Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd.V. Mačiulaitienė

as ir gimdziau abu vaikus pas V.Maciulaitiene , pirma jau taip papuole kad ji tada budejo , o antra kart kaip pastojau tai tariausi. Likau labai patenkinta jos darbu tikrai thumbup.gif thumbup.gif gydytoja mane net per isegines buvo atejus apziuret nes buvo prablemos (cia su pirmu). Drasiai kreipkites tikrai liksit patenkintos
Atsakyti
pries 1.5 men. gimdziau pas gyd. Maciulaitiene. nebuvau tarusis, tiesiog papuole jos budejimas. tikrai labai faina gydytoja thumbup.gif visa gimdyma buvo salia (nes kartais buna, kad gimdai tik prie akuseres)! akusere irgi labai gera pasitaike (Simanskine). beje, akusere man paskui sake, kad man labai pasiseke, nes gyd.Maciulaitiene vienintele KGN labai graziai ir kruopsciai siuva plysimus!!!! biggrin.gif sake net ir randelio nesimatys! ir tikrai .... paskaudejo gal kokias 3-4 dienas (nu cia aisku normalu), o paskui skausmas vis mazejo, o ir rando kaip nebuta!!!! thumbup.gif po gimdymo atsidekojom tiek gydytojai, tiek akuserei (davem po 200lt.), nes tikrai labai profesionaliai atliko savo darba! o ir siaip jos labai malonios bendraujant!!! 4u.gif
Atsakyti
sveikos as ir gimdziau pas Maciulaitiene KGN pries pora menesiu tai super ,labai faina daktare!!as buvau su ja susitarusi is anksto tai del manes net nakti vaziavo nu vienu zodziu labai gera daktare!!:)
Atsakyti
sveikos as irgi 2007 01 27 - 2007 02 01 zadu gimdyti pas V. Maciulaitiene, is pradziu pasirode ne kokia pikta ir visa kita, bet kaip su vyru pasakem kad norim pas ja butent gimtydi tada lyk kazkas atsitiko pasikeite 100proc. tada isitrade kad man kvepia cezario operacija, nees mat lelius nenusileides ir gali nenusileisti nors padetis zemyn galva, laikas parodys, virkstele apsisukus 1 karta. vaziuosiu pas ja sausio vidury. nerinauju. bet kai paskaiciau mergaites jusu atsiliepimus apie sia gydytoja pasidare daug ramiau,tad jei ka turite pridurti tai netylekite, priimu info.aciu
o beje jei cerz. tai kiek reikia duoti, nu zinot kiek gyd. ir kiek sesutei.aciu net nenutuokiu kokia suma tenkitu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iloniukas27: 29 gruodžio 2006 - 21:53
Ar galima pas Maciulaitiene lankytis Krikscioniskuose GN, nors nesu nescia? Del tam tikru priezasciu negaliu eiti i Corpus Sanum klinika, kur ji dirba, nors ir esu ten prisirasius. Ar vizitai GN butu mokami?
Atsakyti
QUOTE(Klajonė @ 2007 01 15, 15:49)
Ar galima pas Maciulaitiene lankytis Krikscioniskuose GN, nors nesu nescia? Del tam tikru priezasciu negaliu eiti i Corpus Sanum klinika, kur ji dirba, nors ir esu ten prisirasius. Ar vizitai GN butu mokami?

Pasiskambink jai ir susitarsi.
Lankytis galima ir KGN. O skritumo nėra, kurioje įstaigoje į kišenę dėsi smile.gif
Atsakyti
man si gydytoja tikras auksas.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajonė @ 2007 01 15, 16:49)
Ar galima pas Maciulaitiene lankytis Krikscioniskuose GN, nors nesu nescia? Del tam tikru priezasciu negaliu eiti i Corpus Sanum klinika, kur ji dirba, nors ir esu ten prisirasius. Ar vizitai GN butu mokami?

... lankausi pas ją Kriščioniškuose gimdymo namuose, ne savo rajono poliklinikoje,susitariu telefonu dėl vizito ir einu...be abejo palieku prezento 20lt už kiekvieną atėjimą. Jei reikia tyrimų moku 10 lt( laboratorijai), nes kol ji mane apžiūri, tyrimas būna gatavas. Patinka jog išaaikina viską iki smulkmenų, kas liečia, jog kartais būna suirzusi, juk mes visi esame žmonės,pavargstame, rūpeščiai ir visokių pacientų pasitaiko... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, as taip pat pries 8 men gimdziau pas dr. V. Maciulaitiene. Ji tikrai labai gera ir savo darba ismananti daktare thumbup.gif . Kas gimdys KGN tikrai rekomenduociau pasirinkti ja smile.gif
Ji svelni, rupestinga, tiesi, kalba taip kaip yra 4u.gif
Atsakyti
mano antraji mazyli prieme si gydytoja tai man labai tai kad ji po gimdymo atejo ir papasakojo ka dare, kodel dare, kaip dare ir pan.Tik nepatiko tai kad garsiai sakydavo ka kam daryti kadangi mano gimdymas buvo sunkus kupinas streso tai tokie atsiliepimai i skambucius kad mazdaug sunkus gimdymas negaliu kalbet, arba paliepimai vezti i operacine ar ruozti vakuma ai vienu zodziu dar daug visokiu panasiu paliepimu buvo tai man sukele dar didesni stresa, bet antra vertus nemanau kad jos naudoja telepatijos draze smile.gif
Atsakyti
as pas ja visada lankiausiu. Dabar kai esu nestuke.gif ir toliau pas ja lankytis. Kol kas nestumas mazas, bet man patinka si daktare
Atsakyti
Abu savo mažylius gimdžiau prie šios gydytojos. TIK DIDŽIAUSIA PADĖKA IR GERIAUSI ATSILIEPIMAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nuostabus žmogus, puiki medikė, nuoširdi pašnekovė wub.gif
Atsakyti