Įkraunama...
Įkraunama...

Pasikeitusieji vardus

QUOTE(eskimute @ 2007 11 19, 21:18)
Aš irgi žinau moteriškę kuri savo tikruoju vardu neprisistato. Jos tikrasis vardas - Danutė, jai labai nepatinka, todėl visus prašo ją vadinti Daniele. O Kviečiama Danute, net neatsisuka biggrin.gif



Žinutė įdomi. Pažįstu keletą panašių žmonių ir aš.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 10, 22:31)
Mano mamos broliai turi po du vardus,tai juos vadina visi skirtingai Pvz.tėvai,broliai -Algiu,o bendradarbiai Justinu.


mb šeimoj taip yra. teta turi 2 vardus, tai namie vienaip vadina, o darbe ir šiaip ji kitaip prisistato doh.gif tai namiškiai pagal tai, ką telefonu kviečia, jau supranta, ar giminė, ar koks bendradarbis skambina, jei iš balso neatpažįsta hihihi.gif
nors ase abu vardai yra.
Atsakyti
prisimenu mano klasiokė pasikeitė pavarde budama 18 metu.
o mano dukrytė turi du vardus irgi, tai vyras vadina vienu vardu o aš abiem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2007 11 15, 14:44)
manau, kad zmones, kurie keiciasi savo varda, turi kazkokiu psichologiniu problemu ir vardo keitimas, tai tik savotiskas budas tas problemas isspresti...  g.gif

Nebūtinai - kartais gal tėvai turėjo psichologinių problemų, duodami vaikui nesąmoningą vardą. Taip ir su MB yra. Gėdijasi jis to savo vardelio, mokykloje, kiek supratau, patyčių nemažai patyrė, kiekvienas perklausia, ar teisingai išgirdo ir nežinia, ką pagalvoja. Tiesą sakant, gėda kartais ir man, kai reikia pasakyti doh.gif . O jeigu oficialiai keisti vardą, tai kiek dokumentų, visokių sutarčių reikia perdaryti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 21 lapkričio 2007 - 14:32
QUOTE(laukinukė @ 2007 11 21, 14:31)
Nebūtinai - kartais gal tėvai turėjo psichologinių problemų, duodami vaikui nesąmoningą vardą. Taip ir su MB yra. Gėdijasi jis to savo vardelio, mokykloje, kiek supratau, patyčių nemažai patyrė, kiekvienas perklausia, ar teisingai išgirdo ir nežinia, ką pagalvoja. Tiesą sakant, gėda kartais ir man, kai reikia pasakyti  doh.gif . O jeigu oficialiai keisti vardą, tai kiek dokumentų, visokių sutarčių reikia perdaryti  verysad.gif


tai koks tas vardas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 21, 21:15)
tai koks tas vardas?  blink.gif

Tai va, kad toks nors nusišauk vietoje doh.gif . Čia kaip sakoma, nei pačiam pažiūrėt, nei kitam parodyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 11 24, 10:55)
Tai va, kad toks nors nusišauk vietoje  doh.gif . Čia kaip sakoma, nei pačiam pažiūrėt, nei kitam parodyt  schmoll.gif


Tu mus visas labai intriguoji - gauni pasisakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 11 21, 13:31)
Nebūtinai - kartais gal tėvai turėjo psichologinių problemų, duodami vaikui nesąmoningą vardą. Taip ir su MB yra. Gėdijasi jis to savo vardelio, mokykloje, kiek supratau, patyčių nemažai patyrė, kiekvienas perklausia, ar teisingai išgirdo ir nežinia, ką pagalvoja. Tiesą sakant, gėda kartais ir man, kai reikia pasakyti  doh.gif . O jeigu oficialiai keisti vardą, tai kiek dokumentų, visokių sutarčių reikia perdaryti  verysad.gif

nu koks galėtų tas vardas būti ? g.gif
nežinau kokį turėčiau vardą turėti,kad kiltų mintis pasikeisti g.gif bet gerai pagalvojus tai yra keletą vardų blush2.gif
o MB irgi iš vienos šalies persikraustęs į kitą keitė savo vardą,tik neformaliai smile.gif
Atsakyti
Pas mane du vardai smile.gif Visiems labai keista atrodo doh.gif Pav. mano tėvai ir giminės mane vadina vienu vardu, o mano vyras, jo šeima mano draugai, ne visi g.gif , vadina kitu smile.gif Bet aš jau pripratau, ir visai fainai du vardus turėti thumbup.gif Bet kartais pasitaiko tokių kuriozų, kad lieku nesuprasta biggrin.gif Pav. koks naujas pažįstamas išgirsta, kad mane šaukia kitu vardu kas nors, ir tada klausia, tai koks tavo vardas? lotuliukas.gif Taigi tu tokia ir tokia doh.gif Tada reikia aiškint, kad pas mane du vardai, ir t.t. Tiesa, kai reikia pildyti dokumentus kokius, tai gaunasi daug rašliavos, nes pas mane ir pavardė netrumpa, o dar ir vardai du netrumpi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 11 24, 09:55)
Tai va, kad toks nors nusišauk vietoje  doh.gif . Čia kaip sakoma, nei pačiam pažiūrėt, nei kitam parodyt  schmoll.gif

Nu neisivaizduoju koks ten vardas turi buti jei geda pasakyti doh.gif Gal Fekalijus?
Atsakyti
žinau moteriškę, amžius + - 50, kurią visi vadina Lina .O netyčia sužinojau, kad ji Liongina. bet baisiai gėdijasi tikrojo vardo.Na, bet ji tikrai ir šiaip keistoka, švelniai tariant, tai net nesistebiu smile.gif
Atsakyti
Žinau vieną Jurgą, kuri dabar Aurėja, lyg ir oficialiai ji ten pasikeitus... Šiuo atveju, manau, žmogus, kuris nori atsikratyti savo praeities šešėlio, ryžtasi keistis vardą... bet ar tai padeda?...
Atsakyti