Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus vandenys

Man buvo per daug vandenų, liepė pasidaryti tyrimukus, kad išsiaiškinti, kas įtakoja vandenų pagausėjimą, tai dariausi gliukozės tolerancijos tyr. viskas gerai, paskiau CRB, taip pat viskas gerai, po mėn echo pasidariau ir viskas savaime susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!
Mums 21 savaite ir 3 dienos. nustate vandenu indeksa 6.3cm. Gydytoja neparode didelio susirupinimo, tiesiog pasake, kad mazokas ir reikia gerti daugiau skyschiu. Gal kas gali pakomentuoti, ar labai pavojinga? Skaiciau kad norma yra 8-20cm, o 5cm jau ta riba, kai pavojus labai didelis. as visai netoli tos ribos...ka reikia daryti. Apziuros metu jokiu patalogiju pas vaikeli nerado.
Atsakyti
QUOTE(AlikaSki @ 2010 08 11, 17:06)
Sveikos, merginos!
Mums 21 savaite ir 3 dienos. nustate vandenu indeksa 6.3cm. Gydytoja neparode didelio susirupinimo, tiesiog pasake, kad mazokas ir reikia gerti daugiau skyschiu. Gal kas gali pakomentuoti, ar labai pavojinga? Skaiciau kad norma yra 8-20cm, o 5cm jau ta riba, kai pavojus labai didelis. as visai netoli tos ribos...ka reikia daryti. Apziuros metu jokiu patalogiju pas vaikeli nerado.

Sveika,

man panaši situacija, man nustatė dar mažiau vandenų, bet sakė kad nieko čia negalima padaryti, tiesiog stebėti, 2 kartus per savaite vaikščioti pas savo ginę...sad.gif nors leliukas sveikas, prognozės nekokios:( bet sakė tikrai negali nei kokiais vaistais, nei vitaminais padidinti to vandens kiekio... čia tiesiog kažkoks placentos sutrikimas, bet 21 savaitė pas mane buvo AFV 3,2 o AFI 16,8, nzn kas ka tiksliai reiškia, bet vat 26 savaitei teturiu AFV 2,1 AFI 5,7... nzn kokios turi būti normos bet pastarieji mano skaičiai yra tikrai labai blogi... gal kam taip buvo ir baigėsi gerai???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildaCe: 08 rugsėjo 2010 - 09:17
QUOTE(MildaCe @ 2010 09 08, 11:17)
Sveika,

man panaši situacija, man nustatė dar mažiau vandenų, bet sakė kad nieko čia negalima padaryti, tiesiog stebėti, 2 kartus per savaite vaikščioti pas savo ginę...sad.gif nors leliukas sveikas, prognozės nekokios:( bet sakė tikrai negali nei kokiais vaistais, nei vitaminais padidinti to vandens kiekio... čia tiesiog kažkoks placentos sutrikimas, bet 21 savaitė pas mane buvo AFV 3,2 o AFI 16,8, nzn kas ka tiksliai reiškia, bet vat 26 savaitei teturiu AFV 2,1 AFI 5,7... nzn kokios turi būti normos bet pastarieji mano skaičiai yra tikrai labai blogi... gal kam taip buvo ir baigėsi gerai???


mano AFI rugpjucio 11d buvo, kaip rasiau 6.3, liepe gert daug skyschiu, as ir geriau, matavo dar rugpjucio 20 diena kita gine, pas ja gavosi AFI 10, bet vistiek siunte dar i Perinatologijos centra (nes as labai panikavau), tai ten pikta gine aprieke, kad isvis atsivilkau, tai jau ta pacia diena AFI 12 primatavo, nezinau, ant kiek tiksliai ten kas matuoja, gal truputi ir suklisti gali. Siaip mano gine sake, kad jei vandenu mazai, tai tikimybe, kad yra vaikucio inkstu patalogija arba jie isvis neissiviste, bet pas mano leliu tai viskas tvarkoje.ttt. Dabar stengiuosi daug gerti ir nepanikuoti. Net nepaskyre daznaiu ateiti. Tai eisiu ziureti tik rugsejo 20d.
Atsakyti
QUOTE(AlikaSki @ 2010 09 08, 10:41)
mano AFI rugpjucio 11d buvo, kaip rasiau 6.3, liepe gert daug skyschiu, as ir geriau, matavo dar rugpjucio 20 diena kita gine, pas ja gavosi AFI 10, bet vistiek siunte dar i Perinatologijos centra (nes as labai panikavau), tai ten pikta gine aprieke, kad isvis atsivilkau, tai jau ta pacia diena AFI 12 primatavo, nezinau, ant kiek tiksliai ten kas matuoja, gal truputi ir suklisti gali. Siaip mano gine sake, kad jei vandenu mazai, tai tikimybe, kad yra vaikucio inkstu patalogija arba jie isvis neissiviste, bet pas mano leliu tai viskas tvarkoje.ttt. Dabar stengiuosi daug gerti ir nepanikuoti. Net nepaskyre daznaiu ateiti. Tai eisiu ziureti tik rugsejo 20d.

Man tai tam perinatologijos centre (antakalnio universitetinėj) ir nustatė šitą vandens kiekį, ir sakė kad inkstai pas lelių funkcionuoja ir sakė čia tik placentos bėdos... tai pas tave indeksai geri, ir tau tai tikrai nera ko nerimauti...
Atsakyti
Hm... g.gif mes vakar buvom pas gine, sake vandenuku tip top norma bigsmile.gif Bet man kazkaip is balso tono atrode kad ji noretu pasakyti kad galetu buti ir daugiau g.gif Niu nez.jai jau nieko nesake tai gal tikrai gerai ax.gif unsure.gif
Atsakyti
O tai jokiu indeksiuku nepasake?
Atsakyti
QUOTE(AlikaSki @ 2010 09 14, 10:10)
O tai jokiu indeksiuku nepasake?

g.gif geras g.gif Arba nesake arba spoksodama i monitoriu negirdejau doh.gif . 17d.vizitas jauciu reiks dar pasiklausti juk nepakenks g.gif
Atsakyti
Sveikos, 27.5 savaites, rodiklis gereja, dabar norma. indeksas 14. Kaip ir liepe daktore geriu po 3litrus per diena. Nezinau ar tas padejo. Bet tikrai iki to, kai nustate rezikinga 6.3 indeksa gerdavau apie 1 litra ir tada buvo karschiai! tai kad jeigu kam mazai vandenu, o priezastis neaiski, gerkite, gerkite ir dar karta gerkite!!!
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Na, bent mano situacija buvo tokia, kad daktare pasakože, jog greiciausiai, per didelis vaisiaus vandenu kiekis mano pilvuke, nes padarius echo nustatytas leliuko svoris buvo labai mazas, o mano pilvas buvo tikrai didelis. Taigi pagimdzius negyva vaikuti medikai man paaiskino, kad vandenu atsirado del to, jog vaikutis turejo patologija: jis nerijo savo vandenu kaip tai turetu buti, o tiesiog salino juos sysiodamas ir atsirado didelis vandenu kiekis. Taigi, bet kokiu atveju, manau, kad per daug vandenu nera gerai.
Atsakyti
Man 36 sav ir gydydoja sake, kad mazokai vandenu liepe gerti daugiau skysciu ir tiek, daugiau nieko neziurejo iki pat gimdymo. Tik pagimdzius sunerimau, nes gimdyma priemusios akusere su gydytoja buvo nustebusios, kad manes nepriziurejo. Tikiuosi maziukui nieko blogo ateity dek to nebus
Atsakyti
Man su pirmu buvo labai daug vandenu, tai gime vaikelis su stemples atrezija
Atsakyti