Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

QUOTE(AgnePagne @ 2007 10 03, 14:21)
Na, ziurint pagal ka vertinsim ta mano gera gyvenima. As juk visada gyvenu ant uzdelsto veikimo bombos, kad bet kada galiu prarasti darba, susirgti, vaikas susirgti gali. Bet ismokau viska racionaliai vertinti. Beje, mano gyvenimas turejo buti ne cia, t.y. ne LT. Bet cia jau kita filosofiska istorija wink.gif

vertinti reikia pagal tavo pačios savijautą tame gyvenime, kurį tu kuri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2007 10 03, 15:16)
g.gif faina, kad taip susitvarkei gyvenimą. ne visos tokios laimingos blush2.gif pvz aš negaliu be  smileysex.gif ilgiau išgyvent, net jei sublimuoju save visose įmanomose srityse: darbuose, kūryboje, rūpesčiuose ir pan... blush2.gif o nuolatinis partnerio ieškojimas sekina, nervina ir... žodžiu, man tai yra bene didžiausia problema liekant be diedo g.gif  gal skamba ir kvailai, bet.. vibratorius man irgi ne išeitis. noriu normalaus smileysex.gif, reguliariai, paprastai, gali būti ir be navarotų, bet reikia nors užmušk doh.gif  blush2.gif

Man sekso reikejo be proto seniau, pries vaikui gimstant. Tada man jo kaip oro reikdavo. Buvo ir man, kad reikejo partnerio po vaiko gimimo, grizus i LT. Bet supratau viena- kol nepasimyliu, kol mano kune audru kas nors nesukelia, tol as gyvenu rami. Ai, butu fainas, geras, nesriubautojas, vyriskas vyrukas, tai gal viskas butu kitaip. Bet kad visada as uz visus stipresne budavau. Be to, o kur man vyro ieskoti? Nenusimanau. Vienkartiniai permiegojimai manes netraukia, o ilgesniems santykiams laiko neturiu. Buvo vasara atsirades vienas fruktas, bbrrrr, baisu net prisiminti. Pasirodydavo karta per dvi-tris savaites. O daede man , kai atvare karta po ilgo laiko ir eme aiskinti, kaip man vaika aukleti. Bandziau gincytis, tai isteriskai pasoko ir isbego is namu. Nes matyt priprates, kad visi jo klausytu ir paklustu. Na ir kam man tokie balvonai? Arba dabar toks fruktas sesiais metais jaunesnis sms atakuoja. Tyliu, neatrasau. Tai man mazvaikiskus palinkejimus labos nakties siuncia kiekviena vakara. Arba tas, kur sms metus jau bendraujam. Jis ir liks sms draugelis, nes metus laiko nesiryzta Kaunan atsivilkti ir susitikti. Vis sako, nenori ivykiu skubinti. Lopas. Ir viis jie is neto, is draugas.lt portalo. Neistrinu savo anketos, tai rasineja visokie savotiski.
Atsakyti
As esu vienisa mama ( nu istikruju tai tik viena diena ja beliko but rolleyes.gif ) likau su 3 vaikuciais. Meile atejo tada, kai maziausiai to tikejausi, kai vyru demesio visai nenorejau g.gif Neisgasdino jo ir tai, kad pas mane trys vaikai. Dabar laukiames savo vaikelio, ryt tuokiames. O irgi galvojau, kad niekam nereikalinga su tokiu kraiciu busiu, na, nebent smileysex.gif Neuzsiciklink ant to, kad butinai tau reikia vyro, viskas ateis su laiku, savaime, pamatysi mirksiukas.gif SEKMES smile.gif
Atsakyti
AgnePagne, a tai tu vis dar LT sėdi?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2007 10 03, 18:08)
AgnePagne, a tai tu vis dar LT sėdi?? rolleyes.gif

Sirdyje as UK, o realiai LT. Tai kad daviau zodi sau, kad jei ir vyksiu i UK (ko ziauriai noriu), tai tik tuomet, kai vaikiui bus minimum 7 metai. Tai liko dar treji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2007 10 03, 17:15)
Sirdyje as UK, o realiai LT. Tai kad daviau zodi sau, kad jei ir vyksiu i UK (ko ziauriai noriu), tai tik tuomet, kai vaikiui bus minimum 7 metai. Tai liko dar treji  lotuliukas.gif

Pasveikink savo vyrioką su gimtadieniu ir nuo mūsų cool.gif wub.gif wub.gif

Aš irgi vos ne kasnakt UK sapnuoju, bet 7 metų tiiiiiiiiikrai neišlauksiu blush2.gif Nors ką gali žinot, laikas greit bėga..

Ar lanko tavo vaikis darželį?? O tu pati LT labai rimtai dirbi?? blush2.gif Žinai, rimtus darbus ir namus po to sunkiau palikt būna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2007 10 03, 18:23)
Pasveikink savo vyrioką su gimtadieniu ir nuo mūsų cool.gif  wub.gif  wub.gif

Aš irgi vos ne kasnakt UK sapnuoju, bet 7 metų tiiiiiiiiikrai neišlauksiu blush2.gif Nors ką gali žinot, laikas greit bėga..

Ar lanko tavo vaikis darželį?? O tu pati LT labai rimtai dirbi?? blush2.gif Žinai, rimtus darbus ir namus po to sunkiau palikt būna unsure.gif


Aciu Aciu uz sveikinimus 4u.gif ax.gif

Vaikis jau nuo 1 metu ir 11 menesiu darza lanko. Siandien su bankuxenu, saldainiais ir kola svencia darze gimtadieni. Kola, zinoma, ne super, bet Lukas ja labai megsta ax.gif

Darba turiu gera, turiu ir papildomos veiklos idirbi nemaza. Ta papildoma veikla tai vertejavimai is anglu kalbos ir i anglu kalba. Jei apsispresiu vis tik vykti i UK, nebus sunku palikti darba, nes permainos tik i gera wink.gif Buta galima isnuomoti. Aisku, laikas parodys, kur mums geriau gyventi, bet UK as myliu ir taskas smile.gif Svarstau, ar su sunum varyti i Londona naujiems. Bet beda ta, kad magistrui pinigus labai taupau sad.gif Kova man mokslai prasideda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2007 10 03, 17:46)
Svarstau, ar su sunum varyti i Londona naujiems.

Viliojantis pasiūlymas wub.gif O ar baisiai brangiai ten jums išeitų??
Nors aš tai gal ir bijočiau važiuot, nuvažiuotum, ir vėl visokie norai tą LT trenkt sukiltų blush2.gif ai, čia kaip druska ant žaizdos smile.gif

Bet kuriuo atveju - sėkmės jums wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2007 10 03, 15:15)
As esu vienisa mama ( nu istikruju tai tik viena diena ja beliko but rolleyes.gif ) likau su 3 vaikuciais. Meile atejo tada, kai maziausiai to tikejausi, kai vyru demesio visai nenorejau g.gif  Neisgasdino jo ir tai, kad pas mane trys vaikai. Dabar laukiames savo vaikelio, ryt tuokiames. O irgi galvojau, kad niekam nereikalinga su tokiu kraiciu busiu, na, nebent  smileysex.gif  Neuzsiciklink ant to, kad butinai tau reikia vyro, viskas ateis su laiku, savaime, pamatysi mirksiukas.gif  SEKMES smile.gif

SVEIKINU !!! is visos sirdies linkiu daug laimes jums ! flirt.gif angel.gif drinks_cheers.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2007 10 04, 08:59)
SVEIKINU !!! is visos sirdies linkiu daug laimes jums ! flirt.gif  angel.gif  drinks_cheers.gif  clap.gif


Aciu uz sveikinimus, kad ir paveluotai padekosiu blush2.gif
Atsakyti
kas liecia smileysex.gif tai yra neblogu internetiniu parduotuviu, kur moteris gali sau rasti ko tik nori bigsmile.gif rolleyes.gif blush2.gif
na o kas del wub.gif
NIEKADA, NIEKADA nereikia galvoti, kad vaiku kiekis gali nusakyti jausmus.
mano pusbrolis vede mergina, kuri turi sunu nuo kito vyro. kai jo paklausiau kaip jis i ja ziuretu, jei ji turetu daugiau vaiku, jios atsake, kad niekada to nesureiksnmino, niekada apie tai negalvojo, kad jam tikrai nesvarbu kiek vaiku ji turi - viena ar tris, ne tai nusako meile ir potrauki, o pats zmogus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 20 spalio 2007 - 23:39
QUOTE(Viktute @ 2007 10 21, 01:36)
kas liecia  smileysex.gif tai yra neblogu internetiniu parduotuviu, kur moteris gali sau rasti ko tik nori  bigsmile.gif  rolleyes.gif  blush2.gif
na o kas del  wub.gif 
NIEKADA, NIEKADA nereikia galvoti, kad vaiku kiekis gali nusakyti jausmus.
mano pusbrolis vede mergina, kuri turi sunu nuo kito vyro. kai jo paklausiau kaip jis i ja ziuretu, jei ji turetu daugiau vaiku, jios atsake, kad niekada to nesureiksnmino, niekada apie tai negalvojo, kad jam tikrai nesvarbu kiek vaiku ji turi - viena ar tris, ne tai nusako meile ir potrauki, o pats zmogus

O pas tave, viktute, kokios naujienos sioje srityje?
Atsakyti