Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

as tai dziaustau slapius ranksluoscius ant radiatoriu... ale kad visai nepadeda...
o koks turi buti kambaryje dregnumas?
Atsakyti
QUOTE(zave @ 2006 02 23, 01:12)
as tai dziaustau slapius ranksluoscius ant radiatoriu... ale kad visai nepadeda...
o koks turi buti kambaryje dregnumas?


60%
Atsakyti
[Geras, DeLonghi drėkintuvų niekur namačiau, imčiau dabar tokį.
Be to, drėkituvą naudoti radėjau būdaa nėščia. Neturiu nuo tada slogos.. Ir mano lėlytė irgi neturi slogos ax.gif nenaudojame jokių vaistų, nes nereikia thumbup.gif


Bet as manau kad reikia atkreipt demesi ir i elelktros sanaudas, o DeLonghi pigiausiais, bet elektros daugiausiai ima. Tai manau tas ant to gaunesi. Gal geriau pirkti brangesni, bet ekonomiskesni?
Atsakyti
Vakar ir mes pirkom drėkintuvą. Tai išsiklausinėjom viską apie juos. Geriausia pirkt ultragarsinį. Pirma jis mažai naudoja energijos (40 vatų, kai kiti būna net iki 400). Antra leidžia šaltus, o ne karštus garus. Taip kad nepavojinga vaikams.
Mes tai pirkom pigiausią biggrin.gif iš tos serijos Scarlet. Kainuoja 99 Lt Senukuose.
Dar reika pažiūrėti ar nereikia keisti filtrų. Matėm yra tokių kurie kainuoja virš 200 Lt, o dar filtras keičiamas ir jis kainuoja beveik 70 Lt.
Atsakyti
[Vakar ir mes pirkom drėkintuvą. Tai išsiklausinėjom viską apie juos. Geriausia pirkt ultragarsinį. Pirma jis mažai naudoja energijos (40 vatų, kai kiti būna net iki 400). Antra leidžia šaltus, o ne karštus garus. Taip kad nepavojinga vaikams.
Mes tai pirkom pigiausią biggrin.gif iš tos serijos Scarlet. Kainuoja 99 Lt Senukuose.
Dar reika pažiūrėti ar nereikia keisti filtrų. Matėm yra tokių kurie kainuoja virš 200 Lt, o dar filtras keičiamas ir jis kainuoja beveik 70 Lt.


O ar jau isbandet? nesinori labai brangaus pirkt, bet nesinori kad nusipirkus kiki pigu, kad efektas labai nezymus bus:( Na ir mes gal siandien senukuose pasidairysim, nes salia ju gyvenam.
Atsakyti
Mano oro drekintuvas tai bliudas :) ant stovo, prie laido yra adaptorius, tai vyras sake, kad elektros jis daug nesuryja.Is pradziu labai baiminausi, kad jau elektros tai ojojo kiek ris, bet nieko :super Kadangi miegamajame yra plastikinis langas
+vaiko lovyte stovi netoli radijatoriaus, tai drekintuvas mums labai praverte.
Gyd. mums sake, kad slogyte ne vien nuo sauso oro.Dazniausiai ji savaime praeina iki 6 menesiu.Liepe kuo maziau visokiu vaistuku ir purskaliuku i nosyte maziau lasinti.Kai paklausiau jos patarimo, sloga savaime praejo, o taip nakti vos vos prakvepuodavo.Bet manau, kad cia skirtingai visiems leliukams.Bandziau ir as deti slapius ranksluoscius.Bet jie labai trumpam .Isdziusta ir vel...is naujo sausas oras.Dabar jau koki 1.5 men nebejungiu drekintuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 23 vasario 2006 - 11:29
Mes irgi sia ziema pirkom drekintuva - ultragarsini su saltu garu. Kiek domejomes - tai tokie vieni is geresniu. Karstas garas - tai tas pats kas verdantis vanduo. Kai pirkom drekintuva - dovanu gavom dregmes matuokli. Namie buvo 18 proc. dregme, dabar 45 -55 proc. Namie visiems kvepuot lengviau. smile.gif
Boneco kainavo apie 480 Lt. g.gif gerai nebepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vinkelyte: 23 vasario 2006 - 14:07
Kai auginau vyriausiąją labai sirgome laringitais, tai tokių drėkintuvų nemačiau pirkti, o dabar, na jei su mažiuku turėsime tokių pačių bėdų būtinai įsigysime
Atsakyti
Mes prie keletą savaičių nusipirkom karšto oro drėkintuvą. Esam labai patenkinti. Jį galima ir inhaliacijom naudoti. Mes drėkintuvą pasistatę gyvenamam kabary, jis apie 50 kv. m., bet drėkina gerai. Yra integruotas ir drėgmės matuoklis, tai kai pridrėkina iki nustatyos drėgmės, pats išsijungia thumbup.gif Kvėpuoti daug lengviau pasidarė, nesielektrina taip rūbai, sloga sūnui kažkaip greičiau praėjo, Žodžiu liuks tongue.gif Ultragarsinio nenorėjom dėl to, kad jei naudoji nedistiliuotą vandenį, tai kartu su vandeniu šis drėkintuvas suskaido ir išpurškia visas kietas vandens daleles. Dėl to visi paviršiai (baldai, sienos ir visi kiti daiktai) pasidengia tokiu sluoksniu kaip kalkiniu panašiai. O į karšto garo drėkintuvą distiliuoto vandens nereikia. Bet parduotuvėse apie tai neinformuoja.
Atsakyti
QUOTE(taza @ 2006 02 23, 11:01)
Vakar ir mes pirkom drėkintuvą. Tai išsiklausinėjom viską apie juos. Geriausia pirkt ultragarsinį. Pirma jis mažai naudoja energijos (40 vatų, kai kiti būna net iki 400). Antra leidžia šaltus, o ne karštus garus. Taip kad nepavojinga vaikams.
Mes tai pirkom pigiausią  biggrin.gif iš tos serijos Scarlet. Kainuoja 99 Lt Senukuose.
Dar reika pažiūrėti ar nereikia keisti filtrų. Matėm yra tokių kurie kainuoja virš 200 Lt, o dar filtras keičiamas ir jis kainuoja beveik 70 Lt.


teisybe kas del filtru, pas mus yra su filtrais, bet ju buvo prideta gal kokie 10.. jau pusmeti beeik naudojame r dar pirmo nekeiteme

ir nemanau kad jie tiek daug kainuoja doh.gif


QUOTE(ringa @ 2006 02 23, 16:53)
Mes prie keletą savaičių nusipirkom karšto oro drėkintuvą. Esam labai patenkinti. Jį galima ir inhaliacijom naudoti. Mes drėkintuvą pasistatę gyvenamam kabary, jis apie 50 kv. m., bet drėkina gerai. Yra integruotas ir drėgmės matuoklis, tai kai pridrėkina iki nustatyos drėgmės, pats išsijungia  thumbup.gif Kvėpuoti daug lengviau pasidarė, nesielektrina taip rūbai, sloga sūnui kažkaip greičiau praėjo, Žodžiu liuks  tongue.gif Ultragarsinio nenorėjom dėl to, kad jei naudoji nedistiliuotą vandenį, tai kartu su vandeniu šis drėkintuvas suskaido ir išpurškia visas kietas vandens daleles. Dėl to visi paviršiai (baldai, sienos ir visi kiti daiktai) pasidengia tokiu sluoksniu kaip kalkiniu panašiai. O į karšto garo drėkintuvą distiliuoto vandens nereikia. Bet parduotuvėse apie tai neinformuoja.


musiski irgi galima inhaliacijoms naudoti, tik va nezinau kokia medziaga tam naudoi, kadangi eteriniu alieju ten naudoti negalima.
Ringa, ka jus naudojate?
Atsakyti
QUOTE(GORA @ 2006 02 22, 19:39)
O gal gali parasyt koki tepaliuka daktare israse?


Mums tai israse NISITA, visai neblogas, toks baltas ir panasus i vazelina. O namuciuose dedu ranksluoscius ir daznai keiciu juos, nu ir praejo mano panelei sloga nuo sauso oro. smile.gif
Atsakyti
Na ir mes vakar isigijome Scarlet firmos drekintuva. Nezinau ar cia jo poveikis ar kad miegamajame isjungiau radiatoriu (nes ir isjungus kambary 19.9C silumos), nakti mazoji miegojo puikiai:P Ir nebuvo jokiu nsoies uzsikimsimu!!! Nu ziuresiu kaip toliau eisis.
Atsakyti