Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus vandenys

aha....sutinku....jau asaros vienu metu vos riedet nepradejo...is baimes... unsure.gif taip issigandau,kad ir man taip bus....kazkaip baisiai labai atrodo...sunku patiket,kad isstumsiu vaikiuka...kazkaip net nejauku pasidare....o dar kai gimdyt turiu bet kuria minute...geriau jau buciau nemacius....blyn kaip issigandau..... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazgiuke1: 01 liepos 2008 - 21:48
aha reiks pabandyt atsisiust idomu butu paziuret 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Yra du labai panasus filmai, abu labai geri
National geografic "In the womb" (2005)
BBC "Human body" dalis 'An Everyday Miracle' (1998)
Man su MB gal kazkiek labiau tas antras patiko, nes viskas tikrai nufilmuota gimdoje, o pirmasis biskeli su kompu padarytas 4u.gif
Bet jei yra galimybe verta pasiziureti abu, nes vis tiek ka nors idomaus suzinai.
P.S. parsisiunciau per emule.
Geru ispudziu beziurint 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Noriu pasiteirauti del askaridziu, esu nescia čė savaites, ar labai pavojinga, ar gali pakenkti kudikiui, nes man kyla itarimu, kad esu uzsikretusi? Kaip juos gydyti? Kiek skaiciau internete, nesciosioms nerekomenduoja jokiu vaistu.
ACIU, atsakykite
Atsakyti
Pas mane vandenu buvo virs normos, bet tik todel kad virkstele buvo labai trumpa ir kad leliui judeti butu lengviau. Del to ir pilvas buvo labai didelis nei turetu buti.
Atsakyti
Sveikos mamytės,
man vakar šlapime rado labai daug leukocitų unsure.gif . Mano ginė atostogauja, o šita kuri vietoj jos nugąsdino g.gif , kad čia gali būti blogai su inkstais ir, kad per daug vaisiaus vandenų. Liepė pasikartoti šlapimo tyrimą ir tada jau eiti pas šeimos gydytoją ir vis klausinėjo ar nepagausėjo išskyru ir ar jaučiu mažiuko judesius. Bet man išskyrų nepagausėjo, mažiukas irgi juda kaip ir anksčiau. Kai pasidariau pakartotinai tyrimą tai jau jokių leukocitų nebebuvo. Kai nuėjau pas teurapeutą tai išrašė ehoskopiją inkstam ir skydliaukei, bei gliukozės tolerancijos testą liepė iš naujo pakartoti. Pati aš jaučiuosi gerai, gal kam panašiai buvo ir kaip manot ar nepakenks mažiukui tokios dažnos ehoskopijos. Nes dabar tai sėdžiu kaip ant adatų, dauguma gydytojų atostogauja ir ehoskopijas galės padaryti tik rugsėjo antrą savaitę doh.gif.
Atsakyti
QUOTE(Irmutė @ 2008 08 22, 09:21)
Sveikos mamytės,
man vakar šlapime rado labai daug leukocitų unsure.gif . Mano ginė atostogauja, o šita kuri vietoj jos nugąsdino g.gif , kad čia gali būti blogai su inkstais ir, kad per daug vaisiaus vandenų. Liepė pasikartoti šlapimo tyrimą ir tada jau eiti pas šeimos gydytoją ir vis klausinėjo ar nepagausėjo išskyru ir ar jaučiu mažiuko judesius. Bet man išskyrų nepagausėjo, mažiukas irgi juda kaip ir anksčiau. Kai pasidariau pakartotinai tyrimą tai jau jokių leukocitų nebebuvo. Kai nuėjau pas teurapeutą tai išrašė ehoskopiją inkstam ir skydliaukei, bei gliukozės tolerancijos testą liepė iš naujo pakartoti. Pati aš jaučiuosi gerai, gal kam panašiai buvo ir kaip manot ar nepakenks mažiukui tokios dažnos ehoskopijos. Nes dabar tai sėdžiu kaip ant adatų, dauguma gydytojų atostogauja ir ehoskopijas galės padaryti tik rugsėjo antrą savaitę  doh.gif.



sveikute smile.gif turejau panasia problemele kaip ir tu kai man buvo 29 savaites, buvau echo ten nustate per dideli vaisiaus vandenu kieki, is karto priskabino kad turiu infekcija, paziurejo inkstus buvo prasiplete, padare slapimo tyrimus, rado leukocitu... ir taip prasidejo man ligonines, vaikas augdamas uzspaude man inkstus, is inkstu uzdegimas persimete i slapimo takus, bet dekoju gydytojams kad laiku pastebejo ir greitai pasveikau smile.gif tie inkstai aisq nebesusitvarke (nustatyta hidronefroze ir pielonefritas), sake tikriausiai susitvarkys tada, kai pagimdysiu, o mane buvo tai pat prigasdine su prieslaikiniu ir pan... nors is tikro mazakraujyste (cia viena is pozymiu) per ta liga ir isitaisiau, bet greitai pasveikau... db man 39 savaites ir 5 dienos, o mazylis dar vis neskuba pas mane... ir pilnai isnesiojau maziuka, neprireike jokiu stentu (cia stato kartais juos i inkstus) ir pan.. tikiuosi pagimdysiu be jokiu komplikaciju... linkiu mamytei stiprybes, viskas susitvarkys smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif gal galit mane pakonsultuot stai kokiu klausimu: kodel guldoma i ligonine gimdyt anksciau nei yra terminas, kai vandenu kiekis per didelis blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(sirota @ 2009 07 13, 18:41)
sveikos mamytes  smile.gif  gal galit mane pakonsultuot stai kokiu klausimu: kodel guldoma i ligonine gimdyt anksciau nei yra terminas, kai vandenu kiekis per didelis  blush2.gif  g.gif


as tai zinau, kad guldo i ligonine, kai per mazai vaisiaus vandenu, o kai per daug, tai net nzn... g.gif ir kazkaip mano nestumo knygose apie tai neparasyta wink.gif
Atsakyti
mama.lt radau:

Vandenų "turtingos" nėščiosios dažnai gimdo gana sunkiai, joms būdingi per silpni gimdos susitraukimai, mat gausūs vandenys pertempia gimdos sienelę nėštumo metu. Gimdymas gali užsitęsti. Be to, bėgant gausiems vaisiaus vandenims iš gimdos gali iškristi virkštelė, per anksti atsisluoksniuoti placenta. Jei reikia sukelti gimdymą, gydytojui tenka vandenų pūslę pradurti specialiais instrumentais. Siekiant užkirsti kelią kraujavimui, po gimdymo mamytei skiriama gimdą sutraukiančių vaistų.

gal del to g.gif
Atsakyti
vakar buvau pas gine per 1men priaugau 3kg frusty.gif is pradziu gine tik siptelejo,bet kai pamatavo pilva tai jau sypsena dingo,pasake tik tiek kad vaikelis didokas ir kad turbut l.dauk v.vandenu norejo daryti eho, bet buvo uzimtas tai liepe ateiti po 3sav. doh.gif gal kuri jau buvo susidurus ir galetu pakomentuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spongebob @ 2010 04 28, 09:09)
vakar buvau pas gine per 1men priaugau 3kg frusty.gif is pradziu gine tik siptelejo,bet kai pamatavo pilva tai jau sypsena dingo,pasake tik tiek kad vaikelis didokas ir kad turbut l.dauk v.vandenu norejo daryti eho, bet buvo uzimtas tai liepe ateiti po 3sav. doh.gif gal kuri jau buvo susidurus ir galetu pakomentuoti 4u.gif

4u.gif
Atsakyti