Įkraunama...
Įkraunama...

Geriau nei tikėjausi -lengvas gimdymas

Nu matyt mano gydytoja nieko neišmano tada biggrin.gif
Atsakyti
Mane visi irgi gąsdina, sako kaip baisu, kaip skauda, kaip blogai, negerai..
Bet neimu aš į galvą, juk iškenčiamas tas skausmas ir tie nemalonumai praeina.
Jei taip blogai būtų visoms, ar visos neiškęstų, tai jau senai niekas nebegimdytų..
Gal dėl to, jog be proto laukiu savo mažylio nebijau kažkaip to skausmo ir visų tų nemalonybių.. wub.gif Aišku, tik širdis nerami dėl to, jog viskas būtų tvarkoj, kad būtume sveiki ir aš ir mažylis.
Mano mama gimdė ir mane lengvai ir mano sesutę, norėčiau ir aš taip greitai ir lengvai pagimdyti, kad pasisektų kaip ir jai, bet koks likimas, toks. Kaip duos Dievas, taip bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neriliene: 03 gruodžio 2012 - 20:24
QUOTE(Neriliene @ 2012 12 03, 20:23)
Mane visi irgi gąsdina, sako kaip baisu, kaip skauda, kaip blogai, negerai..
Bet neimu aš į galvą, juk iškenčiamas tas skausmas ir tie nemalonumai praeina.
Jei taip blogai būtų visoms, ar visos neiškęstų, tai jau senai niekas nebegimdytų..
Gal dėl to, jog be proto laukiu savo mažylio nebijau kažkaip to skausmo ir visų tų nemalonybių..  wub.gif  Aišku, tik širdis nerami dėl to, jog viskas būtų tvarkoj, kad būtume sveiki ir aš ir mažylis.
Mano mama gimdė ir mane lengvai ir mano sesutę, norėčiau ir aš taip greitai ir lengvai pagimdyti, kad pasisektų kaip ir jai, bet koks likimas, toks. Kaip duos Dievas, taip bus  ax.gif


Ir šaunuolė, kad neimi į galvą visų gąsdinimų 4u.gif Reikia kuo mažiau klausytis visų blogųjų atsiliepimų, kreipti dėmesį tik į geruosius, ir tada viskas bus gerai, pamatysi mirksiukas.gif
O man iš viso buvo gerai - sąrėmius pramiegojau hihihi.gif (taip taip - apie vidurnaktį pabudau, kažkas jautėsi, bet nesmarkiai, tai nuėjau miegot toliau). Ryte nuvažiavom į ligoninę, apžiūrėjo - pilnas atsidarymas, ant stalo, ir nespėjusi dorai susigaudyti, kass čia bus, jau turėjau savo lelių... wub.gif
Atsakyti
Tai Jūs išvis labai laiminga thumbup.gif Vaaauu
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2012 12 05, 14:41)
Ir šaunuolė, kad neimi į galvą visų gąsdinimų 4u.gif Reikia kuo mažiau klausytis visų blogųjų atsiliepimų, kreipti dėmesį tik į geruosius, ir tada viskas bus gerai, pamatysi  mirksiukas.gif
O man iš viso buvo gerai - sąrėmius pramiegojau hihihi.gif (taip taip - apie vidurnaktį pabudau, kažkas jautėsi, bet nesmarkiai, tai nuėjau miegot toliau). Ryte nuvažiavom į ligoninę, apžiūrėjo - pilnas atsidarymas, ant stalo, ir nespėjusi dorai susigaudyti, kass čia bus, jau turėjau savo lelių...  wub.gif


Va čia tai geras biggrin.gif ir aš taip darysiu - nuvažiuoju, pasiimu dukrikę "iš kopūstų" ir namo lotuliukas.gif

na aš kažkaip specialiai nenusiteikinėju, bet kol kas su gerom emocijom laukiu gimdymo dienos. Man tokia šventė atrodo. Visi sako kad labai labai skauda, nu bet kaip man dabar isivaizduot kiek yra tas labai? g.gif Tai kažkaip galvoju, kad ir kaip blogai bus - iškesiu kaipnors. Man tik kažkaip labai norisi su šypsena nuvažiuot, kad būtų kas šalia palinksmina, prajuokina - tada ir skausmą lengviau iškęst - juk juokas gamina kažkokį ten hormoną, kuris skausmą mažina ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 12 14, 15:50)
Va čia tai geras biggrin.gif ir aš taip darysiu - nuvažiuoju, pasiimu dukrikę "iš kopūstų" ir namo lotuliukas.gif

na aš kažkaip specialiai nenusiteikinėju, bet kol kas su gerom emocijom laukiu gimdymo dienos. Man tokia šventė atrodo. Visi sako kad labai labai skauda, nu bet kaip man dabar isivaizduot kiek yra tas labai? g.gif Tai kažkaip galvoju, kad ir kaip blogai bus - iškesiu kaipnors. Man tik kažkaip labai norisi su šypsena nuvažiuot, kad būtų kas šalia palinksmina, prajuokina - tada ir skausmą lengviau iškęst - juk juokas gamina kažkokį ten hormoną, kuris skausmą mažina ane? mirksiukas.gif


Papildyta:
as trecia pagimdziau lengvai laukiau didziuju skausmu taip ir nesulaukiau smile.gif nusiteikimas irgi daug ka lemia
Atsakyti
QUOTE(modestute11 @ 2012 12 25, 18:31)
nusiteikimas irgi daug ka lemia


drinks_cheers.gif labai daug lemia. Antrą vaikelį gimdžiau be jokios baimės, su didžiuliu džiaugsmu ir meile, todėl dabar atrodo, kad išvis neskaudėjo, atsimenu tik kaip šypsojausi per sąrėmius smile.gif
Atsakyti
"Ei, pas tave jau beveik 7cm atsidarymas", - nuostabos kupinu veidu suriko akušeris-ginekologas, kai likus trim dienom iki termino, atvažiavau apžiūrai į KMUK. Sąrėmiai buvo tokie menki, kad gimdykloje kramčiau šokoladą ir su vyru juokelius laidžiau. Tris valandas pasigrožėjus vaizdu pro KMUK langus (veikla nepaspartėjo), buvo nutarta "nuleisti" vandenis. Tada laikrodis rodė 11.15val. Praėjus kelioms minutėms pajutau "saldumą". Tiesa, dešimties balų skalėje vertinčiau jį gal 6.

Trys skaudūs sąrėmiai, keturi stūmimai (man atrodo, tiek jų buvo lotuliukas.gif ) ir 11.58 ant mano krūtinės įsitaisė 2,94kg ir 50 cm angelas - ilgai laukta dukrutė.

Ilgus metus negalėjau pastot, todėl viso nėštumo metu save tikinau, kad už laukimą būsiu apdovanota lengvu gimdymu. Taip ir buvo.
Atsakyti



QUOTE(taram-param @ 2012 12 14, 15:50)
Va čia tai geras biggrin.gif ir aš taip darysiu - nuvažiuoju, pasiimu dukrikę "iš kopūstų" ir namo lotuliukas.gif

na aš kažkaip specialiai nenusiteikinėju, bet kol kas su gerom emocijom laukiu gimdymo dienos. Man tokia šventė atrodo. Visi sako kad labai labai skauda, nu bet kaip man dabar isivaizduot kiek yra tas labai? g.gif Tai kažkaip galvoju, kad ir kaip blogai bus - iškesiu kaipnors. Man tik kažkaip labai norisi su šypsena nuvažiuot, kad būtų kas šalia palinksmina, prajuokina - tada ir skausmą lengviau iškęst - juk juokas gamina kažkokį ten hormoną, kuris skausmą mažina ane? mirksiukas.gif


Na va, galiu pasidalinti jau dabar patirtim apie savo pirmaji gimdyma. i gimdykla atvaziavau jau su pilnai atsiverusiu gimdos kakleliu. tai mane tuoj pat ant stalo pagulde, nuleido vandenis ir gal po triju, keturiu saremiu (mazdaug 15-20 min) jau laikiau savo turteli ant ranku smile.gif siaip tai net nesupratau kas ivyko, nes ryte kai pradejo mausti pilva, pagalvojau, kad cia gal kokie paruosiamieji ar kas, nes neskaudejo o tik pamausdavo lyg pries menesines. paskui skausmas po poros valandu susitiprejo, o kai jau sedom vaziuoti pas gydytoja apsiziuret, tai jau taip nueidavo skausmas link strenu giliai. As vis laukiau kada jau tie saremiai uzeis kai norisi sokti per langa, bet taip ir nesulaukiau biggrin.gif Tai va, vaziavom pas daktare tik apsiziuret, o jinai mane greit i gimdymo namus nugabeno biggrin.gif toks vat netiketai lengvas ir greitas gimdymas buvo ax.gif

ziuriu kaip ir issipilde mano palinkejimas sau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(modestute11 @ 2012 12 25, 17:31)
nusiteikimas irgi daug ka lemia

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Su pirmu man buvo CP, su antru labai bijojau naturalaus gimdymo, bet kazkur viduje laaabai norejau pagimdyti pati. Ir ka... 13,00 prasidejo, o 15,55 as jau tureau nuostabia dukrele wub.gif .
Kazkaip visa nestuma pati sau kaliau i galva, kad viskas bus gerai ir tik gerai. Jokiu blogu minciu net neleidau artyn savo galvos. Ir ka..., o gi pasirodo saviitaiga geras dalykas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Visa nestuma pagalvojus apie gimdyma viskas baigdavosi susinervinimu arba asarom, nes siaubingai bijau skausmo, bet atejus lemiamai dienai viskas vyko labai greit, kad mintys sukosi, kaip greiciau nuvaziuot, traukit tuos dokumentus, kur mano daktaras........, kad is esmes pacia skausmo baime net pamirsau biggrin.gif
Atsakyti
Gimdymo nebijau, nežinau jaučiu ,kad nebijau, o paskaičiusi dar jūsų mamytės žinutes tai dar lengviau pasidaro. Neskaitinėju tų temų visur apie baisius gimdymus, atsiklausau žmonių kurie prisako kaip skaudės ir pan nu lai šneka.Vienintelė mano baimė laiku nulėkt į ligoninę,kad viską suprasčiau kada jau tai prasideda, o ten jau kaip Dievas duos, visos pagimdo, būna manau gyvenime ir baisiau. Kaip bus taip liko nebedaug, laukiu nesulaukiu savo dukrytės smile.gif)
Atsakyti