), bet norisi iseiti, bendrauti su zmonemis, veikti kazka daugiau nei namu ruosos darbus. Sakote suteikia laisve, manau ne laisve, bet sukuria sau patogumus: nereikia niekuo rupintis apart pinigu atnesimu. As neisivaizduoju kaip vyras gali noreti, kad zmona nedirbtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(juza @ 2011 12 04, 20:01)
Gali būti, kad jūsų vaizduotė labai ribota. Mano, matyt, kad šiek tiek lakesnė - aš įsivaizduoju. Nors, gal ir prisimelavau, nes vaizduotė čia ne prie ko - aš net gyvai tokią vieną pažįstu biggrin.gif
Ji laisvalaikiu, kurio turi apsčiai verčia knygas, pati truputi rašo... Žodžiu nei depresija nei neįdomiu ar nuobodžiu gyvenimu nesiskundžia, ir dar sako, jei jau atvirai, tai dirbantiems samdiniais - ji visai nepavydinti biggrin.gif
Ir aš ja tikiu smile.gif
Papildyta:

O vaiko ugdymas jums neatrodo įdomi veikla?

Ir šiaip tai, man dzin, kad aš kažkam nesu įdomi, man svarbu, kad man pačiai yra įdomu.

Ta tavo pažįstama turi intelektualios veiklos ir net už ją gauna atlygį. tai kas kita. juk ir dailininkas namie tapo.
Iki tam tikro amžiaus vaikui mama būtiniausia. Po to įsilieja kiti.
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 12 04, 20:07)
Ta tavo pažįstama turi intelektualios veiklos ir net už ją gauna atlygį. tai kas kita. juk ir dailininkas namie tapo.

Na, sakykim taip, kad to atlygio yra tiek mažai, kad galima sakyt, jog nėra. O kas dėl intelektualios veiklos - tai žinoma, kad taip. Ir ne tik ji, bet ir kiekviena gali jos sau tokios turėti, jei tik poreikis tokiai veiklai yra.

O šiaip tai, darbo vietoje irgi sėkmingai galima š malti visas aštuonias valandas. Kad ir šiame pačiame forume darbo metu rašinėjant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juza: 04 gruodžio 2011 - 19:14
QUOTE(juza @ 2011 12 04, 20:11)
Na, sakykim taip, kad to atlygio yra tiek mažai, kad galima sakyt, jog nėra. O kas dėl intelektualios veiklos - tai žinoma, kad taip. Ir ne tik ji, bet ir kiekviena gali jos sau tokios turėti, jei tik poreikis tokiai veiklai yra.

O šiaip tai, darbo vietoje irgi sėkmingai galima š malti visas aštuonias valandas. Kad ir šiame pačiame forume darbo metu rašinėjant.

be abejo.
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 12 04, 18:51)
neįsivaizduoju įdomios nedirbančios moters. Kaip ir įdomios dirbančios nemėgstamą darbą. Tiek, kad antru atveju ji socialiai saugesnė.

zmones (ne tik moterys) buna idomus arba neidomus nepriklausomai nuo to dirba jie ar ne, dirba megstama darba ar ne. zmones buna tiesiog arba idomus, arba neidomus. taip pat - neidomus zmogus tau, gali but idomus man ir atvirksciai. nelygu kaip mes isivaizduojam idomuma. pazistu ne viena idomu zmogu, kuris nedirba, arba dirba labai nemegstama darba. taip pat pazistu ir labai labai neidomiu, nuobodziu ir be fantazijos zmoniu kurie dirba, net ir labai ju megstamus darbus.
Atsakyti
Prieinu tokios isvados, kad kiekvienas cia esantis bando irodyti savo pasirinkimo privalumus, apginti ji. Del dievo meiles, gyvenkite jus kaip norite ir bukite laimingi/-os.

Na nerasiau as, kad TOTALIAI VISOS DIRBANCIOS NAMUOSE YRA KVAILOS. Prisipazinsiu, jau siek tik uzknisa, kai tau deda i burna tai ko nerasei.

Kvailos yra tos kurios SEDI, dislokacijos vieta nesvarbu, ar ji sedi namie, ar ofise.

Bet, is savo patirties, kuri pripazistu yra ribota mano pazistamu ratu, galiu pasakyti, jog vystytis turi daugiau galimybiu, kaip asmenybe, dirbanti moteris, nei kuri praleidzia daugiau laiko namuose. Dirbanti moteris daugiau bendrauja, jos pazinciu ratas platesnis, tai irgi itakoja jos akirati, kad butu konkurencinga ji privalo tobuleti profesijoje, tai vel papildomas akstinas. Moteris dirbanti namuose privalo buti labai samoninga ir pati save motyvuoti lavintis. Atleiskite, tokiu pazistu vienetus. Tai itakoja ir salimais esancius vaikus. Pilnaverte asmenybe nesusiniveliuoja su seima, ji palieka sau dali savo savasties. Tai manyciau, yra svarbiausia. Ir kita vertus, poros-seimos gyvavimo laikotarpyje atsiranda isbandymo metai, kai kurios poros ju neislaiko ir skiriasi. Va dabar, mano amziuje poros, isauginusios vaikus, turi surasti naujas seima vienyjancias sasajas. Kartais ju tiesiog nebera, cementas-vaikai uzaugo. Vyksta skyryos, zmona pradeda priekaistauti, as atidaviau visa save, paaukojau savo karjera, galimybes, jaunyste, grozi ir t.t. o jis net nejaucia dekingumo... O kodel vyras privalo jausti dekinguma, jei tai pacios moters pasirinkimas? Kodel vyras privalo jaustis kaltas, jei moteris investavusi visa save i seima, nemato kitu realizavimo, saves kaip asmenybe, galimybiu?

Sakot pavydas, del dievmo meiles, jokio pavydo. Elementarus bobiskas pragmatizmas, moteros neuzsiciklinkite vien ant seimos, vaiku, vyro, neuzmirskite ir saves, lavinkite prota, specializuokites.

O vyrams patarsiu, kad irgi butu reiklesni zmonoms, motyvuotu jas, ir ne del ju, jos gali ir tingeti, o del saves branguciu, nes su laiku sis niuansas gali itakoti ir jus tiesiogiai. Geai kol viskas gerai, jus uzdirbate pinigus, o kas bus, neduok dieve, kai del kazkokiu ten priezasciu jus prarasite sveikata, busite priklausomas nuo zmonos gebejimu. Ar siaip, nuspresite su ja skirtis, nes santykiai issiseme. Jus susimastete kas jus laukia, kai ji nuo jusu priklausoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 04 gruodžio 2011 - 20:12
QUOTE(Moonte @ 2011 12 04, 20:57)
Vyksta skyryos, zmona pradeda priekaistauti, as atidaviau visa save, paaukojau savo karjera, galimybes, jaunyste, grozi ir t.t. o jis net nejaucia dekingumo... O kodel vyras privalo jausti dekinguma, jei tai pacios moters pasirinkimas? Kodel vyras privalo jaustis kaltas, jei moteris investavusi visa save i seima, nemato kitu realizavimo, saves kaip asmenybe, galimybiu?

Na, man atrodo, kad čia pasireiškia ne kas kita, o paprasčiausias aukos sindromas. Nes priešingu atveju, tai vyrui bučkis į kaktą, didelis ačiū už jau suaugusius bendrus vaikus, ate ir toliau einu tobulėti bei specializuotis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2011 12 04, 20:57)
Jus susimastete kas jus laukia, kai ji nuo jusu priklausoma.

O ką čia daug mąstyt - senelių prieglauda laukia.
Taigi žmogus sodrai visą gyvenimą didelius mokesčius mokėjo, tai ką, negi už tas babkes nenusipelnė ramiai sau su chebra pasent biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juza @ 2011 12 04, 21:25)
1. Na, man atrodo, kad čia pasireiškia ne kas kita, o paprasčiausias aukos sindromas. Nes priešingu atveju, tai vyrui bučkis į kaktą, didelis ačiū už jau suaugusius bendrus vaikus, ate ir toliau einu tobulėti bei specializuotis biggrin.gif


2. O ką čia daug mąstyt - senelių prieglauda laukia.
Taigi žmogus sodrai visą gyvenimą didelius mokesčius mokėjo, tai ką, negi už tas babkes nenusipelnė ramiai sau su chebra pasent biggrin.gif


1. Sakyciau, tai net prognozuojama pasirinkimo pasekme, bet idomu tai, kad zmogus nepripazista savo klaidingo pasirinkimo, o permeta kalte kitam.

2. O jei vyras 35 metu?
Kol nesa pinigus, aprupina yra gerai, o jei nesveikas, reikalaujantis demesio, tuomet lauk is gyvenimo?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 12 04, 21:41)
2. O jei vyras 35 metu?
Kol nesa pinigus, aprupina yra gerai, o jei nesveikas, reikalaujantis demesio, tuomet lauk is gyvenimo?

Jūs šiek tiek kitaip pateikėt situaciją: moteris priklausoma visiškai nuo vyro, vadinasi į prieglaudą jie eitu kartu, bet tikriausiai, kad jos, nemokėjusios mokesčių, niekas ten nepriims unsure.gif

Jei 35 metų, tai moteris dar imlaus, produktyvaus ir darbingo amžiaus, dar iš jos gali ir kai kas labai gero bei perspektyvaus išeit. Ypač susidarius tokiai padėčiai, bet čia manau, labai daug kas nuo toje situacijoje atsidūrusio žmogaus būdo priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juza: 04 gruodžio 2011 - 20:48
aga, sėdi namie dešimt metų-kas ją priimt į darbą norės????
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 12 04, 21:51)
aga, sėdi namie dešimt metų-kas ją priimt į darbą norės????

Dėl dievo meilės, gal ji tuos dešimt metų šalius vėlė, tik jokio reikalo iš to uždarbiaut jai nebuvo, nes pinigų šeimoje netrūko... Tai dabar tik paspartins savo apsukas, išsiims mokesčių inspekcijoj verslo liudijimą ir visų draugių drauges apvels savo šaliais už priimtiną kainą.
Paskui mugės visokios..., gal kokie užseniečiai savo suvenyrų krautuvei esančioj airijoj ir didesnį užsakymą padarys su avansu į priekį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juza: 04 gruodžio 2011 - 20:58
aga, gal
Atsakyti