Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų pieštukai

QUOTE(Daktarienė B @ 2007 12 28, 11:29)
Kokia ta kainytė? smile.gif


kokie 60 lt.. ar daugiau g.gif
kartu yra droztukas thumbup.gif
va cia irgi:
user posted image
matai kaip blizga virsutines lupos ..kaip cia pasakius.. idubimas? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 28 gruodžio 2007 - 10:42
tai kad cia idubimas ir nudazytas doh.gif
Atsakyti
Matau, kad blizga, o sakai čia tuo pieštuku?Jis toks blizgus? smile.gif
Atsakyti
sweety, o kiap nustatei kad sie lupu makiazai butent su tuo piestuku padaryti??? blink.gif g.gif
Atsakyti
Pirkau lūpų pieštuką iš NIVEA, ilgai ieškojau sau tinkamo atspalvio, kol
pagaliau radau

prisiminiau kad pries kokius 7 metus toki tureja, ir dar ta pacia spalvyte radau
Pink Brown 01 , man jis labai geras, kaina 16.5 Lt thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
įdomu pamatyt kaip ant lūpų jis atrodo, Bitute32
Atsakyti
Ai kad sunku su tom nuotraukom, na gal pabandysiu, ale reik susiruosti fotosesijai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 29, 00:15)
sweety, o kiap nustatei kad sie lupu makiazai butent su tuo piestuku padaryti??? blink.gif  g.gif


su tuo arba su panasiu piestuku. tikiu kad ir kitu firmu yra, tiesiog man sis pirmas krito i akis. matosi nes yra blizgus lupu konturas
Atsakyti
Matai kaip g.gif as jau Kristej apziurejau ta piestuka ale man per blizgus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 28, 10:16)
Lupu piestukas NR 1 tai GUERLAINo vandeniui atsparus Lip Pencil user posted image
spalva Cupidon 00
user posted image

tinka bet kurioms lupdaziu/blizgiu spalvoms nes tik nubrezia lupu kontura
pasakiskai atrodo wub.gif


ir as tokio uzsinorejau bigsmile.gif reikssiandien pasiziureti kristianoj tongue.gif
Atsakyti
jau turiu sita piestuka is Guerlain - niu zinokit patiko, kadangi pati naudoju tik panasios spalvos blizgesius, tai man jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 01 05, 13:30)
jau turiu sita  piestuka is Guerlain - niu zinokit patiko, kadangi pati naudoju tik panasios spalvos blizgesius, tai man jis  thumbup.gif

tai prasom kokios vaizdines medziagos imest kaip su juomi lupos padazytos atrodo, ir kiek kainuoja? blush2.gif
Atsakyti