Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd.V. Mačiulaitienė

Violeta Maciulaitiene - pati nuostabiausia biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokia ji biggrin.gif
beje, dar negimdziau, o tik ruosiuosi rugseji ax.gif
bet noriu jau i kursus KGN eiti. gal kas norit drauge su manimi arba mane kartu pasiimti? wub.gif butu linksmiau ax.gif
Atsakyti
Man tai Violeta SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Visoms tik ja ir rekomenduoju. Tikrai labai konkreti ir atidi. Gimdymas tai mano buvo su nuotykiais, bet kazkaip sugebejom nepasiduot panikai. Perskaiciau, kad viena mamyte liko nusivylusi....tai net kazkaip nesmagu pasidare, bet kai pagalvoji, mes visi zmones....tie gydytojai irgi juk ne geleziniai. Dirba parom. Kai pagalvoju, jei as tiek dirbciau, tai tikrai buciau nervu kamuolys.... sad.gif , bet aisku paciam visada NORISI YPATINGESNIO PAZIUREJIMO IR DEMESIO ( O JAU PER GIMDYMA TAI NERA NET KALBOS) nestuke.gif
Atsakyti
Aš irgi gimdžiau pas šią gydytoją. Susitarę nebuvom, bet ji labai atidžiai ir sąžiningai mane prižiūrėjo. Tik ši gydytoja natūralistė, tai teko išklausyti "paskaitą" apie galimas epidūrinio nuskausminimo komplikacijas. visa kita be priekaištų. (o epidūrinį vistiek padarė) smile.gif
Atsakyti
As jau gimdziau ir galiu patarti visom visom visom gimdyti tik pas JA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tariausi is anksto ir gimdymas buvo tikrai thumbup.gif thumbup.gif Nors ir labai sunkus, bet jau pasimirso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyna @ 2005 08 04, 11:10)
Tik ši gydytoja natūralistė, tai teko išklausyti "paskaitą" apie galimas epidūrinio nuskausminimo komplikacijas. visa kita be priekaištų. (o epidūrinį vistiek padarė) smile.gif

Bet koks gydytojas privalo su jomis supažindinti. mirksiukas.gif Ypač tas, kuris atneša pasirašyti popierius - ten viskas labai išsamiai aprašyta būna - idomu tik kiek skaitančių laugh.gif
O gyd.V.Mačiulaitienė dabar lyg ir skyriaus vedėjo pavaduotoja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 08 rugsėjo 2005 - 18:36
Aš irgi esu gimdžiusi pas V. Mačiulaitienę, man tai ji irgi pasirodė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , bet idomu ar ji dar dirba KGN, nes nieko pastaruoju metu apie ją girdėti neteko. Antro vaiko irgi norėčiau susilaukti būtent pas ją, na dar Banga Kulikauskaitė man irgi gerą įspūdį paliko (pas ją lankiausi po gimdymo, nes buvo iškilę problemų). Ir apskritai man tik geri prisiminimai iš KGN Akušerinio skyriaus.
Atsakyti
o man irgi tik silciausi prisiminimai apie sia gydytoja. Pas ja lankiausi ir gimdziau. Gimdymas buvo komplikuotas, dare cezari ji pati, dar viena gydytoja (nepamenu pavardes) jai asistavo. del gimdymo tariausi, taciau konkrecios pinigeliu sumos ne.
Antraji vaikeli planuoju tikrai tik pas ja "pasitikti"...

smile.gif
Atsakyti
Visus 9 mėnesius lankiausi pas šia gydytoja, taigi su ja ir gimdžiau.Galiu pasakyti tai viena fainiausiu gydytojų, kuriuos man teko sutikti savo gyvenime.Ja galima pasitikėti. Nežinau kodėl, bet kai pas ja apsilankydavau, ar pakalbėdavau telefonu visos tuo metu kamavusios baimės ar nerimas kaip mat išnykdavo. Jei dar karta tektu gimdyti rinksčiaus tik šia gydytoją, nes ji thumbup.gif . Tai toks žmogus, kurio nesinori pamiršti! ! ! ! ! ! ! !
Atsakyti
QUOTE(sigiukas @ 2006 10 05, 12:38)
Visus 9 mėnesius lankiausi pas šia gydytoja, taigi su ja ir gimdžiau.Galiu pasakyti tai viena fainiausiu gydytojų, kuriuos man teko sutikti savo gyvenime.Ja galima pasitikėti. Nežinau kodėl, bet kai pas ja apsilankydavau, ar pakalbėdavau telefonu visos tuo metu kamavusios baimės ar nerimas kaip mat išnykdavo. Jei dar karta tektu gimdyti rinksčiaus tik šia gydytoją, nes ji  thumbup.gif . Tai toks žmogus, kurio nesinori pamiršti! ! ! ! ! ! ! !


100% drinks_cheers.gif

Pas ja gimdė ar ruošiasi gimdyt trys mano draugės. Joms irgi thumbup.gif.
Ypač jos profesionalumas ir žmogiškumas pasimatė, kai viena iš jų prarado vaikiuką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kanarele: 23 spalio 2006 - 22:02
Jei gimdysiu antra karta tai tik pas V. Mačiulaitienę ax.gif Kai gimdziau dalyvavao akušerė J. Minelgienė, ji irgi thumbup.gif žmogus
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2006 11 14, 23:25)
nu atsiliepkit gi kas nors. Labai reikia  4u.gif

Labukas as manau kad pirmiausiai tu jai paskambink ir susitark del priemimo o po apziuros tiesiai sviesiai paklausk kiek skolinga manau kad ji pasakys nes dabar daktaram tai normalus dalykas ir visai nebijok pamatysi kokia ji svelni ir tikra PROFESIONALE o jai kartais nepasakytu kiek tu skolinga tai orentuotis reikia i privaciu kliniku kainas jai neklystu tai pirma konsultacija 50lt as pas ja gydziausi po gimdymo SEKMES drinks_cheers.gif
Atsakyti
nežinau. Kažkokia jinai man vienos nuomonės pasirodė, o mano bėdų ir neišsprendė, tik apšaukė, kad geriu kontraceptikus ir visą kaltę jiems suvertė, net tepinėlio nepaėmė, o aš baigiu išdžiūti ir tas sausumas taip dirgina odą, kad atsiranda nedidelių žaizdų, o jai tai pasirodė normalu. Negaliu nei santykiauti ir šiaip jaučiuosi blogai. Gaila, kad dabar negaliu eiti šiom dienom pas gydytoją, o be to, tai ir nebežinau kur. Neatrandu savo žmogaus. Manau, gydytoja negali būti kategoriška, ji turi susakyti pliusus ir minusus, kad pats pacientas realiai suvoktų, kas ir kaip, o ne palaikyti idiotu, savižudžiu ir t.t.
verysad.gif
likau po apžiūros subalamutinta ir išmetusi pinigus....
Atsakyti