Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

QUOTE(Gerta @ 2006 05 03, 10:35)
Nezinau, ar gali padeti alergiju kamuojamiem zmonem, bet galiu pasidalinti ispudziais apie Boneko drekintuva-valytuva, pirkom parduotuveje Ogmina, kadangi visur kitur buvo tik Delonhgi, kurie elektros suvartodavo ziauriai daug. Kartu pirkau ir Dregmes matuokli, tai galiu pasakyti 100% kad dregnumas nuo 20% padidejo iki 40-50, o dukliu pastebimai sumazejo, jei anksciau per savaite visi kampai budavo pilni kates dydzio bulkiu burbulu, tai dabar valymas kone tik profilaktiskas mirksiukas.gif bereikalingas, o kaip suprantu tie, kas turi alergijas labiausia ir turi problemu, kai yra dulkiu ar ziedadulkiu.
Idomu butu suzinoti mediku, o dar geriau alergologu nuomone, nes zinau, kad tiem, kas turi alergijas rekomenduoja oro valytuvus uz vos ne 3 tuks litu, o musiskis tekainavo mazdaug 800lt

tai labai tau aciu uz atsakyma, nes vasara arteja tad bus tvanku namuose teks pirkti drekintuva, ypac jeigu dulkiu namuose sumazejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2006 05 04, 13:29)
tai labai tau aciu uz atsakyma, nes vasara arteja tad bus tvanku namuose teks pirkti drekintuva, ypac jeigu dulkiu namuose sumazejo thumbup.gif


Vasara tai dregmes trukumo nebuna, bet oro valytuvo funkcija, zydint augalams, manau, kad gali ir padeti.
Atsakyti
gal gali parasyti kaip tiksliai tas drekintuvas-valytuvas vadinasi, kad butu galima apie ji pasiskaityt ir ar tikrai esat juo patenkinti, ar netriuksmingai dirba? beje, vasara irgi buna sausa, siomis naktimis ypac, aisku priklauso dar ir kur gyveni...
QUOTE(Gerta @ 2006 05 03, 10:35)
Nezinau, ar gali padeti alergiju kamuojamiem zmonem, bet galiu pasidalinti ispudziais apie Boneko drekintuva-valytuva, pirkom parduotuveje Ogmina, kadangi visur kitur buvo tik Delonhgi, kurie elektros suvartodavo ziauriai daug. Kartu pirkau ir Dregmes matuokli, tai galiu pasakyti 100% kad dregnumas nuo 20% padidejo iki 40-50, o dukliu pastebimai sumazejo, jei anksciau per savaite visi kampai budavo pilni kates dydzio bulkiu burbulu, tai dabar valymas kone tik profilaktiskas mirksiukas.gif bereikalingas, o kaip suprantu tie, kas turi alergijas labiausia ir turi problemu, kai yra dulkiu ar ziedadulkiu.
Idomu butu suzinoti mediku, o dar geriau alergologu nuomone, nes zinau, kad tiem, kas turi alergijas rekomenduoja oro valytuvus uz vos ne 3 tuks litu, o musiskis tekainavo mazdaug 800lt

Atsakyti
ka tik iš gydytojo -ji nustebo kad pas mano 2 metų dukrą nosis vienoj pusėje visiškai užkimšta sausu sekretu - kamštukai susidarė... liepė būtinai patikrinti ar ne parsausas oras patalpoj kur būna. aš ir pati žinau kad persausas. naujos statybos butas, jau metus gyvenam ir patys negalim priprasti - atrodo vis oro truksta. namuose pastoviai tvanku ir sausa, bet šilta. vedinu ir vedinu. seneliai padovanojo toki pingvina pripili vanedens ir jis kvepuoja. daug triukšmo, visi baldai aprasoję o geriau nepasijutom. gal kas turit kokių minčių?

iš anksto dėkuoju
Atsakyti
niek nežino?
Atsakyti
O tai su tuo elektriniu oro drekintuvu nenorite pabandyti? Nemanau, kad baldai aprasotu nuo jo.
Atsakyti
Senukuose, ermitaže pažiūrėk- ten yra ne mažai įvairaus dydžio ir fasonų drėkintuvų.
Atsakyti
tas mano pigvininas -elektrinis -ipili vandens ir po snapa jam isgaruoja
Atsakyti
Aišku, žiema prie pravirų langų nesėdėsi, bet jei gyvenat naujos statybos bute, tai turėtų būti autonominis šildymas-gal per daug užsikaitinat? mirksiukas.gif
Nes mes darbe, kai prasideda šildymas, tai ant radiatorių dedam vonelę su vandeniu, nes oras irgi žiauriai sausas.
Atsakyti
QUOTE(alinka @ 2006 10 05, 13:32)
ka tik iš gydytojo -ji nustebo kad pas mano 2 metų dukrą nosis vienoj pusėje  visiškai užkimšta sausu sekretu - kamštukai susidarė... liepė būtinai patikrinti ar ne parsausas oras patalpoj kur būna. aš ir pati žinau kad persausas. naujos statybos butas, jau metus gyvenam ir patys negalim priprasti - atrodo vis oro truksta. namuose pastoviai tvanku ir sausa, bet šilta. vedinu ir vedinu. seneliai padovanojo toki pingvina pripili vanedens ir jis kvepuoja. daug triukšmo, visi baldai aprasoję o geriau nepasijutom. gal kas turit kokių minčių?

iš anksto dėkuoju


Mano drauge ziema, kai patys salciai buvo uzeje , ir sildymas buvo visu galingumu, kad namuose tikrai nebuvo kuom kvepuoja, pirko Boneco drekintuva valytuva, tai labai dziaugesi, nors turejo DeLonghi, bet sake, kad nespeji sekti, kaip elektros skaitliukas sukasi blink.gif Dziaugsmo buvo daugiau, nei ji tikejosi, nes viena, kad drekino, o kita, kaip per "generalini" savaitgalio valyma uz sofikes dulkiu katinu nerado, nors pirma galvojo, kad vaiku aukle su skuduru buvo praejusi, bet po to vis tik suprato, kad tas oro valymas tikrai veikia. O Drekinimas ten yra ultragarsinis, todel energijos nedaug ryja, ir dar tiesa svarbu, kad tas drekintuvas turi savy dregmes matuoklli, bo esu skaiciusi, kad vos ne tapetus atsiklijavusius rado drekintuva be prieziuros palike.
As pati ziurineju Philipso irgi ultragarsini drekintuva, tik kazkodel jis kaip vaiku preke rodoma, nors kai sausa ne tik maziuliu nosytese.
http://www.consumer....RCSHQFHKFSESI5P
manau, kad turetu buti cool dalykelis thumbup.gif
Atsakyti
Susidomėjau Boneco drėkintuvu. Kur jį galima nusipirkti, ir kiek kainuoja? Ir dar būtų malonu sužinoti, koks oro drėgnumas turėtų būti kambaryje?
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2006 10 18, 21:02)
Susidomėjau Boneco drėkintuvu. Kur jį galima nusipirkti, ir kiek kainuoja? Ir dar būtų malonu sužinoti, koks oro drėgnumas turėtų būti kambaryje?



Ir man labai įdomu kur jo ieškot ax.gif
Atsakyti