Įkraunama...
Įkraunama...

Pasikeitusieji vardus

QUOTE(juniore @ 2007 09 30, 19:37)
Gal jau ir buvo tokia tema, bet ieskodama neradau. Man idomu gal pažįstate, ar šeip girdėjote tokių žmonių kurie keitėsi vardą. Pačiai teko sutikti buvusią Gabrielę kuri pasikeitė vardą i Dangę. Na man pačiai atrodo keista, nes abu vardai vienodai gražūs. smile.gif


Kursiokė neseniai pasikeitė vardą. Kažkaip negaliu priprasti prie naujo. Nors pirmas vardas ir buvo keistokas, bet pripratom ir nieko. O su šiuolaikiniu kažkaip nesiderina unsure.gif Susitikus vistiek spontaniškai vadinu senuoju vardu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upokšnis: 21 gruodžio 2007 - 18:39
Sako,negerai tas vardų keitimas,tipo,suardo asmenybės raidą,likimą ir t.t.
Mano viena pažįstama turi klaidą pase-ne Diana,bet Dijana.Kažkada buvo nuėjus dėl pataisymo,bet ją perkalbėjo,Tai visur ir rašo- Dijana.
Atsakyti
O as visiskai ne pries pasikeitima vardo jeigu zmogus nori kodel ne niekas neuzdraus jeigu zmogui tas vardas nepatinka doh.gif
Atsakyti
man atrodo ši problema stambiu mastu iškils po 18 metų, kai užaugs vaikai gime per paskutinius 5 metus, kokių dabar tėvai iš mandrumo neprigalvoja vardų,
kaip jum lietuvaitis ar lietuvaitė - Milanas arba Milana, man nesiriša, čia kaip pvz. Nenoriu nieko įžeisti, mano nuomonė.

o būna kad vardas nu tiesiog netinka žmogui nors tu ką, tai kodėl nepasikeitus

buvo vienas pusiau pažystamas per aplinkui - tarybinias laikais švarcnegerio gerbėjas - pasikeitė į ARNOLDAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pusele_: 28 gruodžio 2007 - 20:11
teko dirbti su mergina kuri trumpam buvo atvykusi i Lietuva is rusijos, na mergaite jau db serga zvaigzdziu liga ir siekia isgarseti, tad jai pasirode, kad vardas Lena per daug paprastas todel ji jau db prisistato ir zada formaliai keisti ji i Lijana ar Lilijana. Na sis jai atrodo "zvaigzdiskesnis". Tikrojo vardo ji net nenori niekam sakyti, nes ir apskritai panele ispuikusi, ilgokai aiskino savo filosofija, kaip jai svarbu keisti varda mat ji tiki, kad naujasis jai atnes daugiau sekmes. na taip va buna .... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juniore @ 2008 01 12, 17:53)
teko dirbti su mergina kuri trumpam buvo atvykusi i Lietuva is rusijos, na mergaite jau db serga zvaigzdziu liga ir siekia isgarseti, tad jai pasirode, kad vardas Lena per daug paprastas todel ji jau db prisistato ir zada formaliai keisti ji i Lijana ar Lilijana. Na sis jai atrodo "zvaigzdiskesnis". Tikrojo vardo ji net nenori niekam sakyti, nes ir apskritai panele ispuikusi, ilgokai aiskino savo filosofija, kaip jai svarbu keisti varda mat ji tiki, kad naujasis jai atnes daugiau sekmes. na taip va buna .... lotuliukas.gif

Cia kaip ir Atlantai nenori savo tikrojo vardo sakyti, kad yra Elena lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mama pase Ona, bet ją visi vadina Alma, nes kai jos tėtis ėjo registruoti pamiršo koks vardass ir pasakė bet kokį doh.gif būna ir taip ax.gif dar pažįstu porą` merginu, kurios prisistato kitais vardais, mat joms taip gražiau g.gif
Atsakyti
na jai man butu dave varda Zoze kokia doh.gif ir as tikriausai pasikeisciau g.gif

as ir zinau kelis zmones kad pase vienoks vardas o prisistato visai kitu
apie tikraji net nieks ir nezino blink.gif
Atsakyti
Jeigu tas vardas apsunkina gyvenimą, kodėl nepasikeitus, aš ne prieš smile.gif
Atsakyti
Man buvo labai keista isgirsti is savo mamos, kad jaunysteje ji pasikeite varda blink.gif . Nesuvokiu priezasciu, kodel ji tai padare, nes man jos abu vardai labai panasus ir abu grazus g.gif (gal tai nesamoningas bandymas visais budais atsikratyti slegiancios praeities? unsure.gif ).
Atsakyti
O man atrodo negerai žmogui. kai vardą pasikeičia. Aura silpnėja ir tttt. Pažeidžiamumas didėja, nors taip ir neatrodo, bet yra. ZNebeišlaiko to kažko iš savęs, tėvų irttt
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 10 07, 12:38)
skaičiau dar žurnale, kad Algirdo Brazausko anūkė Andrė cool.gif Brazauskui toks anais laikais naujoviškas vardas labai nepatiko, tai net iki 5 metų anūkę vadino Birute lotuliukas.gif

AB anuke pazinojau, bet nezinau sito fakto bigsmile.gif Turiu vaikystes drauge Andre, tai man visai grazus vardas ax.gif

QUOTE(juniore @ 2007 10 07, 17:20)
na is tiesu sudetingi vardai daznai zmonem sukelia kurioziskas situacijas. Bet va kiek pazistu jauno amziaus vaikinu vadu Petras, tai visi labai nepatoginasi sakydami savo varda. Ir man kazkada buvo taip kai su vienu pazindinomes tai pasakiau savo varda ir isgirdusi jo tikrai galvojau kad juokauja (na zinot kaip buna kiti prie bajerio pasako koki Eustachijaus varda) tai ta karta rimtai zadejau sakyt "Malonu Petrai o koks tavo tikras vardas" nes tikrai vardas jam toks visiskai netinka smile.gif  smile.gif  smile.gif

O man Petras visai patinka rolleyes.gif anksciau irgi buvo juokingas, bet kai susipazinau su labai fainu vaikinu vardu Petras, nuomone pakeiciau blush-anim-cl.gif ir jis visai nesigedijo savo vardo...

QUOTE(balta_lelija @ 2007 11 15, 15:50)
Mano Ex keitė vardą iš Andrius į Audrius  doh.gif
pamenu, kaii prisistatinėjo mano tėvams "aš Andrius, net nuo šiol būsiu Audrius. nes man nepatinka kkai mane vadina Andrey - vorobey  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif "

biggrin.gif mano sunus Audrius, tai mano mama labai norejo, kad butu Andrius, bet nenusileidau biggrin.gif Aisku, ne del "vorobey", tiesiog, labiau patinka, be to, dvieju zmoniu garbei taip pavadintas ax.gif

Vaikystej labai nemegau savo vardo (buvo labai retas, dabar labai daznas), sakydavau, kad keisiu i Egle (toki siule mociute, kuri ir isaiskino man, kad maniskis labai "baisus" doh.gif ) arba Zivile (taip jau buvo nusprende pavadinti tevai, bet apsigalvojo). Dar patiko vardas Goda (tai irgi buvo vienas is tevu variantu). Bet suaugau, sulaukiau daug graziu zodziu apie savo varda, jis eme patikti ir dabar dziaugiuosi, kad nesukvailiojau ir nekeiciau ax.gif

Mano dede vardu Aloyzas, bet visi vadina ji Romu nuo vaikystes, dauguma net nezino, kad jo vardas pase kitas.

Mano mociutei nutiko priesingai - ji gime Edinburge ir buvo vardu Agne, bet kai su tevais atvyko gyventi i Lietuva, tokio vardo cia kaip ir nebuvo (tik Agnieska), tai buvo visu vadinama Agota, i lietuviskus dokumentus taip pat irasyta (nes angliski pasimete). Ji visa gyvenima del to isgyveno ir labai pykdavo vadinama Agota.
Atsakyti