Įkraunama...
Įkraunama...

Bėga pienas

man pries savaite jau susinormalizavo, nebebega taip stipriai, net jokie ideklai nepadedavo, miegodavau apsivyniojus ranksluosciu,kuri ryte grezt galima buo doh.gif , o dabar tai tik stipriai pradeda begt is kitos krutines,kai antraja maitinu....
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2007 07 30, 20:58)
Ewe, aš pirkau (tiesa, prieš 5 metus) Chicco plastmasines geldeles pienui surinkti. O įdėkliukai į liemenėlę būna vienkartiniai ir skalbiami. Skalbiamų būdavo Avent firmos. Bet aš pati pasisiuvau...
Tai jei tu nori pienui surinkti, tai gal pabandyk didesnėj vaistinėj ir paaiškinti, kad ne sugerti pieną, o kad subėgtų.. smile.gif

o kaip pasisiuvai pati?kokia medžiagą naudojai? ir as norėčiau pasisiūdinti tongue.gif
Atsakyti
na jei taip stipriai bega,patarciau nusitraukineti,matyt mazylis neisvalgo kiek yra pieno.bet visaip buna kam truksta pieno,o kam per daug galetu du is karto pamaitinti.kiek is gyd zinau pataria nusitraukineti ne pietraukiu o pacioms pirstais prie kriaukles,aisku didelis vargas,ir laiko uztrunka,bet geriau nei guzukai susidaro,ir kenteti to skausmas
Atsakyti
nežadu nuraukinėti pieno schmoll.gif
Atsakyti
bet ar yra prasme rinkti ta piena su tais surinkejais.. g.gif juk tas kur kartias bega tai tik vandenelis, kuriame gausu angliavandeniu bet ne tas baltas riebus...
man ir bega pienas, bet nematau dideles problemos, visad deviu liemenele su ideklais kad sugertu piena....
Atsakyti
QUOTE(Maimouna @ 2007 07 31, 13:05)
na jei taip stipriai bega,patarciau nusitraukineti,matyt mazylis neisvalgo kiek yra pieno.


Na jau na jau cool.gif Kaip tik, kuo daugiau nusitraukinėsi, tuo daugiau gaminsis, nes smegenys gaus informaciją, kad pieno poreikis didėja, taigi, ir pasiūla padidės mirksiukas.gif
Mano dukružei jau pusė metų, bet dar nerizikuoju kur išeiti be įdėkliukų...
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2007 07 31, 22:38)
Na jau na jau  cool.gif  Kaip tik, kuo daugiau nusitraukinėsi, tuo daugiau gaminsis, nes smegenys gaus informaciją, kad pieno poreikis didėja, taigi, ir pasiūla padidės  mirksiukas.gif
Mano dukružei jau pusė metų, bet dar nerizikuoju kur išeiti be įdėkliukų...

jo dėl to nutraukinėjimo tikrai,aš tikrai nežadu nutraukitėt,nes tada jo tik daugėja
Atsakyti
Pienukas jau kaip ir susinormalizavo, tačiau dažniausiai bėga, kai imu maitinti. Tiesiog naudoju vienkartinius įdėkliukus į liemenėlę. Kartais iš po nakties surenku po 40 ml iš kitos, kol iš vienos valgo, aišku taip būna labai retai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(klastune @ 2007 08 12, 19:30)
Pienukas jau kaip ir susinormalizavo, tačiau dažniausiai bėga, kai imu maitinti. Tiesiog naudoju vienkartinius įdėkliukus į liemenėlę.  Kartais iš po nakties surenku po 40 ml iš kitos, kol iš vienos valgo, aišku taip būna labai retai  bigsmile.gif

parduodu gera pientrauki Avetn http://skelbiu.lt/4571922.html jei reikes rasykit i AZ
Atsakyti
QUOTE(piene78 @ 2007 07 29, 19:59)
jau beveik trys menesius maitinu dukryte, bet pienas tebebega, o ypac nakti. Liemeneles nakti negaliu deveti, nes ja devint mazeja pieno, po to ryte mazoka buna. Skaiciau daktaro Vingrio knygoje, kad toks gausus pieno begimas susijes su psichologinemis problemomis, bet niekaip negaliu suprasti kaip tai susije....?


as irgi perskaiciau vigro knygoj,kad tas pieno begimas kaip neuroze ir reik kreiptis pas pscichologa,bet kiek klausinejau,tai kaip tik pozymis,kad mama turi uztektinai pieno.. taigi nesupratau g.gif bet i psichologa nusprendziau nesikreipt lotuliukas.gif

beje,mane irgi labai domina kur galima but nusipirkt tu pieno surinkeju.JEI KAS ZINO,PASIDALINKIT PATIRTIM ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazkasatsitiko: 28 rugsėjo 2008 - 16:15
QUOTE(kazkasatsitiko @ 2008 09 28, 17:13)
as irgi perskaiciau vigro knygoj,kad tas pieno begimas kaip neuroze ir reik kreiptis pas pscichologa,bet kiek klausinejau,tai kaip tik pozymis,kad mama turi uztektinai pieno.. taigi nesupratau g.gif  bet i psichologa nusprendziau nesikreipt  lotuliukas.gif

beje,mane irgi labai domina kur galima but nusipirkt tu pieno surinkeju.JEI KAS ZINO,PASIDALINKIT PATIRTIM  ax.gif

man atrodo reika dzaugtis kad tiek pienuko turite, man kazkur puse metu praejo kol suitvarke ir pienuko buvo tiek kiek norejo Roberta 4u.gif o tu surinkeju turetu buti vaistinese kazka teko matyti AVENT firmos,aisku gal ir kitokiu yra blush2.gif
Atsakyti
Patarčiau nebijoti nusitraukinėti pienuko, aš jaučiu, kad man pradeda susireguliuoti pieno gamyba (maitinu 2 men.), jo nutraukiu vis mažiau ir mažiau, kadangi mažoji auga ir vis pati daugiau suvalgo thumbup.gif
Turbūt žinote, kad iš pradžių vaikutis maitinimo metu gauna pienuko tik "atsigaivinimui", o po to - "augimui". Jei pas jus laug pieno, tai vaikas gali iki to "augimo" pienuko ir neprieiti...
Aš nusitraukiu tuomet, kai jaučiu, kad vaikutis pavalgė, o krūtis vis vien nepalengvėjo. Ir visas menas biggrin.gif , Tuomet ir pienas iš krūtinės bėga tik maitinimo metu thumbup.gif
Atsakyti