Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: gyd.V. Mačiulaitienė

QUOTE(vasarė @ 2008 04 25, 21:06)
tai vat tiesiog ir įdomu, kiek už tas apžiūras šiaip?  20, 50, 100? Man lyg ir viskas tiktų pas ją, nu bet su tuo davimu, jaučiuosi labai nepatogiai, nes nežinau, pakankamai, mažai, daug (aišku šito turbūt nebūna) smile.gif)) Toks vaizdas, kad niekada neatsimena, o kitas pro duris vos ne isskestom rankom pasitinka, tai dar ir tas glumina, sakau, jauciuosi, kaip neatsiskaicius amzinai biggrin.gif


Sveika,

ji mane visada ekoskopuodavo tai sakydavo, kad uz tai oficialiai 30lt ir plius konsultacija. Kartais duodavau 50lt ir daugiau, kaip kada. Man ir nepatinka tie metodai, kai nezinai gana cia ar ne....Bet manau su dauguma Lietuvos daktaru panasiai, svarbu kad tau tiktu ir patiktu, tada ir pinigai ne veltui isleisti. Dabar esu siuose GM sarasuose kaip besilaukianti ir rekia moket tik uz kai kuriuos tyrimus, bet vis dazniau susimastau, kad reiktu ir daktarei vel kada atsidekot smile.gif
Atsakyti
apie Mačiulaitienė praktiškai vien teigiami atsiliepimai. o ir aš pas ją praktiškai kokiu 6 metus lankiausi prie nėštumą. Kol nebuvau nestuke.gif man viska tiko ir patiko, tačiau dabar kai paskaitau apie kitas mamas tai man begalė klausimų kilo: ar ji nepermažai tyrimų daro? ar reikia pasiūlyti pinigų kad isus reikiamus padarytų?
man jau 23 sav, bet tik vienakart dare kraujo bei slapimo tyrimus, kokius 4 kartus žiūrėjo echo ir vienąkart su cm matavo pilvą. Tai čia normalu? paskaitau kaip kitoms kas kart tyrimus daro ir ant kėdės apžiūri. Ai nežinau... esu pasimetusi...
Nors iš dalies gal blogumas yra tame, kad aš pas ją prisiregistravus Corpus Sanum, bet ten blogesnė aparatūra, tai ji vis sau išsirašo siuntimus į KGN. Tai gal kad vis tai ten, tai ten ateinu, tai dėl to ir susimaišo? nors šiaip gi yra nėštumo knygutė, kuriuoje viską matyti turėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Senbuve @ 2008 04 30, 08:39)
apie Mačiulaitienė praktiškai vien teigiami atsiliepimai. o ir aš pas ją praktiškai kokiu 6 metus lankiausi prie nėštumą. Kol nebuvau  nestuke.gif man viska tiko ir patiko, tačiau dabar kai paskaitau apie kitas mamas tai man begalė klausimų kilo: ar ji nepermažai tyrimų daro? ar reikia pasiūlyti pinigų kad isus reikiamus padarytų?
man jau 23 sav, bet tik vienakart dare kraujo bei slapimo tyrimus, kokius 4 kartus žiūrėjo echo ir vienąkart su cm matavo pilvą. Tai čia normalu? paskaitau kaip kitoms kas kart tyrimus daro ir ant kėdės apžiūri. Ai nežinau... esu pasimetusi...
Nors iš dalies gal blogumas yra tame, kad aš pas ją prisiregistravus Corpus Sanum, bet ten blogesnė aparatūra, tai ji vis sau išsirašo siuntimus į KGN. Tai gal kad vis tai ten, tai ten ateinu, tai dėl to ir susimaišo? nors šiaip gi yra nėštumo knygutė, kuriuoje viską matyti turėtų  g.gif


truputeli nesutikciau...lankiausi pas Maciulaitiene butent corpus sanum ir tikrai nemanau, kad ten kas blogai su aparatura, tik vat kad tyrimus nevisus ten vietoj daro, tai nelabai gerai.....kraujo ir slapimo tyrima per nestuma dare 3kartus, vienas is ju gliukozei nustatyt, pilvas pradzioj juk nedideja, kam ten ji matuoti...ant kedes tai tikrai daznai nera reikalo ziureti, tik tepineliui paimti...taip kad man atrodo viskas pas tave normaliai thumbup.gif kiek pamenu i KGN ejau tik pora kartu, viena - echoskopui, kita - streptokoko tyrimui, nes sake, kad corpus sanum ji negali jo padaryti...
Atsakyti
Man dare ši gydytoja cezari. Tikrai puiki gydytoja, bukit ramios!!!!
savo srities zinove.
Operacija buvo ne planine, viskas puikiai praejo.
sekmes, 4u.gif







QUOTE(irmaliet @ 2008 05 06, 12:13)
Kiek girdėjau, ji daro ir cezarį, jei to reikia.

Atsakyti
Na aš taip pat pas šią gydytoją lankausi.
Ir nematau tame problemų. Jei gerai jautiesi..., tai kam krūva tyrimų...?

Tiesa, dabar jau pati 35-36 savaitėje: tai paskutines savaites vis dažniau kokių nors tyrimų , matavimų ir t.t.
o šiaip iki kokios 29 sav. buvau tik vieną kartą tyrimus dariusi.

Tad nemanau, kad reikia l. nervuotis.
Žinoma, visada galima pasiklausti, ar nereikia kokių tyrimų pasidaryti...

O dėl bendravimo - na, aš nusiskundimų neturiu. Bet čia turbūt priklauso nuo kiekvienos iš mūsų, mūsų poreikių...
Nėštumo pradžioje buvo tekę ilgai laukti už durų... kol viena "kolegė" konsultaciją praėjo... vis galvojau, ir ką jos ten gali taip ilgai veikti... patikrinai, paklausei ir maniau viskas...
O dabar artėjant lemtingam įvykiui, kažkaip susitikimai tapo 'šiltesni" ir ilgesni.

Tad sėkmės. drinks_cheers.gif Apsispręsti turim kiekviena pati..
Atsakyti
man nusimato cezaris doh.gif , bet nezinau kiek pas ja kainuoja. gal kas zinot? man pasirode, kad ji naturaliste ir siulo man apverst vaika arba gimdyt uzpakaliuku blink.gif . bet jos pasiulymai nelabai geri leliuko atzvilgiu blink.gif . komplikaciju visokiu iskyla. geriau jau cezari mirksiukas.gif . kazin kaip ji ar labai priesinasi cezariams?
Atsakyti
Nėštumo metu lankiausi ir gimdžiau pas šią gydytoją. Labai maloni, viską paaiškina, nors klausimų turėjau daugybę, nuramina, nes turėjau problemų ir labai bijojau kad neišnešiosiu.
Natūralistė ji ar ne, bet man dėl smulkaus sudėjimo siūlė cezarį, bet aš užsispyriau ir laikiausi savo, kad pagimdysiu pati, nes galvutė kaip ir atitiko dubenį, bet tik vėliau sužinojau, kad man jau buvo paruošta ir operacinė (buvo atidėta kita planuota operacija), kad ektra atveju mane iškart vežtų, bet aš greitai ir lengvai pagimdžiau pati.
Atsakyti
gimdžiau pas V.Mačiulaitienę ir esu ja be galo patenkinta . ji mane visą nėštumą prižiūrėjo . tyrimų daug nedarė , nes jaučiausi gerai . bet jeigu tik koks klausimas kildavo man - iš karto atsakydavo ,viską paaiškindavo , net be beilės priimdavo jei kartais koks neaiškus skausmas užeidavo . Visuomet atsiliepdavo kai skambindavau , net jei tuo metu ilsėdavosi . Per gimdymą man labai padėjo . Buvo komplikacijų, tai labai staigiai reagavo į viską ir neleido niekam blogam įvykti . po gimdymo praėjus porai savaičių pajutau skausmus , jai paskambinau pasikonsultuoti . tai ji liepė greičiau į KGN akušerinį važiuoti . Nors pati buvo po budėjimo , bet atvažiavo manęs apžiūrėti iš namų, parūpino didesnę palatą . Skambindavo paklausti kaip jaučiuosi ,ar sveikstu .
Jei išpuls laimė gimdyti antrą kartą tikrai pas ją grįšiu 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As lankausi pas V.Maciulaitiene ir galiu drasiai pasakyti kad ne pinigai jai yra svarbiausia .turi duodi,neturi neduodi,tai kiekvieno is musu reikalas.o as pati isitikinau kad ne pinigai jai svarbiausia:padaviau jai DOVANELE o ji kita diena neatsimine is kurios as poliklinikos.taigi manau kad vertina zmogu ne pagal pinigus.kai man buvo blogai operatyviai suderino man siuntina ir susiskambino su ginekologiniu skyriumi kad ten manes lauktu.mano siuntimo dar nebuvo o manes ten jau lauke.tikrai daktare verta pagyrimo ir geru zodziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2008 08 03, 15:14)
neseniai viena pažįstama ėjo į KGN ir išsiaiškinom, kaip atrodo V. Mačiulaitienė. Nu sako ir pikto veido motera.... doh.gif
Tą aš ir pastebėjau. Labai atsirenka žmones ir šypsosi matyt pagal kupiūros dydį  lotuliukas.gif

blink.gif malonesnės gydytojos nesu mačiusi wub.gif Pikto veido? Na nebent mes tuos piktus ir malonius žmones skirtingai įsivaizduojame g.gif LABAI GERA, MALONI IR TIKRAI NEPIKTA GYDYTOJA thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2008 08 03, 14:14)
neseniai viena pažįstama ėjo į KGN ir išsiaiškinom, kaip atrodo V. Mačiulaitienė. Nu sako ir pikto veido motera.... doh.gif
Tą aš ir pastebėjau. Labai atsirenka žmones ir šypsosi matyt pagal kupiūros dydį  lotuliukas.gif


Man atrodo, kad sumaišėt su Toleikiene. Va ta tai šypsosi pagal kupiūros dydį ir labai jau pikto veido. O kad Mačiulaitienė atsirinkinėtų žmones, nepastebėjau, lankiausi pas ją nuo pirmo nėštumo mėnesio, nei karo nedaviau pinigų, tik už gimdymą, bet ir tai susitariau paskutinį mėnesį, bet visada viską maloniai išaiškindavo, prižiūrėjo
Atsakyti
QUOTE(Tija @ 2008 08 10, 23:14)
Man atrodo, kad sumaišėt su Toleikiene. Va ta tai šypsosi pagal kupiūros dydį ir labai jau pikto veido. O kad Mačiulaitienė atsirinkinėtų žmones, nepastebėjau, lankiausi pas ją nuo pirmo nėštumo mėnesio, nei karo nedaviau pinigų, tik už gimdymą, bet ir tai susitariau paskutinį mėnesį, bet visada viską maloniai išaiškindavo, prižiūrėjo



QUOTE(austeja001 @ 2008 08 11, 09:04)
Kažkodėl ir aš taip pagalvojau  ax.gif Nors man ir pastaroji buvo labai maloni  blush2.gif

tikrai nesumaišiau. Ir pasilieku prie savo nuomonės, kad Mačiulaitienė - kategoriška, vieno kirpimo nuomonės gydytoja, Labai džiaugiuosi, kad radau kitą, sau artimą žmogų... thumbup.gif
Atsakyti