Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duotumėte vaikui savo vardą?

Čia ta tradicija gali būti taikoma beviltiškiems atvejams, kai tėvai jokio vardo nesugalvoja arba tingi biggrin.gif Šiaip man negražu taip.
Atsakyti
Esu pastebejusi, kad vyrai labiau reiskia nora duoti savo varda berniukui...Moteru tarpe tokio pazistamu neturiu, o stai vyru net 4 doh.gif Nu man paskutine nesamone...Niekad nesutikciau su tokiu vyro pasirinkimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksesanko: 31 sausio 2013 - 11:22
Ne nes nesamone gaunasi paskui seimoj kvieti viena atsiliepia du doh.gif
Atsakyti
tikrai neduočiau, nors vardas ir nėra labai dažnas, bet man asmeniškai ne itin gražus blush2.gif nematau prasmės duot tokį patį, kai pasirinkimas didžiulis smile.gif
Atsakyti
Och tu, Viespatie Dieve!!! bigsmile.gif Pasirodo as esu didziausia beprote... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na ir pavadinau dukryte savo vardu... Esu Laura - dukra Eva Laura. Ir ka??? Dazniausiai ja saukiam Eva. Bet ne karto nesu girdejusi, kad ji prisistatydama sakytu tik viena varda. Su pasididziavimu sako - AS EVA LAURA! Evaldas mano tevas. Mergaite labai ilgai be vardo gyveno... niekas netiko. Pradejom zaisti su seimos nariu vardais va taip ir isvedem... Derinuka.

Siaip mes ja EVORA vadinam - cia irgi sumastem abieju vardu trumpini. drinks_cheers.gif
Atsakyti
na man niekada nepatiko mano vardas,juo labiau nenoreciau tokio duoti savo dukrai schmoll.gif
Atsakyti
Neduočiau nei savo, nei vyro vardo, man asmeniškai, tai labai jau narciziška būtų smile.gif Iš praktiškesnių priežaščių - daug painiavos. Be to, man patinka su savo vardu ir pavarde būti vienintele Lietuvoje, tad savo vaikams, pasistengčiau išrinkti tokius vardus, kad bendravardžių ir bendrapavardžių jie neturėtų (bent kiek tai nuo manęs priklausytų).
Atsakyti
Aš problemos tame nematau ir nieko smerktino smile.gif
Jei tėvai nori ir jiems gražu - kodėl gi ne.
Ne vienas ir ne du taip daro... smile.gif Visai įdomu.
Atsakyti
Savo vardu nepavadinčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sviecia_saule @ 2013 03 03, 14:22)
Jei tėvai nori ir jiems gražu - kodėl gi ne.

Taip ir kas vienam "nesąmonė, fantazijos neturėjimas" kitam gali turėti labai gražias ir prasmingas priežastis, kur kas gilesnes nei kad "by tik negirdėtai ar gražiai skambėtų". Apie dukrą nesusimąsčiau, bet su sūnum man gražu, kažkaip...net karališka.

O dėl tos "painiavos" - kad tik tokie rūpesčiai gyvenime būtų... irnesakyk.gif

Ir šiaip - reikia mylėt savo vardą, nepriklausomai nuo to perduosi vaikui ar ne... Kaip gi kitaip, kai brangūs žmonės mums jį su rūpesčiu rinko ir kai brangūs žmonės juo mus su meile kviečia. ;]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 20 kovo 2013 - 01:09
Tikrai taip - kai bus mergaite smile.gif
Atsakyti
Ilgai dukrytei joks vardas nelipo, tai vyras sako pavadinkim Ieva (toks mano vardas), pažiūrėjus į dukrą visai gal ir tiko tas vardas, bet man kažkaip ne schmoll.gif kažkas ne taip ir tiek. Pavadinom Saule ir nė karto nepasigailėjom wub.gif
Atsakyti