Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darytumet jei vaiko vardas

nu bet ir vyras verysad.gif iomu kaip si problema issisprende?
Atsakyti
na ir vyras tikras KIAULE. Bet nemanau kad reiktu keisti varda. Pasistenk negalvoti apie tai. Ji tavo dukryte megaukis kaip ji auga. O kiaules visada sulaukia atpildo. Buk stipri supermama.gif .
Atsakyti
o Tu Dieve!!! doh.gif Jos garbei?? kokia jai cia garbe.. kad jos meiluzio dukra nesioja jos varda?? siaubas!!! doh.gif

As keisciau, net nemastyciau!!!
Visi manau esam tevu paklause kodel dave si varda,ir noretusi pasakyti - nes jis buvo graziausias,ar kazkas panasaus...
o dabar? "nes tevelis turejo meiluze ir pavadino jos garbei ir dar mus paliko?"
siaubas siaubas, uzjauciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2008 03 11, 21:31)
nu bet ir vyras verysad.gif  iomu kaip si problema issisprende?

Vat man irgi smalsu be galo.Seku šitą istoriją nuo pat pradžių g.gif .Dar nieko panašaus nesu girdėjusi. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alisa1 @ 2008 04 11, 16:27)
Vat man irgi smalsu be galo.Seku šitą istoriją nuo pat pradžių  g.gif .Dar nieko panašaus nesu girdėjusi. doh.gif  doh.gif


aha idomu... cool.gif
Atsakyti
man atrodo tu per daug visa tai sureiksmini...
pasistengciau nekreipt demesio, juk tai tavo dukryte, tavo kraujas ir ja turetum mylet, kad ir koks vardas bebutu unsure.gif
na gerai, tarkim pakeisi varda, po poros metu vel kokios asocijacijos gims su tuo naujuoju vardu, ka tada? Vel keisi?.. unsure.gif
Atsakyti
blink.gif na ir kiaule doh.gif nu net nezinau ka daryciau,tikriausiai pakeisciau timkad manau man nuo to lengviau nebutu.. 4u.gif
Atsakyti
pakeisti NEGALIMA rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 04 19, 11:21)
pakeisti NEGALIMA rolleyes.gif

Tikrai ? Yra toks įstatymas ?Man tiesiog labai smalsu... g.gif
Atsakyti
nepasakysiu įstatymas ar šiaip tvarka, bet pakeisti vaiko vardo negalima, galima tik pridėti antrą, bet ir tai turi abu tėvai sutikti. dar temos pradžioj tai parašyta, bet kažkodėl visi temos autorei, kuri pusmetį prisijungus nebuvo, vis tiek 'patarinėja' keisti hihihi.gif
Atsakyti
Vajei... Negirdėtas dalykas... umn.gif Ir kokių paršų gi būna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 21 rugpjūčio 2009 - 15:13
sad.gif+2007 09 29, 13:49-->
QUOTE(kodel?sad.gif @ 2007 09 29, 13:49)
Nežinau ką man daryt... sad.gif Buvau išduota brangiausio žmogaus - vyro sad.gif Turim dukrytę, kurios vardas Akvilė. Tą vardą išrinko jis. Aš labai norėjau pavadinti dukrytę Daniele ar Gabriele, bet jis neleido kitaip  vadint - griežtai pasakė,

Pries save matai savo mergyte ir taip negalvok,susitaikyk su tuo.O tavo ex,,,,na tiesiog truksta zodziu doh.gif
Atsakyti