Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

QUOTE(Vaivita @ 2011 02 20, 15:44)
du veikejai suorganizavo mitinga prie vilniaus savivaldybes, mintis, kad rikia keisti valdzia, sita nieko nedaro. susirinko paie 1000 zmoniu, du mineti organizatoriai kalbejo: "reikia versti valdzia, vyti lauk, reikia veikti tuojau pat" ir pan.., pasibaigus mitingo laikui, mineti asmenys paleido apsauga. zmones neissiskirste, prasidejo judejimas, triuksmas, zmones pradejo verztis i savivaldybes pastata, duzo salia esanciu parduotuviu langai, sudeginti pora automobiliu. baudziamojon atsakomyben patraukti du organizatoriai ir du pilieciai Kisielius ir Kiskis, kurie pastebeti su plytom, akemnim, itariami langu isdauzimu ir pan.. pagal kokias veikas patraukti tie du organizatoriai ir kiesielius su kiskiu?


pas ka laikei?
Atsakyti
neuztenka vien straipsni pritaikyt, reik teisingai isdestyti kas sudaro tos nusikalstamos veikos sudeti ir pan., paaiskinti savokas smile.gif
Atsakyti
Merginos gal pasakykite KO butent reikia atsiusti smile.gif ar viska ka turime su Vaivita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 02 21, 14:55)
Merginos gal pasakykite KO butent reikia atsiusti smile.gif ar viska ka turime su Vaivita  lotuliukas.gif

Mane ir dar viena panele domina tpt ir es materialine. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 02 21, 14:55)
Merginos gal pasakykite KO butent reikia atsiusti smile.gif ar viska ka turime su Vaivita  lotuliukas.gif

Visko nereikia, neiveksiu ir veliau sazine graus biggrin.gif

Reikia TPT ir ES materialine, skaidres, konspektai, uzdavinukai gal dar kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2011 02 21, 11:04)
neuztenka vien straipsni pritaikyt, reik teisingai isdestyti kas sudaro tos nusikalstamos veikos sudeti ir pan., paaiskinti savokas smile.gif



isivaizduok Dipsis, kad as taip ir padariau lotuliukas.gif
jei rimtai, tai parasiua 4 lapus, pagal fedosiuko ,medziaga ismokau, bet....
Atsakyti
QUOTE(sagrarija @ 2011 02 22, 09:09)
aciu uz medziaga mirksiukas.gif



kad nėra už ką, kad tik pagelbėtų 4u.gif
aš mėgstu turėt daugiau, kai yra iš ko rinktis, ką skaityti, nes vieni lengviau skaitosi, kiti nelabai doh.gif
Atsakyti
merginos, gal kas is kauno vaizuojat ketv i mru po pietu? vaziuoju viena arba dviese, tai yra vietos
Atsakyti
Labukas merginos 4u.gif Noreciau paprasyti jusu, gal kas turit konspektu kokiu Teises filosofija, Socialine psichologija ir Teismo medicina? Buciau begalo dekinga ax.gif blush2.gif Beja jei kam nors ko nors reikia ir jei as tureciau, butinai pasidalinsiu 4u.gif 4u.gif rdd@inbox.lt Aciu labai ax.gif
Atsakyti
as gal vaziuosiu is kauno, o gal ir ne, nezinau dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2011 02 01, 18:01)
aciu aciu , net saldu pasidare, kad jau mano gyvenime BT teorijos daugaiu nebus, bent jau stengsiuosi, kad nebutu  ax.gif
o spec mokysiuos is turimu konspektu, kuriuos susirinkau is pernyksciu studentu, o jei Misskiss kokiu uzdaviniu nebent turi, gal galetum imesti? nes as turiu uzdaviniu, nutarimu ir teorines medziagos, bet esu girdejus patarimu, kad uztenka ir nutarimus su uzdainiais skaityti?


sveikos merginos, atsiųskite ir man bt spec. konspektus, uždavinukus. turiu skola ir baimės jausmas laikyti . mano pasštuka mkmarijaa9@gmail.com fear.gif
Atsakyti
na va, po egzo, tikiuosi šį kartą galėsiu sudegint BT konspektus bigsmile.gif
Atsakyti