Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų pieštukai

Niekada nenaudojau ir kolkas dar neprireike unsure.gif Nes lupdazius naudoju labai retai, o su blizgesiu net nezinau ar verta ji naudot g.gif
Siaip man labai negrazu, kai moterys apsiveda lupas piestuku, kurio spalva labai rytki, visiskai netinka su lupdaziu ir dar tokia stora linija, net atbaido nuo minties pabandyti ji naudot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 09 25, 18:44)
As naudoju naturalios lupu spalvos piestuka. Yra ir bespalviu, maciau Bourjois firmos. Mano mylimukai -  Dior, Isadora ir Max factor. Paskutinysis issilaiko super ilgai bigsmile.gif

drinks_cheers.gif naudoju max faxtor naturalios spalvos lupu piestuka ir neisivaizduoju lupu pasidazymo be jo 4u.gif
Atsakyti
man patinka tik tokios (ar panasios) spalvos kaip ir lupdazis... ax.gif Ryskus piestukas man nepatinka schmoll.gif na kai jau aki labai rezia
Atsakyti
Man tai gražu lūpų pieštukas, jeigu tinka (ta prasme žmogui), nes būna, kad kažkaip prie lūpų formos netinka, ar šiaip neįprastai ant žmogaus atrodo.... ax.gif O ant kai kurių tai labai gražiai atrodo net ir pats ryškiausias pieštukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Lupu piestukas NR 1 tai GUERLAINo vandeniui atsparus Lip Pencil user posted image
spalva Cupidon 00
user posted image

tinka bet kurioms lupdaziu/blizgiu spalvoms nes tik nubrezia lupu kontura
pasakiskai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 28, 08:16)
Lupu piestukas NR 1 tai GUERLAINo vandeniui atsparus Lip Pencil user posted image
spalva Cupidon 00
user posted image

tinka bet kurioms lupdaziu/blizgiu spalvoms nes tik nubrezia lupu kontura
pasakiskai atrodo wub.gif

jis lupu spalvos?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 12 28, 10:28)
jis lupu spalvos?


neee, jis tokios blizgios svelniai rozines spalvos
tuoj paieskosiu internete kaip jis ant lupu atrodo
Atsakyti
Aš tai derinu prie blizgesio ar lūpdažio spalvos, o prie blizgesio pieštuką naudoti patinka todėl, kad blizgis neišteka iš lūpų kontūro smile.gif
Atsakyti
sweety, laaabai lauksiu kokios nuotraukytės to pieštuko, lėksiu Kristianon žiūrėt wub.gif
Atsakyti
Jei tik gražu,tai ir aš lėksiu ieškoti, nes ieškau tokio, tinkančio "visiems gyvenimo atvejams" smile.gif na, o kaip ten su kainyte yra kažin? smile.gif ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2007 12 28, 11:06)
Jei tik gražu,tai ir aš lėksiu ieškoti, nes ieškau tokio, tinkančio "visiems gyvenimo atvejams" smile.gif na, o kaip ten su kainyte yra kažin? smile.gif  ax.gif  blush2.gif  4u.gif


kaina kandziojasi doh.gif bet as tikrai nesigailiu kad pirkau thumbup.gif
nuotraukos niekaip nerandu g.gif tuoj dar paieskosiu..
va
cia virsutine lupa padazyta tuo piestuku
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 28 gruodžio 2007 - 10:31
Kokia ta kainytė? smile.gif
Atsakyti