Įkraunama...
Įkraunama...

••●Žalia korta●••

Aciu labai smile.gif Kol kas viskas buvo ganetinai paprasta, bet ka gali zinot gal ir prisireiks siemet pagalbos aciu tau labai.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2008 01 23, 00:31)
Aciu labai smile.gif Kol kas viskas buvo ganetinai paprasta, bet ka gali zinot gal ir prisireiks siemet pagalbos aciu tau labai.


Tai juk visada esme lieka ta pati - duomenu apie save pildymas. wink.gif Svarbiausia nepapult i visas tas firmeles, kur siulo garantuota laimejima ir siulo pavasari pildyt anketas doh.gif Nu juk loterija kazkada rudeni (spali ar lapkriti) prasideda ir gruodzio pradzioj baigiasi, tai koks tas pildymas visus metus doh.gif
Atsakyti
O kam nors buvo taip, kad pirmą laišką gavot, o antro ne, ar čia tik man vienai taip nepasisekė verysad.gif
Pirmą laišką gavau pernai gegužės mėn. ,o antro taip ir negavau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lela @ 2008 01 24, 19:57)
O kam nors buvo taip, kad pirmą laišką gavot, o antro ne, ar čia tik man vienai taip nepasisekė verysad.gif
Pirmą laišką gavau pernai gegužės mėn. ,o antro taip ir negavau. g.gif


Kreipkites i Kentucky - gal tiesiog kazkur pasimete antras laiskas. O zalias kortas isduoda (DV-2008) tik iki rugsejo (bet gali ir anksciau nustatytas skaicius baigtis), todel paskubekit.
Atsakyti
QUOTE(Lela @ 2008 01 24, 18:57)
O kam nors buvo taip, kad pirmą laišką gavot, o antro ne, ar čia tik man vienai taip nepasisekė verysad.gif
Pirmą laišką gavau pernai gegužės mėn. ,o antro taip ir negavau. g.gif


mes antro laisko irgi nesulaukem, tai vienos forumieties buvom apsviesti kad reikia rasyti ar skambinti i Kentucky...Reikia klausti kada ateis eile jusu Case numeriui, mes uzklausem el.pastu, tai atsakyma gavom kita diena. Antra laiska gavom apie gruodzio 15 d., o interviu buvo paskirta sausio 15 d., bet kadangi rasem laiska anksciau, tai apie interviu data zinojom jau lapkricio gale.

Ir dar...Varsuvos USA ambasados puslapy yra sarasas kada kas i pokalbi kvieciamas, reikia tik zinoti savo Case Nr. Musu Nr. 13 tukst....kazkelintas ten, tai mus kviete sausio 15d. Kelintas jusu Case Nr?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sim-a: 27 sausio 2008 - 11:19
Norėjau paklausti. Ar lenkijoje už vizas reikia mokėti visai šeimai, ar tik tam kuriuo vardu laimejo. Ir dar pildant dokumentuis ar butinai versti vertimo biure, ar galima ir patiems.? Ar nereikia kad atitiktu kokiems tai reikalavimams? Ačiū smile.gif
Atsakyti
[
Ir dar...Varsuvos USA ambasados puslapy yra sarasas kada kas i pokalbi kvieciamas, reikia tik zinoti savo Case Nr. Musu Nr. 13 tukst....kazkelintas ten, tai mus kviete sausio 15d. Kelintas jusu Case Nr?
[/quote]
jau parašiau užklausimą į Kentucky , atrašė ir paprašė parašyt pilną vardą , Case nr ir gimimo datą, tai parašiau ir dabar laukiu kas toliau.
O mano Case nr 2008EU00021463
O kaip jums Varšuvoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lela: 29 sausio 2008 - 20:17
QUOTE(Fordanė @ 2008 01 28, 15:04)
Norėjau paklausti. Ar lenkijoje už vizas reikia mokėti visai šeimai,  ar tik tam kuriuo vardu  laimejo.  Ir dar pildant dokumentuis ar butinai versti vertimo biure, ar galima ir patiems.? Ar nereikia kad atitiktu kokiems tai reikalavimams? Ačiū  smile.gif



kas i JAV nori vaziuoti, tas ir vizas turi gaut, o jos kainuoja - elementaru... Verst gali ir pats, bet jei bus neteisinga info vertimuose gali visus pramesti...
Atsakyti
QUOTE(Fordanė @ 2008 01 28, 22:04)
Norėjau paklausti. Ar lenkijoje už vizas reikia mokėti visai šeimai,  ar tik tam kuriuo vardu  laimejo.  Ir dar pildant dokumentuis ar butinai versti vertimo biure, ar galima ir patiems.? Ar nereikia kad atitiktu kokiems tai reikalavimams? Ačiū  smile.gif


Moket reikia uz kiekviena asmeni po 755$ (iskaitant ir vaikus). Seniau buvo apie 400$ laimetojui plius po 100$ uz kitus seimos narius, bet dabar pasikeitus tvarka.

QUOTE(Lela @ 2008 01 29, 21:16)
O mano Case nr 2008EU00021463
O kaip jums Varšuvoj?


Net nezinau,ar nuo case number priklauso pokalbio data. Aisku priklauso kazkiek, bet realiai ta grupe ismaiso, tai neina is eiles case number. Mes EU8 buvom.
Atsakyti
labas vakaras. smile.gif turiu ash maza klausimeli:) ash esu dabar amerikoj. tai sakykim ash laimesiu zalia korta...ar man reikes vaziuot i lenkija del interviu, ar chia vietoje amerikoje galima bus eit:)
Atsakyti
QUOTE(dvyne2 @ 2008 01 31, 11:02)
labas vakaras. smile.gif turiu ash maza klausimeli:) ash esu dabar amerikoj. tai sakykim ash laimesiu zalia korta...ar man reikes vaziuot i lenkija del interviu, ar chia vietoje amerikoje galima bus eit:)


Laimint bunant Amerikoj nereikia niekur vaziuot - vietoj susitvarkysit (ir dar turbut greiciau). Gavus laiska viskas jame buna parasyta kur kas ir kaip. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dvyne2 @ 2008 01 31, 04:02)
labas vakaras. smile.gif turiu ash maza klausimeli:) ash esu dabar amerikoj. tai sakykim ash laimesiu zalia korta...ar man reikes vaziuot i lenkija del interviu, ar chia vietoje amerikoje galima bus eit:)

gali tvarkytis cia,bet jei esi nelegaliai ,tai ir zalios kortos laimejimas popieriu nepades gauti schmoll.gif ,nebe tie laikai 4u.gif
Atsakyti