Įkraunama...
Įkraunama...

••●Žalia korta●••

QUOTE(ArijaM @ 2008 05 01, 22:38)
As sulaukiau, siandien atplesiau  bigsmile.gif Negalejau patiket, bet dabar laukia kiti etapai.... Pirmas vokas pasirodo dar nera laimejimas, bet jau sis tas  mirksiukas.gif
dabar ieskausi su draugu kuo daugiau info informacijos.


Sveiki,o kiek metu loset ir laimejot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 05 03, 01:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
baikit sposus,su tom firmom,cia eiline"durneliu paieskos" agentura doh.gif  kaip gali pildyti jei niekas nevyksta g.gif ,ka jie sau i sasiuvini duomensi susirenka ir prizada ,kad issius duomenis kai prasides viskas ,o jus prasom tik pinigelius moketi doh.gif  g.gif  g.gif  NEJUOKAUKIT 4u.gif

Aš tai ir turėjau omeny, jei nesupratot.
Jei neturi interneto ir nemoki mygtuko paspaust- kreipkis į visokio plauko agentus, kurie dar ir lėktuvo bilietą žada laimėjimo atveju. Pačio žmogaus reikalas, ar tikėt tokiais, ar savarankiškai ir garantuotai pildyt anketą per tam skirtą puslapį ir tam skirtu laiku.
Tad prašom nekoliot.

Aišku, kitas reikalas tada, kai žmogus išvis nežino, kad loterija yra nemokama. Ir tik ribotą laiką vyksta. Tokiais ir naudojasi "agentūros".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 03 gegužės 2008 - 09:40
QUOTE(Noškė @ 2008 05 03, 09:25)
Sveiki,o kiek metu loset ir laimejot? bigsmile.gif

Nu kokie 4 metai tikrai biggrin.gif Pati nei karto nepildziau, vis draugas uz save ir mane, tai kiek atsimenu, tai jis seniai jau pirmaji pilde biggrin.gif
O man idomu, cia taip daug tauskiama ne i tema, o info is tiesu truksta, kas liecia doku tvarkymasis ir panasiai. As tai vis dar nesupratau, kada galima susituokti, kad dar butu sansu abiem gauti ZK? Ar tai turime padaryti iki antros paraiskos isiuntimo? ar iki pokalbio pas consula pakvietimo??? g.gif
Jeigu abu gautume ZK, tai butu galima rimciau svarstyti apie USA, viena tai ten kojos nekelsiu schmoll.gif lotuliukas.gif Nors kas cia zino..... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ArijaM: 03 gegužės 2008 - 21:30
QUOTE(ArijaM @ 2008 05 03, 22:29)
Nu kokie 4 metai tikrai  biggrin.gif Pati nei karto nepildziau, vis draugas uz save ir mane, tai kiek atsimenu, tai jis seniai jau pirmaji pilde biggrin.gif
O man idomu, cia taip daug tauskiama ne i tema, o info is tiesu truksta, kas liecia doku tvarkymasis ir panasiai. As tai vis dar nesupratau, kada galima susituokti, kad dar butu sansu abiem gauti ZK? Ar tai turime padaryti iki antros paraiskos isiuntimo? ar iki pokalbio pas consula pakvietimo??? g.gif
Jeigu abu gautume ZK, tai butu galima rimciau svarstyti apie USA, viena tai ten kojos nekelsiu schmoll.gif  lotuliukas.gif Nors kas cia zino..... smile.gif

Gaila, kad laimejus gali tekti ir nepasinaudoti. Juk tiek daug norinciu isvaziuoti. O laimi tie, kurie abejoja.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 04, 09:06)
Gaila, kad laimejus gali tekti ir nepasinaudoti. Juk tiek daug norinciu isvaziuoti. O laimi tie, kurie abejoja.

Man irgi skaudu skaityt, kad laimi tie, kurie dar rimtai neplanuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 04 gegužės 2008 - 13:30
QUOTE(himalaia @ 2008 05 04, 14:26)
Man irgi skaudu skaityt, kad laimi tie, kurie dar rimtai neplanuoja...

vat tame ir visa esme. Is viso kam pradeti losti jeigu nezadi nieko daryti.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 04, 03:06)
Gaila, kad laimejus gali tekti ir nepasinaudoti. Juk tiek daug norinciu isvaziuoti. O laimi tie, kurie abejoja.

QUOTE(himalaia @ 2008 05 04, 07:26)
Man irgi skaudu skaityt, kad laimi tie, kurie dar rimtai neplanuoja...

As tai nesuprantu ko cia jus stebites ar galit kazko,juk tai loterija,kaip gali planuoti kazka ja zaisdamas g.gif juk jokiu garantiju nera. As ir planuoju kai islosiu milijona is darbo iseiti biggrin.gif ,na sorry ,kad taip sorkastiskai as cia nu bet ir jus su savo dejonem truputi i pievas nueinat 4u.gif

Arija M jaigu dabar susituoktumet(uztenka civilines juk)manu, kad abu gausit ZK,cia aisku jei tarp jusu viskas rimtai.Tuo paciu jei jau gyvenate kartu ir mokate abu uz viska tai ir butu kaip irodymas, kad nebegot tuoktis tik del to kad korta tu gavai,o jau planavot rolleyes.gif tik sis ivikis reikalus pagreitino biggrin.gif (zinoma reikes isklotiniu irodanciu siuos dalykus).Kaip ten bebutu sekmes priimant jums (tau ) teisinga sprendima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 05 04, 16:28)
As tai nesuprantu ko cia jus stebites ar galit kazko,juk tai loterija,kaip gali planuoti kazka ja zaisdamas g.gif juk jokiu garantiju nera. As ir planuoju kai islosiu milijona is darbo iseiti biggrin.gif ,na sorry ,kad taip sorkastiskai as cia nu bet ir jus su savo dejonem truputi i pievas nueinat 4u.gif

Niekas nesistebi ir negaili. Bent jau as. Mes tik diskutuojame.
Atsakyti
Esmė ta, kad žmonės, pildantys tik tam, kad išbandytų laimę, o laimėję neišvažiavę, apriboja šansą tikrai norintiems ir pasiruošusiems išvažiuoti. Ir taip loterija netenka priasmės. Aš čia grynai iš savo varpinės šneku, gal tai galima ir pavydu laikyti, kad kitam pasiseka smile.gif Bet aš nepiktybiškai, tik diskutuoju.
Nors žinoma, tam loterija ir yra, kad vieniems pasisektų, kitiems- ne, juk visi turi teisę lošti, kad ir koks jų nusiteikimas būtų iš tikrųjų išvažiuoti.

O laimėjus žalią kortą ir iškart susituokus, tikrai ir antra pusė gali gauti žk. Tik svarbu, ar prieš tai santykiai rimti buvo, o ne iš oro nukabinti.
Laimėjusi mergina rašė, kad su draugu jau ketvirti ar kelinti metai pildo anketas, reiškias, jau seniai draugauja, tai jei susituoktų, tai tikrai neatrodytų kaip apgavystė ir žmonės galėtų teisėtai išvažiuoti kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 04 gegužės 2008 - 18:04
QUOTE(himalaia @ 2008 05 04, 18:58)
Esmė ta, kad žmonės, pildantys tik tam, kad išbandytų laimę, o laimėję neišvažiavę, apriboja šansą tikrai norintiems ir pasiruošusiems išvažiuoti. Ir taip loterija netenka priasmės. Aš čia grynai iš savo varpinės šneku, gal tai galima ir pavydu laikyti, kad kitam pasiseka smile.gif Bet aš nepiktybiškai, tik diskutuoju.
Nors žinoma, tam loterija ir yra, kad vieniems pasisektų, kitiems- ne, juk visi turi teisę lošti, kad ir koks  jų nusiteikimas būtų iš tikrųjų išvažiuoti.

O laimėjus žalią kortą ir iškart susituokus, tikrai ir antra pusė gali gauti žk. Tik svarbu, ar prieš tai santykiai rimti buvo, o ne iš oro nukabinti.
Laimėjusi mergina rašė, kad su draugu jau ketvirti ar kelinti metai pildo anketas, reiškias, jau seniai draugauja, tai jei susituoktų, tai tikrai neatrodytų kaip apgavystė ir žmonės galėtų teisėtai išvažiuoti kartu.

Na bent jau tau nera tokio didelio reikalo pavydeti, juk pati viza turi. Ir gali kada nori nuvaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 05 04, 19:37)
Na bent jau tau nera tokio didelio reikalo pavydeti, juk pati viza turi. Ir gali kada nori nuvaziuoti.

Turistinė viza dar nieko nereiškia... Beveik kiek vienas gali gaut dabar ją.
Na, bet koks jau skirtumas. Visi turi teisę lošt ir išlošt, o tada jau galvot, ar pasinaudot proga, ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 04 gegužės 2008 - 20:57
daug kas aplink sneka jog islosia jas tik zmogiukai turintys paklausias profesijas g.gif kaip manote-tiesa?
Atsakyti