Įkraunama...
Įkraunama...

Savęs pažinimas

O aš manau, kad nėra ko nuo vaikų slapstytis, reikia elgtis naturaliai, manąjai 2 metukai bet ji jau nebereguoja i nuoga mama ar teti , aisku mes nuogi po butą pastoviai nevaikštom bet pasitaiko ir tikrai nesislapstom ji puikiausiai zino kur yra jos papukai, putytė ir kad tėtis turi kitoki daikčiuką ax.gif (kažkaip keista tokiais žodžiais kalbėt) 4u.gif , kadangi mes nuo jos nesislapstom ji ir nereguoja kažkaip bigsmile.gif su dideliu susidomejimu. manau kai tėvai slapstosi paskui tie vaikuciai kaip laukinai pirštais pradeda badyti kai ką nors panašaus pamato, nesupranta, juokiasi. Manau kad vaikai nuo kurių tėvai nesislapsto daug natūraliau reguoja i apsinuoginusį vaiką ar suaugusį smile.gif Ir tikiu, kad vėliau užauga daug mažiau kompleksuoti, bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif kiekvieno tėvo reikalas kaip aukleti savo vaikus rolleyes.gif
Atsakyti
Maniškis taip pat pradėjo tyrinėti savo daikčiuką, pasičiupinėja ir juokiasi, tarsi kokį juokingą daiktą atradęs lotuliukas.gif
Aš pasakau, kad tai pimpaliukas, ir kad pro jį sisiuką daro Taigi turi vaikas tai suprasti
Atsakyti
Musiske taip pat jei be triusikeliu paliekama ima ciupineti savo putyte,taciau neimu i galva arba aprengiu kad nelandytu,arba demesi kitur nukreipiu rolleyes.gif
Atsakyti
musiskis ir ciupineja savo pimpi, kai sedi ant puoduko. tai as jam sakau, nemaisyk pimpiui sysiu daryt. tai visada paleidzia. o siaip tai nera problema.
user posted image
user posted image
Atsakyti
musiske tai viska parodo ka prasai ,tik ne visus tuos pavadinimus istaria..koja ranka dante,pute ,papas lotuliukas.gif .likusiu neikanda dar
Atsakyti
QUOTE(Iva @ 2004 01 09, 20:23)
na ir mes panasiai sprendem sita problema, t.y niekaip nes ne problema wink.gif

smile.gif
Atsakyti
ciupineja,tyrineja savaji pimpaliuka biggrin.gif viskas normalu smile.gif
Atsakyti
Mano sūnelis intensyviai domėjosi savo "peliuku", kai buvo 2. 1 mėn. Tai tęsėsi maždaug 2 mėn. : kai tik atsisėda ant puoduko, tai tuoj ir tyrinėja. ax.gif Nieko nedraudžiau, nebent pamačius, kad jis labai stipriai tampo, paaiškindavau, kad taip daryti negalima, nes jam pradės skaudėti. Tai šiuo metu tik laikas nuo laiko tai jį sudomina, nes dabar perėjom prie kitos vietos - tik ant puoduko, tai tuoj pasikelia maikutę ir čiupinėja savo krūtinę blink.gif g.gif. Žūrėjau, ar neišbertas, klausiau ar niežti, skauda, atsakymas - ne. Tai dabar tik stebiu ir laukiu, kas toliau bus- ar savaime vėl viskas praeis, ar jau reikės ką nors daryti g.gif
Atsakyti
visi vaikai praeina si etapa,visi pasiciupineja,patyrineja,kas ten pas juos yra ar ko nera,nereikia is to daryti kazkokios problemos.ateis laikas ir ju tai nebedomins,o jei labai drausim tai vaikuciai tada specialiai daro tai kas negalima.paaiskinkim kas tai yra.
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2009 07 22, 13:26)
visi vaikai praeina si etapa,visi pasiciupineja,patyrineja,kas ten pas juos yra ar ko nera,nereikia is to daryti kazkokios problemos.ateis laikas ir ju tai nebedomins,o jei labai drausim tai vaikuciai tada specialiai daro tai kas negalima.paaiskinkim kas tai yra.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na ir musu pupa pradejo save tyrineti smile.gif ...as tai elgiuosi taip kaip daugelis mamyciu nekreipiu demesio bandau kazkuo kitu ja uzimti, bet va mano mama netytcia nugirdau kaip bare...tai labai del to susipykom verysad.gif , zinoma labai nesmagu nejaugi taip sunku mociutei suprasti, kad tai naturalu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(redukee @ 2009 07 22, 14:26)
visi vaikai praeina si etapa,visi pasiciupineja,patyrineja,kas ten pas juos yra ar ko nera,nereikia is to daryti kazkokios problemos.ateis laikas ir ju tai nebedomins,o jei labai drausim tai vaikuciai tada specialiai daro tai kas negalima.paaiskinkim kas tai yra.


100% drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti