Įkraunama...
Įkraunama...

Veidrodėli, pasakyk...

O būtinai su mamom? O jei vaikas vienas puošiasi? ax.gif
Atsakyti
nu kai busiu namie reikes sumastyt kazka idomaus sitam konkursui,tikiuosi spesiu sudalyvauti nail.gif
Atsakyti
Ach, visgi bijo mamytės ir nemamytės atsiduoti viešam liaudies teismui smile.gif
Pažadu savo balsą bet kokiu atveju atiduoti "pirmajai kregždei".
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 02 24, 20:37)
O būtinai su mamom? O jei vaikas vienas puošiasi? ax.gif


Būtinai. O mažiesiems "dizaineriams" ir puošeivoms dar bus progų pasireikšti kituose konkursuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kur aktyvumas-kas cia per komplkesai tokie biggrin.gif

Negi gaila idet nuotrauka-as vat kadangi niekad nesipuosiu, tai neturiu ir tokiu nuotrauku ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai jau sunku tas nuotraukas prisegt iš mano kompo camedijos. Visą rytą vargau ir šnipštas gavosi. Ir "kirpėja" mano be chalato, sakė, kad nusitepė... Bandysiu dar kartą, bo ir balsas pirmai jau pažadėtas smile.gif
Atsakyti
Aš pav., turiu nuotraukų, kur ir aš, ir vyras su vienodomis veido kaukėmis, turiu foto kur sportuoju, bet jau vaizdas..na nebent dėt tik dėl to, kad dalyvaut ir kitiems papliaukšt duot šansą smile.gif
Gal kažkas itin gerai atrodo per grožio procedūras bet aš tai ne..Nuotrauka kur sportuoju, tai irgi gera..sena tarka mina ant steperr'io su nutrintu ilgu chalatu ir knyga rankoje..(aš paprastai derinu kelias veiklas biggrin.gif , pvz. mezgu megztinį, minu stepper'į ir žiūriu TV vienu metu arba skaitau ir minu stepper'į ir klausausi TV laidų herojų) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Vyrui tai kažkodėl atrodo keista ir būtina nufotografuoti blink.gif

O specialiai fotografuotis nuotraukai..kažin ar surežisuotos nuotraukos gali turėt kokį "cinkelį" ax.gif
Atsakyti
O gal tik mano vienintelė paraiška ten yra? rolleyes.gif Matyt, laukia, kol daugiau prisikaups. Bet ot gerai būtų, kad daugiau dalyvių neatsirastų - susišluočiau visus, pirmos, antros ir trečios vietos prizus, nuspirgėčiau soliariumuose ir nusilupčiau nuo trigubų grožio procedūrų, + dar ir specialųjį prizą užmaskuoti nusvilusiai odai, tuos gražiuosius marškinėlius gaučiau wub.gif biggrin.gif

Kiba bandyt papirkti, kad niekas daugiau nuotraukų nesiųstų? g.gif
Atsakyti
Keletas nuotraukų jau patvirtinta mirksiukas.gif
O dėl likusių reikalai tokie:
ewa, tavo nuotrauka smagi ir pavadinimas liuks, bet nepatvirtinta, remiantis Bendrąja fotokonkursų taisykle nr. 8. Bet gal rasi kitą nuotrauką tinkančią konkursui, lauksim! smile.gif
visos taisyklės čia
joreta, tavo paraiška be nuotraukos. Pamėgink sumažinti nuotrauką ir iš naujo prisegti. Lauksim!



Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 02 25, 17:33)
Keletas nuotraukų jau patvirtinta  mirksiukas.gif
O dėl likusių reikalai tokie:
ewa, tavo nuotrauka smagi ir pavadinimas liuks, bet nepatvirtinta, remiantis Bendrąja fotokonkursų taisykle nr. 8. Bet gal rasi kitą nuotrauką tinkančią konkursui, lauksim!  smile.gif
visos taisyklės čia
joreta, tavo paraiška be nuotraukos. Pamėgink sumažinti nuotrauką ir iš naujo prisegti. Lauksim!

Gaila cry.gif cry.gif cry.gif O as tikejausi originali pabuti cry.gif Nu bet cia juk toks neryskus montaziukas, niekuo neapdirbtas, cia tik fotiko darbas, beje mano autoportretas biggrin.gif
Atsakyti
Tikiuosi patvirtins ir mano fotkę... blush2.gif
Ne ant orbitreko žinoma, aš pati kaip orbitrekas... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Murzinyte ir tavo jau patvirtinom
Atsakyti