Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

QUOTE(Liolike @ 2011 02 26, 09:20)
sake bus uzduotys ;( na 9.40 suzinosiu smile.gif



Na ir kaip? smile.gif
Atsakyti
Beje, merginos, - rasau visokius teises rasto darbus, kursinius ir kt. Jei ka sudomintu rasykite man i AZ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2011 02 25, 18:56)
duok pasta. atsius uzd pavyzdziu, as kaip tik renkuosi medziaga, kas cia man lengviau skaitysis.... blush2.gif
Papildyta:
mums irgi bus uzduotis, atrodo, jei kas nepasikeite, pasakys per paskaita, durniausia, kad viena destys, kita egzaminuos, tiesiog mokysiuos ir tiek, kaip bus,  taip

sveikis atsiuskite ir man ES uždavinukų pavyzdžių mkmarijaa9@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 02 26, 13:18)
Na ir kaip? smile.gif


Atsakysiu už mergaitę, kurios klausėt blush2.gif
Buvo užduotis su sūriu ir vienas teorinis klausimas ax.gif Kad bus užduotis tai sakė rudenį, dar ir sprendėm juos. Lyg ir nebuvo labai sunku, tik nežinau kaip tiksliai reikėjo uždavinį išspręsti, gali būti, kad šiek tiek primakalavau ko nereikia unsure.gif
Laikymo formos kartais pasikeičia. Pvz. kai kuriems reikia spręsti TPT uždavinį, o mums nereikėjo. Negali visus metus tas pats per tą patį būti, juk ir dėstytojai pasikeičia ir programos ir pan. smile.gif
Atsakyti
Laba diena visoms, aptikau netyčia jūsų puslapiuką,nes ieškau medžiagos BT bendrajai daliai, kaip tik ruošiuosi perlaikymui.smile.gif aš taipogi esu MRU studentė ir labai man nesiseka su Baudžiamąja:(
Sakykite, ar galėčiau ir aš paprašyti "misskiss" gerojo konspektuko?smile.gif būčiau be galo dėkinga.
Dar turiu vieną klausimą kas liečia bendrąją dalį, gal kas turite uždavinukų išspręstų?
Ačiū iš anksto:)
Atsakyti
QUOTE(violecik18 @ 2011 02 28, 18:46)
Laba diena visoms, aptikau netyčia jūsų puslapiuką,nes ieškau medžiagos BT bendrajai daliai, kaip tik ruošiuosi perlaikymui.smile.gif aš taipogi esu MRU studentė ir labai man nesiseka su Baudžiamąja:(
Sakykite, ar galėčiau ir aš paprašyti "misskiss" gerojo konspektuko?smile.gif būčiau be galo dėkinga.
Dar turiu vieną klausimą kas liečia bendrąją dalį, gal kas turite uždavinukų išspręstų?
Ačiū iš anksto:)



Sveika prisijungus smile.gif
Jokiu problemu - brukstelk savo el. pasta ir atsiusiu ka turesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misskiss @ 2011 02 28, 19:49)
Sveika prisijungus smile.gif
Jokiu problemu - brukstelk savo el. pasta ir atsiusiu ka turesiu smile.gif



violecik18@gmail.com
Ačiūk dar kartelįsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(violecik18 @ 2011 02 28, 20:03)
violecik18@gmail.com
Ačiūk dar kartelįsmile.gif





Kad tik padetu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikiuosi, šįkart neteks nusivilti, nors visko gali būti ...
Jeigu kažkam reikės medžiagos iš Muitinės krypties, tai rašykite, turiu nemažai visko:)
Atsakyti
QUOTE(violecik18 @ 2011 03 01, 01:30)
Tikiuosi, šįkart neteks nusivilti, nors visko gali būti ...
Jeigu kažkam reikės medžiagos iš Muitinės krypties, tai rašykite, turiu nemažai visko:)




pranesk kai suzinosi rezultatus smile.gif
Atsakyti
Gerai, parašysiu smile.gif
Bet koks stresas man ta BT, nežinau, TT pas Katuoka ir tai žymiai ramiau praėjo.
Atsakyti
QUOTE(violecik18 @ 2011 03 02, 01:32)
Gerai, parašysiu smile.gif 
Bet koks stresas man ta BT, nežinau, TT pas Katuoka ir tai žymiai ramiau praėjo.




Na jo, MRU BT tai tikrai ne pyragai doh.gif kiek as ten vargelio turejau, bet Katuokos net pati nezinau kodel as labai bijodavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misskiss: 02 kovo 2011 - 09:58