Įkraunama...
Įkraunama...

Pasikeitusieji vardus

Vaikui buvo duotas tevo vardas. Suauges ji pasikeite.
Atsakyti
mano pažįstama pasikeitė iš Jurgitos į Vanesą....man jai taip netinka šis vardas,kad ilgą laiką negalėjau jos juo vadinti nauju vardu g.gif Motyvas:"Jurgita per prastas vardas"...(na ji vaidino "fifą"tad galvojo,kad Vanesa "kiečiau" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurbelyte @ 2011 09 18, 16:09)
Vaikui buvo duotas tevo vardas. Suauges ji pasikeite.

Ir as zinau toki atveji.
Atsakyti
QUOTE(Tyra @ 2010 11 04, 14:11)
Ačiū dievui, ne dažnai pasitaiko absurdiški vardai ax.gif Tikrai pateisinu tuos, kurie pasikeičia bjaurius vardus, bet iš Danutės į aldoną ar pan. keisti nematau priežasties bigsmile.gif


Labai jums pritariu thumbup.gif

QUOTE(Semilga @ 2011 06 25, 09:30)
Pazistu moteriske,kuri vardu Filomena,bet kiti  ja vadina Nijole, taip ji visiems prisistato mirksiukas.gif  g.gif


Mano vyro mama dokumentuose Ona, visi visa gyvenima Dalia vadina, tevai dave varda, paskui persigalvojo. Kol susigaudziau as sitoj painiavoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakyte @ 2011 06 26, 10:55)
.Pasirodo registratorė pagėrusi buvo ir pamiršo koki vardą parašyti ,tai ji sugalvoju kad Algiukas labai gražus vardas ir įrašė į gimimo liudijimą doh.gif


aš panašią istoriją žinau:

gimė vaikiukas, pas ištremtus į Sibirą lietuvius. Tie nuėjo registruoti Vladas vardu. o ten sako- koks dar cia Vladas? Valodia!
taip ir yra pas ta zmogu dokumentuose Valodia. Bet niekada niekas taip nevadino, tik Vladu
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 10 07, 16:18)
aš panašią istoriją žinau:

gimė vaikiukas, pas ištremtus į Sibirą lietuvius. Tie nuėjo registruoti Vladas vardu. o ten sako- koks dar cia Vladas? Valodia!
taip ir yra pas ta zmogu dokumentuose Valodia. Bet niekada niekas taip nevadino, tik Vladu

Nėr tokio vardo - Valodia, Valodia yra Vladimiras. Negalėjo rusai dokumentuosia parašyt - Volodia biggrin.gif
Gal dokumentuose Vladimiras parašyta, o visi Vladu vadina? Tada visai logiška, kaip ir kokį Donatą Donce... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2011 10 15, 15:15)
Nėr tokio vardo - Valodia, Valodia yra Vladimiras.  Negalėjo rusai dokumentuosia parašyt - Volodia biggrin.gif
Gal dokumentuose Vladimiras parašyta, o visi Vladu vadina? Tada visai logiška, kaip ir kokį Donatą Donce... smile.gif

galėjo smile.gif patikėk,net dabar metrikacijos darbuotojų įvairiaus protelio būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 10 19, 13:14)
galėjo smile.gif patikėk,net dabar metrikacijos darbuotojų įvairiaus protelio būna mirksiukas.gif


O kokios specialybes darbuotojai ne įvairaus protelio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 10 19, 13:14)
galėjo smile.gif patikėk,net dabar metrikacijos darbuotojų įvairiaus protelio būna mirksiukas.gif

čia panašu į VBS istorijas, kaip su Fekalija biggrin.gif
Atsakyti
[quote=avilinka,2010 12 15, 14:58]
Kitokie laikai buvo.. Jos tevas zuvo, o motina istreme be teises sugrizti,o vaikus issiunte i vaiku
[/quote

Tokie dalykai buvo daromi dėl vaikų saugumo, kad būtų sunkiau rasti sąryšių su ištremtaisiais „liaudies priešais „…
Atsakyti
QUOTE(Imbrium @ 2010 01 09, 22:29)

Stai man vienas is graziausiu vardu Vincentas. nu toks grazus. bet vaiko tikrai taip nevadinciau, nes tikriausiai jam paciam labai nepatiktu.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mano sūnus Vincentas (14 metų) ir jam jo vardas labai patinka rolleyes.gif Taip kad, nespręskite už visus mirksiukas.gif
Atsakyti
Is mano pazystamu rato tai nei vienas nera vardo pasikeites g.gif
Atsakyti