Įkraunama...
Įkraunama...

Bėga pienas

Man taip pat pienukas bėga . Bet aš nenutraukdavau, kai mažytė pradėdavo valgyt nespėdavo ryt, todėl sustodavo pailsėt, tuo momentų pienelis iš krūties man bėgdavo į marliuką ar rankšluostėlį, o po kiek laiko viskas normalizavosi.
Atsakyti
QUOTE(Murziuke30 @ 2010 05 23, 18:06)
Man taip pat pienukas bėga . Bet aš nenutraukdavau, kai mažytė pradėdavo valgyt nespėdavo ryt, todėl sustodavo pailsėt, tuo momentų pienelis iš krūties man bėgdavo į marliuką ar rankšluostėlį, o po kiek laiko viskas normalizavosi.

drinks_cheers.gif as ir pasiimu ar merliuka,ar palute kokia. valgant pienelis gaminasi,brinksta krutine,bet taip gi buna visad,nesusinormalizuoja g.gif ,tik kai kazkiek istraukia vaikutis,tada jau nebega didele srove smile.gif
Atsakyti
Pas mane irgi pienelis lengvai bega, kartais dukryte net springsta, noriai godziai geria ir nespeja nuryti, tada as siek tiek nusitraukiu arba palaukiu kol i merliuka subegs tas pienelis, viskas normalizuojasi ir ji sekmingai pavalgo thumbup.gif
O pastaruoju metu eme prakaituoti bevalgydama biggrin.gif Kaktuke net slapia buna biggrin.gif
Anksciau valgydavo apie valanda, kol privalgo, dabar per 10 min istraukia, paskui atsirugsta kaip geras dede alucio priputes ir visa soti, apsipatenkinusi luzta saldziam miegeliui wub.gif
Atsakyti
Gal maitinančios mamos patars kokius nusipirkti vienkartinius įdėklus į liemenėlę po gimdymo? Kokios firmos jums geriausi? 4u.gif
Atsakyti
Jei nelabai gausiai teka, tai turbūt ekonomiškiausia ir sveikiausia naudoti daugkartinius,bambukiniai ar kanapiniai tai dar ir antibakteriški natūraliai būna, o vilnos tai iš vis geriausia kas krūtims gali nutikti- šildo, masažuoja. Na o jei pienelio upės, tai tada jau, ypač namuose, labai šauniai su palutėm/marliukais/rankšluostėliais galima verstis. Vienkartinius galima, kaip aš sakau- kaip išeiginius turėt. "Johnssons" ir "Chicco" firmų man pačiai su pirmu geriausi buvo į kokį teatrą išeit wink.gif Dabar gal jau ir geresnių daug yra. Tik turbūt kaina tai čia jų visų esminis trūkumas. Ir tai, kad nusiplaut krūtis prieš kiekvieną maitinimą rekomenduojama, o tai kaip žinia sausina odą, gali trūkinėt pradėti. Žodžiu, aukso viduriuko ir čia reik ieškoti. Sėkmingo žindymo!
Atsakyti
QUOTE(agluce @ 2011 05 18, 09:52)
Jei nelabai gausiai teka, tai turbūt ekonomiškiausia ir sveikiausia naudoti daugkartinius,bambukiniai ar kanapiniai tai dar ir antibakteriški natūraliai būna, o vilnos tai iš vis geriausia kas krūtims gali nutikti- šildo, masažuoja. Na o jei pienelio upės, tai tada jau, ypač namuose, labai šauniai su palutėm/marliukais/rankšluostėliais galima verstis. Vienkartinius galima, kaip aš sakau- kaip išeiginius turėt. "Johnssons" ir "Chicco" firmų man pačiai su pirmu geriausi buvo į kokį teatrą išeit wink.gif Dabar gal jau ir geresnių daug yra. Tik turbūt kaina tai čia jų visų esminis trūkumas. Ir tai, kad nusiplaut krūtis prieš kiekvieną maitinimą rekomenduojama, o tai kaip žinia sausina odą, gali trūkinėt pradėti. Žodžiu, aukso viduriuko ir čia reik ieškoti. Sėkmingo žindymo!

dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano dukrytei jau metukai, iki šiol maitinu ir iki šiol be įklotėlių nei žingsnio.. kai maitinu, iš kito bėga fontanas, o kartais šiaip pradeda bėgti, vien pagalvojus kažką... kai noriu pavaikščioti namie be liemenėlės, prasivėdinti, būna jau tik jaučiu, kad ateina pienukas, kad tuos bėgs, greit ieškau įklotukų prisiglaust... o vyras rėkia, kad ant sienų savo fontanais netaškyčiau.......... biggrin.gif
o taip jau atsibodo irtisai su liemenuku, diena naktį.... ir dar apsikamšius tais apvaliais popieriniais rutuliais,,,,,, ech...........
Atsakyti
QUOTE(cami @ 2012 05 26, 00:10)
Mano dukrytei jau metukai, iki šiol maitinu ir iki šiol be įklotėlių nei žingsnio.. kai maitinu, iš kito bėga fontanas, o kartais šiaip pradeda bėgti, vien pagalvojus kažką... kai noriu pavaikščioti namie be liemenėlės, prasivėdinti, būna jau tik jaučiu, kad ateina pienukas, kad tuos bėgs, greit ieškau įklotukų prisiglaust... o vyras rėkia, kad ant sienų savo fontanais netaškyčiau.......... biggrin.gif
o taip jau atsibodo irtisai su liemenuku, diena naktį.... ir dar apsikamšius tais apvaliais popieriniais rutuliais,,,,,, ech...........
Kai jau pradesit maziau maitinti, pienelio gaminsis maziau. Tada ir maziau begs. Galesit ir be ikloteliu vaikscioti. Kantrybes jums. 4u.gif
Atsakyti
mano pienukas irgi begdavo fontanais! Vieninteliai spedavo tik ciko iklotai sugerti... Ir visada jei kur eidavau pasiimdavau atsargini liemenuka ir maikute (man pasiseke kad vasara buvo ir nereikejo megztiniu lotuliukas.gif )
Kai maitindavau is vienos - begdavo is kitos, ir begdavo visai lygioj vietoj, arba kai koki kita vaika pamatydavau, nu zodziu, belekaip:) bet tik gal pirmus kokius 4 men
Atsakyti
Man geriausiai tiko iš Tommee Tippee, dideli, bet neišlenda iš liemenėlės, prilimpa, daug sugeria pienuko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Manau kiekviena žindanti moteris puikiai žino kaip paskatinti pieno gamybą - leisti vaikučiui daugiau žįsti. Tačiau ką daryti, jeigu pieno yra daugiau nei vaikutis pajėgia suvalgyti?

Štai toks klausimas man iškilo visai neseniai, kai galiausiai suvokiau, kodėl mano mažyliui buvimas prie krūties yra ne malonus, atpalaiduojantis procesas, bet sunkus ir varginantis darbas.
Šiuo metu mažyliui 14 savaičių. Prieš kelias savaites jis ėmė rėkti ir riestis atgal žindomas. Vaikas akivaizdžiai rodė, kad nevalgys, nors atsitraukęs nuo krūties "puldavo" savo kumščius, mano megztinį, kelis kartus buvo įsisiurbęs į žandą!!! Taip kankinomės dvi savaites, kol galiausiai, perskaičius nemažai straipsnių, supratau, kad pas mane pieno daugiau negu reikia mano mažyliui.

Šiuo metu stengiuosi sumažinti pienuko, kas manau yra išties sudėtingas procesas. Tačiau šioks toks progresas jau yra ir mažyliui jau kur kas lengviau žįsti.

Tikiu, kad yra daugiau mamyčių, kurias kamuoja tokia pat bėda (kad ir kaip keistai atrodytų, jog tai problema), o galbūt yra tokių, kurių mažyliai elgiasi panašiai, tačiau dar nesupratote kame bėda, junkimės, dalinkimės patirtimi, kad žindymas būtų ilgas ir malonus smile.gif
Atsakyti
Kaip bebūtų mane irgi atrodo kankina šita problema... aš pradžiai pertekliu stengiuos nusitraukti, o tik poto maitinti. Nes realiai baisu, kad mažylis užsprings, nes pienas teka, laša ir čiurškia laisvai.... ir jis nespeja jo nuryti tai arba viskas pro šona arba net springti pradeda verysad.gif
Atsakyti