Įkraunama...
Įkraunama...

Pusryčių meniu

QUOTE(Endži @ 2012 01 28, 20:22)
sveiki pateiskiuu savo pusryciu varianta 4u.gif
Kam atsibodo paprasta kiaušinienė, siūlau ją iškepti paprikos apskritime (ačiū Sonei už įdėją) , prie jos labai tinka pakepintos kitos daržovės, aš pakepiau šalia 1 pievagrybį ir šaldytus brokolius smile.gif
user posted image


Labai mėgstu kiaušinius. Pavogsiu idėją blush2.gif

Papildyta:
Beje, o kas ten geltonos spalvos papjaustyta? Paprika gabalėliais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 07, 16:47)
Labai mėgstu kiaušinius. Pavogsiu idėją blush2.gif

Papildyta:
Beje, o kas ten geltonos spalvos papjaustyta? Paprika gabalėliais? blush2.gif

paprika arba moliūgas g.gif
Atsakyti
mūsų pusryčiai:
-kokia nors košė (4 grūdų, avižinių dribsnių)
-kepti kiaušiniai (mėgsta vaikai kad būtų skystas trynys, kad būtų galima padažyti)
-omletas
-blynai (savaitgaliais)
-orkaitėj užkeptas batonas, ant batono tarkuotas sūris+kiaušinis+majonezas.
-grūdėta varškė
-vaisių salotos su šaukštu aliejaus
-vaisių salotos su jogurtu
-varškės tepinys su juoda duona arba ryžių trapučiais (į paprastą varškę dedu šaldytų žalumynų, aliejaus truputuką ir išplaku blenderiu)
-kiaušinio tepinys su juoda duona (kietai virti kiaušiniai, šaldyti žalumynai, aliejus tuputuką ir išplaku blenderiu)
-krabų salotos (per burokinę tarką sutarkuoti kietai virtą kiaušinį, krabų lazdeles, virtą morka, įdėti žalumynų, užpilti truputį aliejaus arba majonezo)
-varškėčiai kepti (savaitgaliais)
-tinginukai virti (savaitgaliais)
-varškė su jogurtu
-ryžių košė su razinom
-varškės apkepas (savaitgaliais)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gi2lux: 07 vasario 2012 - 20:59
QUOTE(jurgav.. @ 2012 02 07, 18:06)
paprika arba moliūgas  g.gif


Šįryt valgiau, pasipjausčiau pomidoro. Buvo labai skanu. Ačiū autorei už originalią idėją 4u.gif Lėkštėje atrodė labai gražiai.
Atsakyti
Na va gi2lux jau kažką panašaus į mano pusryčius parašė. Kai pradėjau skaityti šią temą maniau visos tik kavą geria arba pusę jogurtuko vos įveikia smile.gif smile.gif

Mano vyrui pusryčiams būtinas baltas sūris, todėl visą kitą reikia derinti prie jo biggrin.gif Antras pagal svarbumą pusryčiuose - kiaušinis. Taigi varijuoju arba kažką iš jų arba kažką prie jų. Be to abiems vyrams po maisto būtinas šioks toks saldėsis.

Viską miksuoju įvairiai:

- varškėčiai;
- lietiniai;
- amerikietiški blynai;
- kiaušinienė;
- omletas;
- keptas/virtas kiaušinis;
- ryžių košė;
- avižinė košė;
- manų košė;
- karšti sumuštiniai;
- vaisiai su jogurtu;
- kepti pievagrybiai;
- daržovių salotos.
Priedai: uogienės, medus, riešutai, vaisiai, razinos, kukurūzai, alyvuogės, duona, jogurtas, arbata, pienas.
Atsakyti
Kokia mirusi temele g.gif apskritai dar valgo daug kas siais laikais pusrycius namie? as tikrai taip, neisivaizduoju dienos be pusryciu... bet ziuriu,kad vangiai cia kokiu ideju daugeja... 4u.gif
Atsakyti
O tu pasidalink, ką pati valgai pusryčiams?? Aš dažniausiai tik išgeriu puodelį kavos 4u.gif
Atsakyti
As valgau pusrycius, negaliu nevalgyti, nes net pykint pradeda nevalgius smile.gif Darbo dienomis, kai nera laiko, rytais valgau sumustinius, savaitgali megstu pasikepti kiausiniene, zuvies pirstelius, omleta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 09 19, 09:55)
As valgau pusrycius, negaliu nevalgyti, nes net pykint pradeda nevalgius  smile.gif  Darbo dienomis, kai nera laiko, rytais valgau sumustinius, savaitgali megstu pasikepti kiausiniene, zuvies pirstelius, omleta  4u.gif

Visiskai pritariu!!! Ta pati norejau rasyti! Jei atsitinka taip, kad pramiegu ir laiko nebera niekam, net pusryciams, mane net pykina! Sugadinta diena, pradeda skaudeti galva ir nieko kito negalvoju tik apie pusrycius lotuliukas.gif geriau veluoju, bet pusrycius suvalgau.
Darbo dienomis valgau sumustinius, tikrai omletu negaminu, arba greitai aviziniu dribsniu kose issiverdu, arba grikiu kose, man ji labai patinka, turiu tupperware puoda i kuri supilu grikius, uzpilu palieku ir galiu eit praustis, dazytis, nereikia stoveti prie puodo, tada kai susiruosiu pavalgau ir pirmyn!
O savaitgaliais tai ir omleta kepu, ir kiausini orkaiteje su kumpiu, ir su brokoliais labai skanu ir keptuveje. ta pacia grikiu kose verdu, karstus sumustinius peciuje kepu, nes mikrobangeje pasildyti man nepatinka, bulka sutyžta.
Jokiu kotletu ir sriubu pusryciams pas mane nebuna biggrin.gif pusryciai man yra pusryciai.
Geriu angliska arbata t.y. juoda su pienu, o uz poros valandeliu darbe ar mieste (kur tuo metu bunu) geriu balta kava, pusryciams kavos negeriu, tik stipria juoda arbata.
Nieko ypatingo neruosiu pusryciams, neturiu tam laiko lotuliukas.gif todel atejau cia ideju pasigaudytim, bet ziuriu nyku g.gif mano dazniausiai ir daugiausiai pusryciu variantu buna is kiausiniu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, pasidalinsiu, ir savo pusryčių idėjomis smile.gif Pusryčius valgau visada ir tai vienas pagrindinių mano dienos valgių, kuriam skiriu tikrai nemažai dėmesio, nepasisotinu tik jogurtuku ar obuoliu prie arbatos biggrin.gif Mano pusryčiai beveik visada būna saldūs, bet rašau ir sūresnius variantus smile.gif

Granola (naminiai pusryčių dribsniai) su pienu arba jogurtu, koks nors vaisius
Avižinė/grūdų dribsnių/ryžių dribsnių košė su kokia nors uogiene
Lietiniai blynai su varškės įdaru ir jogurto/uogienės padažiuku
Pasukų varškė ir vaisiai
Vaisių salotos su jogurtu (tik neilgam pasotina)

Apskritai tai mano mėgstamas pusryčių patiekalų puslapis yra mrbreakfast.com tikriausiai nėra tokio pusryčiam naudojamo recepto, kurio ten nebūtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2012 09 19, 20:16)

jetau! zavinga, kad sugebi tokius pusrycius pavalgiusi jaustis gerai! As uzvalgiusi pusryciams jogurto su kuo nors, nenueiciau i lauka iki masinos biggrin.gif suprantu,kad kiekvieno skonis yra skirtingas, bet va man tokio tipo pusryciai netinka nei per kur lotuliukas.gif o jau pagalvojus apie skrebuti su uogiene isvis net nupurto, nemegstu saldumynu tai net tokie pusryciai nevilioja. Man jau geriau tada ant skrebucio,koks pelesinis suris su kumpiu, salotele ar kazkas pan.tik ne saldu,kad butu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2012 09 19, 20:34)
QUOTE(Kissable_lips @ 2012 09 19, 20:16)

jetau! zavinga, kad sugebi tokius pusrycius pavalgiusi jaustis gerai! As uzvalgiusi pusryciams jogurto su kuo nors, nenueiciau i lauka iki masinos biggrin.gif suprantu,kad kiekvieno skonis yra skirtingas, bet va man tokio tipo pusryciai netinka nei per kur lotuliukas.gif o jau pagalvojus apie skrebuti su uogiene isvis net nupurto, nemegstu saldumynu tai net tokie pusryciai nevilioja. Man jau geriau tada ant skrebucio,koks pelesinis suris su kumpiu, salotele ar kazkas pan.tik ne saldu,kad butu essen.gif

Visiška priešingybė biggrin.gif Man kaip tik būtinai turi būt bent kas nors saldu pusryčiuose biggrin.gif Dažniausiai viskas būna saldu, tik išgeriu stiklinę pomidorų sulčių pastarosiom dienom, vėliau gersiu obuolių sultis smile.gif
Atsakyti