Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

QUOTE(zuzla @ 2010 03 01, 14:42)

kam pirkti drėkintuvą su filtru, kuris kainuoja ~400 ir daugiau ir paskui pilti distiliuotą vandenį blink.gif galima nusipirkti kokį papigiajką iš maximos ar senukų už 150 be filtro ir į jį pilti tą distiliuotą, jei jau taip norisi tam leisti pinigus..

O prie ko čia drėkintuvų kainos ir distiliuotas vanduo? Distiliuotas vanduo yra alternatyva filtrui, kuris yra ne pigus ir dar ne visada padeda. O drėkintuvų kainos priklauso nuo techninių charakteristikų ir firmos vardo.
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 03 01, 15:41)
Distiliuotas vanduo yra alternatyva filtrui, kuris yra ne pigus ir dar ne visada padeda. O

drėkintuvų kainos priklauso nuo techninių charakteristikų


o distiliuotą vandenį naudoti pigų? nesenai pirkau lygintuvui 5 lrt, sumokėjau virš 6 lt... tie 6 lt man sėkmingai išgaruotų per parą (savaitgalį drėkintuvas ištįsai įjungtas)... gal geriau vieną kartą nusipirkti gerą drėkintuvą su filtru ir įsitikinti, padeda ar ne, negu įsigyti drėkintuvą be filtro (jis bus pigesnis) ir pilti iki begalybės distiliuotą vandenį... nu bet čia kaip kam, man - matematika paprasta..

tą aš ir turėjau omeny - drėkintuvas be filtro, kas yra viena iš technikos charakteristikų, kainuoja pigiau, negu drėkintuvas su filtru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 01 kovo 2010 - 16:00
QUOTE(zuzla @ 2010 03 01, 16:59)
o distiliuotą vandenį naudoti pigų? nesenai pirkau lygintuvui 5 lrt, sumokėjau virš 6 lt... tie 6 lt man sėkmingai išgaruotų per parą (savaitgalį drėkintuvas ištįsai įjungtas)... gal geriau vieną kartą nusipirkti gerą drėkintuvą su filtru ir įsitikinti, padeda ar ne, negu įsigyti drėkintuvą be filtro (jis bus pigesnis) ir pilti iki begalybės distiliuotą vandenį... nu bet čia kaip kam, man - matematika paprasta..

tą aš ir turėjau omeny - drėkintuvas be filtro, kas yra viena iš technikos charakteristikų, kainuoja pigiau, negu drėkintuvas su filtru

Turiu Boneco 7135. Ir mokėjau nepigiai. Bet filtras nuo pat pradžių nepadėjo, buvo kalkių nuosėdų visur. Ir tenka dabar pilti distiliuotą vandenį iki begalybės...
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2010 03 01, 16:10)
Turiu Boneco 7135. Ir mokėjau nepigiai. Bet filtras nuo pat pradžių nepadėjo, buvo kalkių nuosėdų visur. Ir tenka dabar pilti distiliuotą vandenį iki begalybės...


bet sutikit, kad jūsų situacija - išimtis.. gal bandykit vandentiekio filtrą dėt..
Atsakyti
[quote=zuzla,2010 03 01, 17:18]
bet sutikit, kad jūsų situacija - išimtis.. gal bandykit vandentiekio filtrą dėt..


Pas mane Boneco 7136 kaina tikrai padori ( 400 lt) biggrin.gif pakeitem filtra nes kalkiu ir nuosedu jau po keletos savaiciu buvo pilna ir ka nieko nepadejo tas naujas filtras kalkiu vis dar tiek pat, o mokedami tokia kaina tikejomes, kad tas ,,stebuklingas"filtras pades doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2010 03 01, 16:23)
Pas mane Boneco 7136 kaina tikrai padori ( 400 lt)  biggrin.gif pakeitem filtra nes kalkiu ir nuosedu jau po keletos savaiciu buvo pilna ir ka nieko nepadejo tas naujas filtras kalkiu vis dar tiek pat, o mokedami tokia kaina tikejomes, kad tas ,,stebuklingas"filtras pades  doh.gif


ir ką jus norit tuo pasakyt? tai reikėjo tokius pirkt po 11 lt..

ir pas mane tas boneco (7135), nu ir nesiskundžiu aš baltom kalkėm ore, ant baldų ir t.t., o tik džiaugiuosi, kad pvz. dulkes valyt dažniau reikia, nes ačiū D jomis nebekvėpuojam..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 03 01, 17:37)
ir ką jus norit tuo pasakyt? tai reikėjo tokius pirkt po 11 lt..

ir pas mane tas boneco (7135), nu ir nesiskundžiu aš baltom kalkėm ore, ant baldų ir t.t., o tik džiaugiuosi, kad pvz. dulkes valyt dažniau reikia, nes ačiū D jomis nebekvėpuojam..



Dekoju uz pasiulyma thumbup.gif
noriu pasakyti, kad rinkomes labai ilgai ir nepataikem, kad dulkiu daugiau nieko pries vistiek ir anksciau kiekviena diena valydavau, tai tikrai smagu, kad jom nekvepuojam, o nuseda ant baldu ir nuvalau, bet tos kalkes labai slyksciai aplimpa daiktus, tas man nepatinka nes mane uztikrino, jog to del kartridzo nebus, o yra atvirksiai ir nematau kodel tureciau tuo dziaugtis, kad isreklamuotas daiktas ir ne is pigiuju veikia ne taip kaip turetu veikti, vat tai turbut isvada, kad sekanciam reiks skirti dvigubai daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaa @ 2010 03 01, 16:44)
Dekoju uz pasiulyma  thumbup.gif

vat tai turbut isvada, kad sekanciam reiks skirti dvigubai daugiau  mirksiukas.gif


nepagalvokit, aš ne iš piktumo, o iš nevilties...

nebūtinai.. gal vanduo pas jus super kalkingas, kad drėkintuvo filtras nesugeba išvalyt... todėl ir siūlau ne drėkintuvą kitą pirkt (juk jau turit), o vandentiekio filtrą dėt, kaip pas žemuogiene smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 01 kovo 2010 - 16:50
Zuzla tai ar yra tu baltu dulkiu pas tave? nesupratau...jei dazniau valyt tenka dulkes ax.gif
Topo centre man irgi aiskino, kokios kalkes, va gi filtras yra...o ziuriu cia merginos sako, kad nepadeda tas filtras g.gif
Ryt diedulis medzios drekintuva, idomu ka jam priburs...aisku viena visi savo preke girs

O jus ka nors galit paskaityt intrukcija, mane labiau domina nelietuviska, koki vandeni reikia naudot??
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 03 01, 17:49)
nepagalvokit, aš ne iš piktumo, o iš nevilties...

nebūtinai.. gal vanduo pas jus super kalkingas, kad drėkintuvo filtras nesugeba išvalyt... todėl ir siūlau ne drėkintuvą kitą pirkt (juk jau turit), o vandentiekio filtrą dėt, kaip pas žemuogiene smile.gif



4u.gif mane irgi neviltis ima kai buna ne taip kai zada biggrin.gif
taip gal vanduo per kalketas, gal kas kita as tik parasau kaip veikia daiktas kuri isigijau ir kokie jo pliusai bei minusai, kad zmogus kuris renkasi zinotu is tu kas jau turi kas kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2010 03 01, 16:52)
Zuzla tai ar yra tu baltu dulkiu pas tave? nesupratau...jei dazniau valyt tenka dulkes  ax.gif

kokios kalkes, va gi filtras yra...o ziuriu cia merginos sako, kad nepadeda tas filtras  g.gif

O jus ka nors galit paskaityt intrukcija, mane labiau domina nelietuviska, koki vandeni reikia naudot??


dulkių daugiau, bet tų paprastų mirksiukas.gif nuo baltų nuosėdų gal atskirčiau mastau.gif

na nepabandžius nesužinosi...

galėsiu tik namie pasižiūrėt, po poros val
Papildyta:
QUOTE(charizmaa @ 2010 03 01, 16:55)
4u.gif mane irgi neviltis ima kai buna ne taip kai zada  biggrin.gif
taip gal vanduo per kalketas, gal kas kita as tik parasau kaip veikia daiktas kuri isigijau ir kokie jo pliusai bei minusai, kad zmogus kuris renkasi zinotu is tu kas jau turi kas kaip  smile.gif


tokio dalyko nepabandžius nesužinosi unsure.gif nes vandens kalkėtumas skiriasi... aš tai sakau, kad mano drėkintuvas geras daiktas, pas mane normalus vanduo, o šalimais kitam rajone giminaitei per dieną virdulys apsinešdavo, kelias skalbykles pakeitė, kol įsistatė vandentiekio filtrą, o jei nebūtų to filtro ir rekomenduočiau aš jai savo drėkintuvą - iškeitų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 01 kovo 2010 - 17:07
QUOTE(dilditele @ 2010 03 01, 16:52)
O jus ka nors galit paskaityt intrukcija, mane labiau domina nelietuviska, koki vandeni reikia naudot??


pas mane instrukcija tokiom kalbom - de, en, fr, it, nl, es, hu, pl, ru, sv, fi, da, no, bet galima net neskaityt, nes nupieštas paveiksliukas, kuriame parodyta, kad vanduo pilamas iš čiaupo, bet vistiek pasitikrinau man žinomom kalbom - tap water, водопроводной водой, swiežą woda..
Atsakyti