Įkraunama...
Įkraunama...

Savęs pažinimas

Mano 2m. mergaitei irgi idomu kas ten pas ja ir pas mama ar tete yra bigsmile.gif , bet stengiames labai ramiai i tai reaguoti, nu buna pasiciupineja ir nieko baisaus, nedaro juk to labai daznai, tikrai suprantu, kad vaikui viskas idomu ir kunas taip pat, svarbu nukreipt po to demesi graziai kur kitur, kad per ilgai neuzsiciupinetu biggrin.gif , o tai gali kokiu nesvarumu patekt, po to bus popa. unsure.gif
Atsakyti
Musu vaika irgi neisimtis, apsiziurineja, apsiciupineja.Blogiausia kai randa kazka jai labai idomaus ir visa diena negali ranku atitraukti, pvz.nuo bambos.Net paraudus ir apdraskyta po dienos buvo, tai stengiames neleisti per daug ciupinetis.Vaikui visas kunas idomus ax.gif
Atsakyti
Mum irgi neseniai prasidejo sis etapas, nedraudziu, bet visada stengiuosi nukreipt demesi.
Atsakyti
Mano vaikis irgi kurį laiką labai tampė savo varpą, dabar jau mažiau. Bet atrado kitą dalyką, pirštai užpakalyje doh.gif Nors vaikšto be sauskelnių, bet visad su apatinėm kelnaitėm, karts nuo karto užmatau vis tiek užpakaliuke ranką sukištą. Pati savo iniciatyva dariau turimą nuo kirminų, bet nieko nerado.O vaikui jau 2m. ir 5 mėn. g.gif Stengiuosi irgi per daug neakcentuoti, sakau ko ieškai ten? Sakom, kad pirščiukai smirdės, pauosto net doh.gif Bet vis tiek nemalonu net žiūrėti, kai taip krapštinėjasi.
Atsakyti
Mano vaikis ausis atrado lotuliukas.gif
tai nepaleidžia dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis tai visai neseniai savo pimpaliuka atrado. Kas vakara isrengiam ji, vedam praust, tai kazkada pasisodinau ant keliu, tas taip i apacia pasiziurejo, ir su tokiu isgasciu-nuostaba: "KAS SIA???" tai taip juokinga buvo. Ir taip koki desimt kartu, jis klausia, as atsakau. Ir dabar jau beveik kas vakara tas pats ziurejimas pasilenkus ir klausinejimas, kas cia lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Mano vaikis irgi tyrinėja save vis dažniau smile.gif
Atsakyti
bahuriukas masturbuojas.Mes su juo siaip sutariame puikiai,pasipasakojA,AS JAm netik motina bet ir drauge...pareina jis viena syki is mokyklos ir sako man:mama ar tiesa,kad jeigu as daznai masturbuosiuosi galiu pradet nebelaikyt sysalo

tai net nezinojau ka atsakyt. g.gif
Ar cia tiesa kad nuo dazno to darymo susilpneja pusle? g.gif
Atsakyti
Pas mus irgi tas pats, kaip ir pas daugeli kai tik pampersa keiciu tai ir ciupinejam. Bet as nekreipiu demesio smile.gif
Atsakyti
Maniske kartais taip sugriebia save uz tos vieteles, kad net baisu ziuret, arba suima pirstukais ir tempia, rodos net skaudet turetu. O dabar dienomis stengiuosi be sauskelniu laikyti, tai ypac daznai rankos keliauja i triusikelius... doh.gif
Tikiuos tai tesis jau nebeilgai.
Atsakyti

Nezinau ka daryti doh.gif mano suneliui jau po savaites metukai.Pries 1,5 men. jis atsisake tutes ir is kart kazkaip pradejo imt zaisla ir spausti sau tarp kojyciu.ir kuo toliau tuo dazniau tai daro bet tik kai su pampersu buna.Paskutiniu metu zaidzia zaidzia paima atsigula ir su rankytem spaudzia toj vietoj kur jo pimpaliukas ir stena kartais net raudonas visas ir sukaites buna.man labai nemalonu i tai ziuret. taip pat kai miego nori jis taip daro. stengiuos atkreipt jo demesi, pavyksta porai miuciu bet as visa diena negaliu paskui ji vaiksciot reikia juk ir apsitvarkyti ir valgyt padaryti.Be pamperso visa diena jo laikyt negaliu maksimum valanda nes jis labai nemegsta kai ji perrengineju jis labai klykia tai nesinori vaiko nervint.Gal cia nieko baisaus , bet man tai labai nepatinka ir nemalonu ziureti. dar zadu keliom dienom mamai palikti tai nelabai man smagu bus kai jis prie tevu taip prades daryti blush2.gif Man tai ka jis daro nepanasu i saves pazinima schmoll.gif O jus kaip MAMYTES manot ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seimynele :): 08 liepos 2010 - 13:25