Įkraunama...
Įkraunama...

Veidrodėli, pasakyk...

Nebegaliu sulaukti ,kada galesiu balsuoti biggrin.gif KODEL TAIP ILGAI SI KARTA REIKIA LAUKTI??????? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lika @ 2005 03 12, 11:35)
Supermamos zadetos nuotraukos taip ir nesulaukem... doh.gif  doh.gif


Man regis, yra SuperMamos foto (jeigu kažko nepainioju blush2.gif).
Atsakyti
QUOTE(delfinas @ 2005 03 15, 03:13)
Man regis, yra SuperMamos foto (jeigu kažko nepainioju blush2.gif).

Nu kad nematau... g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lika @ 2005 03 14, 22:54)
Nu kad nematau... g.gif  ax.gif


Tada tikrai painioju su kažkuo unsure.gif blush2.gif.
Atsakyti
Dar kartą primenam tiems, kurie neseniai atsiuntė nuotraukas (Medas, Zivirute, Paparacius, Gabriela) konkursui "Veidrodėli, pasakyk...", kad netvirtinamos nuotraukos, kuriose matyti tik vaikas (dar kartą žr.: konkurso aprašymą, reikalavimus) ir tos nuotraukos, kuriose miegama pietų miegelio (apie tai jau buvo kalbėta, jog jos labiau tiktų kitam konkursui).
Atsakyti
PRIMINIMAS:
BALSAVIMAS jau prasidėjęs ir tęsis iki 2005 03 26! Paskubėkite atiduoti 3 balsus labiausiai patikusioms besigražinančių ir besportuojančių forumo dalyvių nuotraukoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 03 21, 09:01)
PRIMINIMAS:
BALSAVIMAS jau prasidėjęs ir tęsis iki 2005 03 26! Paskubėkite atiduoti 3 balsus labiausiai patikusioms besigražinančių ir besportuojančių forumo dalyvių nuotraukoms  smile.gif

Aš ir norėjau atiduoti balsą, bet naujokams uždrausta, cry.gif , Kodėėėėl? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukė @ 2005 03 21, 08:53)
Aš ir norėjau atiduoti balsą, bet naujokams uždrausta,  cry.gif , Kodėėėėl? cry.gif


Tuoj galėsi, kai būsi parašiusi dar bent 4-5 žinutes šiame forume ir tavo paskelbtų komentarų skaičius pasieks 20. Atsakymas į tavo klausimą yra Benrosiose forumo konkursų taisyklėse (nr.9):

"Siekiant vienodų teisių kiekvienam konkurso dalyviui bei išvengti nesąžiningos konkurencijos, įvestas apribojimas: “naujoko” statusą turintis Forumo dalyvis, neparašęs nė 20-ies žinučių, konkurse balsuoti negali."

Tad jei būsi aktyvi įvairiose forumo temose ir rašysi komentarus - kad ir šiandien jau galėsi balsuoti fotokonkurse smile.gif


Atsakyti
atidaviau balsus 2 nuotraukom, trecio na tikrai nemaciau kam atiduot, kaip bebutu gaila sad.gif
Atsakyti
Mano du favoritai nepasikeite, o ir trecia radau 4u.gif
1.Vyrai to nesupras
2.Dvi gazojes
3.Nors ir vyras esu.....

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
IR AS PAREIGA ATLIKAU 4u.gif
1.gazojes wub.gif
2.manikiuras raudonas doh.gif thumbup.gif
3.agurko kauke drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prabalsavau:

1. Nuotrauka su ragiukais
2. Ten kur labai labai liekna mamyte su 3 vaikuciais
3. Agurku kauke

sekmes 4u.gif
Atsakyti