Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos su 2-3 vaikais

Pas mane visai padoriai, turiu kas myli, bet ... kad as nelabai noriu, kad jis visa laika butu salia..
Patinka man kolkas taip kaip yra, mes su vaikais ir pakvailiojam ir gaminti man specialiai niekam isskyrus vaikus nereikia, uztenka suvalgyti tai kas lieka po ju ( lieka tikrai nemazai), na o jei neuztenka tai palepinu save kokiu nors skanestu arba mesainiu blush2.gif O lyginimo man ir taip uztenka, skalbiu po 2-3 kartus per savaite (pilna skalbimo masina susirenka kiekviena karta), ir tai tik musu 3-ju.. tad nezinau kada as uzsinoresiu daugiau seimos nariu..
turiu pripazinti, kad asmeninis gyvenimas man net gi geriau dabar sekasi nei iki to laiko kol vaiku neturejau - geresnius ir idomesnius vyrus issirenku mirksiukas.gif ir tik vienas kazkaip sutrikes buvo kai pasakiau, kad turiu dvynukus, bet i jo vieta kitu atsirado, o kai pasakau kad turiu dvynukus, tai net atrodo kitaip jie i mane ziureti pradeda, ir tikrai daugiau silumos akyse atsiranda biggrin.gif
viskas priklauso nuo saves pacios - 1. NEAPSILEISTI ir visada jaustis patrauklia moterimi, nepriklausomai kiek tau amziaus ir kokio dydzio dubce; 2. DIDZIUOTIS tuom kas esi (bet nebutina akiu draskiti, tipo o vat as, o vat pas mane... ir t.t. lotuliukas.gif ), eiti aukstai iskelus galva; 3. i ateiti ziureti TVIRTAI, NEABEJOTI tuom ka darai.
tokia yra mano pozicija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 22 spalio 2007 - 14:14
QUOTE(Viktute @ 2007 10 22, 16:09)
Pas mane visai padoriai, turiu kas myli, bet ... kad as nelabai noriu, kad jis visa laika butu salia..
Patinka man kolkas taip kaip yra, mes su vaikais ir pakvailiojam ir gaminti man specialiai niekam isskyrus vaikus nereikia, uztenka suvalgyti tai kas lieka po ju ( lieka tikrai nemazai), na o jei neuztenka tai palepinu save kokiu nors skanestu arba mesainiu  blush2.gif O lyginimo man ir taip uztenka, skalbiu po 2-3 kartus per savaite (pilna skalbimo masina susirenka kiekviena karta), ir tai tik musu 3-ju.. tad nezinau kada as uzsinoresiu daugiau seimos nariu..
turiu pripazinti, kad asmeninis gyvenimas man net gi geriau dabar sekasi nei iki to laiko kol vaiku neturejau - geresnius ir idomesnius vyrus issirenku  mirksiukas.gif ir tik vienas kazkaip sutrikes buvo kai pasakiau, kad turiu dvynukus, bet i jo vieta kitu atsirado, o kai pasakau kad turiu dvynukus, tai net atrodo kitaip jie i mane ziureti pradeda, ir tikrai daugiau silumos akyse atsiranda  biggrin.gif 
viskas priklauso nuo saves pacios - 1. NEAPSILEISTI ir visada jaustis patrauklia moterimi, nepriklausomai kiek tau amziaus ir kokio dydzio dubce; 2. DIDZIUOTIS tuom kas esi (bet nebutina akiu draskiti, tipo o vat as, o vat pas mane... ir t.t.  lotuliukas.gif ), eiti aukstai iskelus galva; 3. i ateiti ziureti TVIRTAI, NEABEJOTI tuom ka darai.
tokia yra mano pozicija

Zinai, Viktute, jau labai senai tave pastebejau ir senai izvelgiau, kad esi motera, kuri siame sviete neprapuls  tongue.gif  thumbup.gif Nes mastai labai pozityviai ir sveikai smile.gif Tak derzat  drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgnePagne: 22 spalio 2007 - 14:52

Labutis 4u.gif

As taip pat auginu du vaikucius viena 4u.gif Kai musu tetis isvaziavo i uzsieni dirbti,tai suneliui buvo metukai,o mergytei buvo tik dvi savaites 4u.gif Taip jis dirba kabutese ir iki siol doh.gif Issiskyriau ir gyvenu savo gyvenima.Nejieskau specialiai vyro ir nemanau,kad toks atsiras,nes mano sunelis su negalia verysad.gif O vyrai i tokias tikrai neziuri verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesmamyte @ 2007 11 09, 12:43)
Labutis 4u.gif

As taip pat auginu du vaikucius viena 4u.gif Kai musu tetis isvaziavo i uzsieni dirbti,tai suneliui buvo metukai,o mergytei buvo tik dvi savaites 4u.gif Taip jis dirba kabutese ir iki siol doh.gif Issiskyriau ir gyvenu savo gyvenima.Nejieskau specialiai vyro ir nemanau,kad toks atsiras,nes mano sunelis su negalia verysad.gif O vyrai i tokias tikrai neziuri verysad.gif

Ziuri mirksiukas.gif yra cia tokia mamyte, auginanti suneli su negalia, sukurusi kita seima ir auginanti bendra vaikuti mirksiukas.gif taip kad aukstyn galva, yra protingu vyru siame pasaulyje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2007 11 09, 14:45)
Ziuri mirksiukas.gif  yra cia tokia mamyte, auginanti suneli su negalia, sukurusi kita seima ir auginanti bendra vaikuti mirksiukas.gif  taip kad aukstyn galva, yra protingu vyru siame pasaulyje bigsmile.gif

Labai aciu uz palaikyma ir supratima wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif auksciau galvas mamytes ir viskas bus gerai !!!! neliudekit be vyru ir be vyru gerai thumbup.gif thumbup.gif o jei atsiras tikras vyras tai tikrai pajusit ar cia tas vienintelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(titulka14 @ 2007 11 09, 19:01)
4u.gif auksciau galvas mamytes ir viskas bus gerai !!!! neliudekit be vyru ir be vyru gerai  thumbup.gif  thumbup.gif  o jei atsiras tikras vyras tai tikrai pajusit ar cia tas vienintelis  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesmamyte @ 2007 11 09, 11:43)
Labutis 4u.gif

As taip pat auginu du vaikucius viena 4u.gif Kai musu tetis isvaziavo i uzsieni dirbti,tai suneliui buvo metukai,o mergytei buvo tik dvi savaites 4u.gif Taip jis dirba kabutese ir iki siol doh.gif Issiskyriau ir gyvenu savo gyvenima.Nejieskau specialiai vyro ir nemanau,kad toks atsiras,nes mano sunelis su negalia verysad.gif O vyrai i tokias tikrai neziuri verysad.gif


Oi yra 4u.gif turiu viena pazistama, vaikelis gan sunkios bukles verysad.gif , taciau is salies paziurejus ji tiek turi gerbeju thumbup.gif Ir visi vyrai ja butent uz tai ir gerbia bei rimtai ziuri, kad pati rupinasi tuo vaikeliu, kad yra nuostabi mama wub.gif
O ir neieskokite specialiai, nes atsiras netiketai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2007 11 09, 14:45)
Ziuri mirksiukas.gif  yra cia tokia mamyte, auginanti suneli su negalia, sukurusi kita seima ir auginanti bendra vaikuti mirksiukas.gif  taip kad aukstyn galva, yra protingu vyru siame pasaulyje bigsmile.gif

Ar tik ne apie reną iš Tauragės kalbate? Jos pavyzdys ir mane sužavėjo. Šaunuolė. Ji nuolat Vienišų mamų skyrelyje Plepalai plepa. O visom nepasitikinčiom savo galimybėmis siūlau visada pavyzdžių pasiieškoti realybėje. Tada bus daug lengviau ir smagiau gyventi bei svajoti wink.gif
Atsakyti
Sveikos mielos mamytės!!!!!

Esu pirmo kurso magistrantė ir atlieku socialinį tyrimą "Vienišų motinų padėtis Lietuvoje".

Labai prašau JŪSŲ pagalbos!!!! Tereikia užpildyti anoniminę anketą. Tai užtruks tik keletą minučių.

Jeigu Jūs esate mama, nesusituokusi ir viena auginanti vaiką, ši anketa skita būtent Jums. Maloniai prašau Jūsų užpildyti šią anketą.Atsakydama į klausimus padėsite daugiau sužinoti apie tai, kaip motinos, kurios yra nesusituokusios ir augina vaikus vienos, jaučiasi Lietuvos visuomenėje. Anketa yra anonimiška, duomenys bus apibendrinti ir panaudoti semestriniame darbe.

Tereikia tik paspausti nuorodą ir atsakyti į pateiktus klausimusCIA PILDYTI ANKETA

LABAI LABAI AČIŪ!!!!


Nuoširdūs Jūsų atsakymai padės atlikti išsamų tyrimą.
Iš anksto dėkoju.

eglute
Atsakyti
As laaaaaaaabai mėgstu pildyti visokias anketas tongue.gif būtinai užpildysiu 4u.gif
Papildyta:
Uppppps, gal čia super slapta, o aš atvirauju ph34r.gif brunette.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 11 10, 01:16)
Oi yra  4u.gif  turiu viena pazistama, vaikelis gan sunkios bukles  verysad.gif , taciau is salies paziurejus ji tiek turi gerbeju  thumbup.gif  Ir visi vyrai ja butent uz tai ir gerbia bei rimtai ziuri, kad pati rupinasi tuo vaikeliu, kad yra nuostabi mama  wub.gif
O ir neieskokite specialiai, nes atsiras netiketai.  4u.gif

Labai aciu uz grazius zodzius 4u.gif
Atsakyti