Įkraunama...
Įkraunama...

Pasikeitusieji vardus

Kokia idomia tema radau. Mano grupioke is Lenos pasikeite i Elena. smile.gif
Atsakyti
Mano uosvi visi vadina Vladu, jo sesuo kazkodel Algiu g.gif Kadangi retai ji atvaziuoja, nebuvo progos issiaiskint kodel ax.gif
Atsakyti
Mano buves klasiokas is Žilvino pasikeitė į Asteras g.gif
Atsakyti
as pasikeitusi esu vardo galune smile.gif
Atsakyti
pazistu vyriski kurio vardas donatas, jam apie 70 metu .veliau suzinojau kad jo vardasa yra domijonas ir jau seniai pasivadines donatu
Atsakyti
Vienas vaikinas iš Elmaro pasikeitė į Marių.
Atsakyti
mamos gimine mane vadina simona, nors dokumentuose kitas vardas. Tuom kitu vadina visi kiti, nes dokumentuose toks. Istorija tokia, kad tevas nuejes gimimo liudijimo paimt sugalvojo trumpesni varda (4raides), nu tipo kad vaikui butu lengviau. Krikstyta as simonos vardu, man sitas vardas grazesnis. Kazkada planavau pasidaryt 2guba varda kai keisiuos pasa, ale vis aptingstu. Po 6 men baigsis pasas, tai bus matyt.
Mamos drauge is elenos pasikeite i elona, nes nepatiko kad e raide istesia visi - eleeena.
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2011 06 25, 08:30)
Pazistu moteriske,kuri vardu Filomena,bet kiti  ja vadina Nijole, taip ji visiems prisistato mirksiukas.gif  g.gif

Tėvų kaimynė Filomena dokumentuose,bet prisistatydavo Vilma,o kai buvo gerokai virš 50 vėl persigalvojo,vėl Filomena patapo:oh
Atsakyti
aš pažystu du vyrus, kurie vienais vardais prisistato lietuviams, kitais - užsieniečiams (vienas - suanglinta versija, kitas - antru vardu, rusišku). mano pačios vardas bent kol man neįsivaizduotinas senatvėje, ką gali žinoti gal imsiu vadintis antruoju, kuris yra universalus smile.gif va draugės senelis dokumentiniu vardu buvo vadinamas tik dokumentuose ir ant kapo paminklo, bet juo jo absoliučiai niekas nevadino nuo kūdikystės (kunigui tėvų duotas pasirodė per naujoviškas (tomas), tai buvo užrašytas jonu) rolleyes.gif
Atsakyti
Nepazistu nevieno zmogaus pasikeitusio varda dokumentuose schmoll.gif
Atsakyti
Vyro brolį kažkodėl visi vadiname Rimu, nors dokumentuos Raimondas (žmona tik taip vadina). Dar viena panelę visi vadina Irma, nors dokumentuose daug ilgesnis vardas tik, su ta pačiaa šaknimi.
Teko sutikti 2 žmonės kurie pasikeitė ir dokumentuose vardus, kažkada jau buvau rašiusi šioje temoje. Abiems merginoms dabar kažkur 27 metai
Atsakyti
Nelengva ta vardo pakeitimo procedura, reikia liudininkus atsivest ir irodyt, kad tikrai esi vadinamas tuo kitu vardu biggrin.gif
Atsakyti