Įkraunama...
Įkraunama...

Veidrodėli, pasakyk...

Ir as jau prabalsavau clap.gif
Labiausiai man thumbup.gif ta su ragiukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 03 21, 21:05)
[color=blue][i][b]Prabalsavau:

1. Nuotrauka su ragiukais
2. Ten kur labai labai liekna mamyte su 3 vaikuciais
3. Agurku kauke


ir as uz tas pacias prabalsavau blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Geras megalol.gif Šiame konkurse netikėtumų, ko gero, nebus - jau dabar galim pasveikinti 3 pirmų vietų nugalėtojus, nes šį kartą netgi mano dukros balsavimas (ji balsavo tuo metu, kai aš virtuvėje gėriau kavą) absoliučiai sutapo su "liaudies balsu". Tai:
1. Prodigy
2. Mama taiso linijas su 3 vaikais
3. Agurkų kaukė.

Manau, kad jau galima švęsti drinks_cheers.gif

P.S. Įdomu, aš tą žadėtąjį vieną balsą gausiu ar negausiu? g.gif
Atsakyti
Galim svesti drinks_cheers.gif
Atsakyti
ooooi, man tai labai patiko mamytė taisanti savo "kreivas" biggrin.gif linijas ir trys fainuoliai vaikučiai, agurkų kaukė ir vyrai to nesupras ar kaip ten g.gif ax.gif Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Va, nubalsavau už mamytę, didinančią apkrovas, dar liko 2 balsai, ogi žiūriu, kad man dar trys nuotraukytės patinka: prodigy; mamytė, daranti tiltelį; dukrytė su mama, susikaupusios besidažančios blakstienas. Tai kurią iš tų trijų palikti „už borto“? A? sad.gif
Atsakyti
man labiausiai patiko prodigy ragiukai ax.gif mamytė su 3 pypliais blink.gif ir nuotrauka kur viena mamytė mirksta vonioje wub.gif
Atsakyti
Em... tai šiąnakt rezultatai bus, ar už paros, per Velyknaktį? Balsavimas iki 26 dienos - čia imtinai? Ir kas ten parašyta, kad nugalėtojas bus paskelbtas kovo 29 d.? Nebesusigaudau laugh.gif
Atsakyti
Visgi TAI įvyko šiąnakt - sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif thumbup.gif Mano dukryė balsuodama tik vieną nuotrauką nepataikė - trečioji favoritė liko ketvirtoje vietoje, o kitos dvi papuolė į laimėtojų trejetą smile.gif

Labai dėkavoju už man skirtą balsą notworthy.gif yahoo.gif Kažkam lieku skolinga alaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif thumbup.gif , o mes gavome net TRIS balsus thumbup.gif biggrin.gif , kaip debiutantams manau neblogai? wink.gif
Atsakyti
na o mes tikejomes tikrai blogesnio varianto, todel dekojame balsavusiems uz "kirpeja stipriu nervu zmonems" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O aš niekam nepatikau cry.gif vienintele cry.gif nė vieno balso negavau cry.gif cry.gif cry.gif
Gerai tai, kad mano balsuotos nuotraukos viršuje puikuojasi ax.gif
Atsakyti