Įkraunama...
Įkraunama...

Veidrodėli, pasakyk...

QUOTE(Auges @ 2005 02 25, 19:25)
Murzinyte ir tavo jau patvirtinom


Nu bet jūsų fotkė thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Auges, thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikute: 25 vasario 2005 - 18:39
Ir as idesiu kadu ax.gif tik dar sukurt reikia ax.gif
Atsakyti
va as uz auges nuotraukike kad ir visus tris balsus, va tokia thumbup.gif . thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patiko Auges nuotraukyte ir su kauke ant veido ir aguskais vietoj akiu thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif cia visai netiketai, pries penktadienio tusa as ruosiausi mo mazoji sedejo ant zemes ir vaizdavo mane ax.gif
Tai pastaciau ant kedes ir po 5 min i konkursa biggrin.gif , o dar po 5 i tusa biggrin.gif
Atsakyti
labai faina nuotrauka, Auges, tikrai gerai sugalvojai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niu va, konkurenčių daugėja - jeigu taip ir toliau, su savo kaukės receptu tikrai nelaimėsiu g.gif Gerai dar, kad už pirmą nuotrauką man pažadėtas balsas. O kokių tik nėra grožio procedūrų - ir agurkai vietoje linzių, ir plastmasinių obuolių dieta, ir mankšta su kliūtimis (vestuvine suknia), o vat miegą tai ir aš pati esu išbandžius - veikia neblogai, tik savo dukrą kad pajėgčiau įpratinti, pats laikas būtų pasigražinti, o tai zulinasi aplink iki vidurnakčio. Kitų vaikai, žiūriu, imlesni mokytis. Ne tik patys nuo mažų dienų špakliuojasi, bet ir mamoms padeda, lūpas išdažo ar agurko likutį suvalgo unsure.gif

Jeigu rimtai - drąsiau, supermamos, kažkaip mažoka jūsų. Nemiegokit, jau pavasaris ant nosies mirksiukas.gif
Atsakyti
Sudalyvavom ir mes megalol.gif Laukiame patvirtinimo ax.gif
Atsakyti
jau sita nuotrauka su agurkai tai super kokia faina nuotrauka, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2005 02 26, 23:01)
Sudalyvavom ir mes megalol.gif Laukiame patvirtinimo ax.gif



good.gif jau patvirtinta ok.gif



 i 
Mirra, Ramunita, Jūsų paraiškos ne iki galo užpildytos - nuotraukos neprikabintos. Pamėginkite sumažinti nuotraukas ir dar kartą pildyti paraiškas. Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 02 25, 17:33)

joreta, tavo paraiška be nuotraukos. Pamėgink sumažinti nuotrauką ir iš naujo prisegti. Lauksim!
Vargstu aš su ta nuotrauka. Tai per didelė, tai formatas ne tas. va tetis baigs grožio procedūras, bandysim dar kokią programėlę iš ineto parsisiūst, gal kaip nors prisegsim tą nuotrauką doh.gif
Beje, gal galima dėti nuotrauką, kaip tėtis puošiasi?
Atsakyti